Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çocuklar toparlanırsa yarın gelin görmeye gideceğim düğününe gidemedik komşunun gelini aynı apartmandayız ne götürsem ki
Akşam avmye gideceğim hediye bakmaya herşeyde ateş pahası
Bende hediye alcam göturmem lazim ama ne alsam bilemedim çok şık mutfak malzemeleri var

Bende hediye alcam göturmem lazim ama ne alsam bilemedim çok şık mutfak malzemeleri var
Bende öyle düşünüyorum canım çarşıya inebilseydim çok güzel bi dükkan var fiyatları internetle aynı ürünlerini de severek kullanıyorum ama çocuklar kırgın olunca gidemedim..
Evimize yakın bi avm var orda da çok istediğim tarzda yok ama illa ki hediye bulabilirim bi bakacağım.. düğüne gitsem daha kolay yollu bişey alırdım ama şimdi düğüne de gitmeyince düzgün olsun diyorum bakalım..

Ben senin için üzülmüyorum.

Adaleti olsa derken zaten herkes artı geleni yollayıp eksi olanı seçiyor

Kusura bakma canım böyle de kötü hissediyorum ama en doğru karar az kilo vereni karşı takıma göndermek; karşıdan da en çok kilo vereni almak..
bana kalsa göndermezdim ama takım kuralları kusuruma bakma emi
Ama seninde Cuma günü güzel bi eksiyle gelmeni çok istermm

Anlamadim ki genelde arti olanlar gönderiliyor
Aynen öyle canım ne demek istenildi anlamadım bugüne kadar eksi olan gönderilmedi artisi çok olan gönderiliyor eksi aliniyor eğer ki başka bişey varsa buna adalet denmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…