Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan abla çok çok tebrik ederim çok güzel mücadele verdin sonuna kadar hak ettin kırmızı kaptanlığı :KK200:
Diyet Salata Diyet Salata adını o kadar zor buldum ki.:halay:seni de tebrik ediyorum çok güzel ilerliyorsun.
Aijoo Aijoo harika bir kaptanlık ve sonuç umarım güzelce koruyabilirsin :dua:
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu kilona göre muhteşem bi eksi. tebrik ederim :nazar:
Teşekkür ediyorum amin inşallah koruyayim❤️🌸

Tost most bişeyler işte 😂😂😂

Yirim ekmeğini hamurunu 😘😘😘

Canım hadi devamı gelsin bu hafta :KK9:
Pazartesiden eksin 900 gr mı canım 😍😘

Canım bugün ye bişeyler ya hiç mi canın çekmiyor :dondurma:

Eline sağlık kaptannn 😘

Ay gerçekten ya 😔 ben de üzüldüm canım ama kârın senin eksin oldu öyle düşün 😍

Canımm hayırlı olsun başlangıcın 😍😘
Aynen canım yeni sloganım eden kendine 🤣 ilerleyen saatlerinde kestane yiyebilirim 🤣

Emegine saglik kaptanım

Kırmızı takımım hepinizi gönülden kutlarım
Elhan Elhan
Diyet Salata Diyet Salata
@Sonsuz umut
pastelfit pastelfit
@dolunaydagel
@askrhpozitif
@aypare ackerman ♥️♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹
Kaptancımmm çok emek verdin tek tek ilgilendin güzel bir haftaydı teşekkür ederiz 😍😘😘😘 buralardan ayrılma e mi

Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu mavi kaptancım seni ve takımını da çok tebrik ediyorum senin elinde olkayan sebeplerden ötürü yüzde düştü kendini suçlama e mi 😘😘

Elhan Elhan abla çok çok tebrik ederim çok güzel mücadele verdin sonuna kadar hak ettin kırmızı kaptanlığı :KK200:
Diyet Salata Diyet Salata adını o kadar zor buldum ki.:halay:seni de tebrik ediyorum çok güzel ilerliyorsun.
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu kilona göre muhteşem bi eksi. tebrik ederim :nazar:
Sanse yazınca çıkıyor 😘
Çok sağol cnm devam etmek istiyorum böyle 😘

Teşekkür ederim tatlım. :KK60:
Geldiğimden beri hep sevgi dolu mesajlarını okuyorum. Hep iyi hissettirdin. :KK36:bu moralle oldu hepsi.

Baslangicin hayirli olsun canim ♥️
Teşekkür ederim bitanem:KK60::KK60:
Bana kaptanlık konusunda yardım edeceğini biliyorum. :dua:
Teknik destek rica edeceğim senden. :KK68:
Hayırlı olsun inşallah. Bu etabı da yüzümüzün akıyla bitirdik. Kırmızı takım kaptanım Aijoo Aijoo cıma buradan sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Emeklerin büyük canım. :KK68:Allah razı olsun senden. İyi ki varsın. Hep yanımızda kal inşallah. :KK200::KK200: Diğer takım arkadaşlarim güzel bir haftaydi. Hepinize tekrardan teşekkür eder gül yüzünüzden öperim.
pastelfit pastelfit im tatlım, can dostum , desteğim, biricik düşmanım birazdan seni de öpeceğim. :KK200::KK62:
Tabi ki ablacim her zaman yardım ederim ♥️♥️♥️
bu hafta baya rekabet dolu eğlenceli geçecek gibi görünüyor. muhtemelen Elhan Elhan ve pastelfit pastelfit kaptanlığında.
ben de liste dışında kalmak istemiyorum. menüme dikkat edemeyebilirim bu hafta ama adımla katılmak istiyorum. geç olmadıysa beni de sarı takıma ekler misin ? Zipzip- Zipzip-
Tamam canim ekliyorum🤗
Aynen canım yeni sloganım eden kendine 🤣 ilerleyen saatlerinde kestane yiyebilirim 🤣
Afiyet olsun simdiden :))

Kaptancımmm çok emek verdin tek tek ilgilendin güzel bir haftaydı teşekkür ederiz 😍😘😘😘 buralardan ayrılma e mi

Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu mavi kaptancım seni ve takımını da çok tebrik ediyorum senin elinde olkayan sebeplerden ötürü yüzde düştü kendini suçlama e mi 😘😘

Sanse yazınca çıkıyor 😘
Asla suçlamıyorum çok alçak gonulluyum degilmi :KK59:

Sanse yazınca çıkıyor 😘
hiç yemedim nasıl yazıldığını da bilemedim bi türlü:110::skandal:hedefine kısa sürede ulaşıp koruyabilirsin inşallah
Teşekkür ederim tatlım. :KK60:
Geldiğimden beri hep sevgi dolu mesajlarını okuyorum. Hep iyi hissettirdin. :KK36:bu moralle oldu hepsi.
ne kadar sevgi dolu ve pozitif bi insansın maşallah :nazar::nazar:
Baslangicin hayirli olsun canim ♥️

Tabi ki ablacim her zaman yardım ederim ♥️♥️♥️

Tamam canim ekliyorum🤗

Afiyet olsun simdiden :))
teşekkür ederim :KK200:

hiç yemedim nasıl yazıldığını da bilemedim bi türlü:110::skandal:hedefine kısa sürede ulaşıp koruyabilirsin inşallah

ne kadar sevgi dolu ve pozitif bi insansın maşallah :nazar::nazar:

teşekkür ederim :KK200:
O tikin hakkını vermem lazım di mi :süslü:
Canım çok da zarifsin. Tekrar teşekkür ederim. O senin pozitifliğin. :KK74:Gel bı tekrar sarılayım sanal sanal ohhh missss. :KK68:

O tikin hakkını vermem lazım di mi :süslü:
Canım çok da zarifsin. Tekrar teşekkür ederim. O senin pozitifliğin. :KK74:Gel bı tekrar sarılayım sanal sanal ohhh missss. :KK68:
ohhh sarıll :KK74:biliyor musun ben gerçekte sarılmaktan pek hoşlanmam.. sadece kızıma sürekli sarılmak isterim onun haricinde tensel temastan pek haz etmem. ama şu an senin sarılman iyi geldi.:KK37:

X