Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cts de ton balık yaglı bide 🙄 oysa umutlu başladım😔😔 karnım tok isem yememeliydim hata ettim
Sana demedikmi salata yiyosunda neler var iceriginde pırasanin işi ne hicmi bakmiyosun internete elimizden telefon düşmüyor bir akil et bak şu yemeklere salatalara arastirma yap,ton baligi yâg icinde yuzuyor süzmek aklinami gelmedi hadi yedin 3patates var pastirmali tost var sehriye zaten karbon bide üstüne tuz biber,sen bide kirmizi kaptan olmak icin çabalayan kişi ve bommmmmm

Sana dedikmi salata yiyosunda neler var iceriginde pırasanin işi ne hicmi bakmiyosun internete elimizden telefon düşmüyor vir akil et bak şu yemeklere salatalara arastirma yap,ton baligi yâg icinde yuzuyor süzmek aklinami gelmedi hadi yedin 3patates var pastirmali tost var sehriye zaten karbon bide üstüne tuz biber,sen bide kirmizi kaptan olmak icin çabalayan kişi ve bommmmmm
Evet bakmadan yaptım ton balık salatayı
Dün yediklerimin farkındayım telafi etmeye çalışacagım

Başınız sağolsun mekanı cennet olsun Allah anne ve babasına sabır versin

Başınız sağolsun... Rabbim cennetinde buluştursun...sizler elinizden geleni yaptınız kuzum sıkıntılarından kurtuldu...anneciginin sabrını arttırsın Rabbim...
Mevlam sizlerden razı olsun inşallah 🥺 bizim beklediğimiz bir sondu ama hiç hesaba katmadığımız bir zaman da uçup gitti ve

X