Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mutfağı akşamdan toplamak çok iyi oluyor.. sabaha temiz mutfak buluyorsun..
Tuvaleti kullanmak için banyoya girince hemen makineye çamaşır atıyorum varsa hemen asıyorum..
Evde bebe varsa Oyuncak konusu çok karışık.. en son çözümü fazla oynanmayan oyuncuları depoya kaldırmakta buldum.. ara ara dönüşümlü çıkaracağım..
Geçenlerde mutfağımda erzak ve baharat bölümünü düzenledim etiket yapıştırdım.. hepsini cam ya da şeffaf plastik kaplara koydum.. Uzun süre derli toplu olacak şekilde bıraktım..
Bazı şeyler göze gelmez mesela banyoda sabun,mutfakta deterjan ve sıvıyağ z.yağı doldurmak gibi.. bunları farkedince müsaitsem hemen dolduruyorum..
onun dışında odalarda biblo,tablo,süs eşyası vs bırakmıyorum böylelikle toz alma derdim ortadan kalkmış oluyor..
süpürge makinesi olarak eşim en son şarjlılardan aldı çok pratik oluyor hemen günlük heryeri pratik şekilde süpürüyorum.. şarjı 2-3 gün gidiyor.. baktım şarj %20 altı hemen işim bitince takıyorum şarja..

şimdi kafayı buzdolabı düzenine taktım onu düzgün bi oturtsam 2 çocukla gayet iyi iş başarmış olacağım😄😄
çok teşekkür ederim dikkate alacağım

Hanımlar günaydın 💙
Güzel bir hafta olması dileğiyle..
ufaklık gece ateşlendi zor bi gece geçirdim sabah eşim götürmüş odada uyutmuş kucağında..
Az önce büyük oğlum uyandırdı burnu tıkalıymış..
Ay uzun lafın kısası hiç iyi değilim belim budum tutulmuş sizlere haber vereyim dedim..
Zipzip- Zipzip- kendime gelir gelmez tartılacağım canım merak edersiniz diye önden yazayım dedim..

Hanımlar günaydın 💙
ufaklık gece ateşlendi zor bi gece geçirdim sabah eşim götürmüş odada uyutmuş kucağında..
Ay uzun lafın kısası hiç iyi değilim belim budum tutulmuş sizlere haber vereyim dedim..
Zipzip- Zipzip- kendime gelir gelmez tartılacağım canım merak edersiniz diye önden yazayım dedim..
Günaydın canım geçmiş olsun 😐

Hanımlar günaydın 💙
Günaydın canim gecmis olsun 😔😔
Acelemiz yok canim 1 e kadar at yeterli

Gunaydin canim burdan paylasiyoruz

Sadece kaptanlar ozelden atiyor
tamam o zaman ben 67 geldim yine resim istemiyordunuz ama tam aynı gelince çektim yinede çok teşekkür ederim beni aranıza aldığınız için ya normalde cuma 67 olsam kaftasonu onu kesin kutlar pazartesi en az 68,5 olurdum

X