Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kilo bildirimini de yapayım. Bluetooth ile cihaz eşleşemedi bir türlü. Foto çektim bu hafta.
Geçen hafta kaç idim bilmiyorum. Salı günü artı çıkmıştım. Ama programda 71.75 gösteriyor.
Onu baz alirsam
Cumartesi:71.75
Bugün. :69.85
Fark :-1900 gram
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Kinoalihatun Kinoalihatun
Günaydın 😃 maşallah çok güzel eksi 😘

Günaydın🌺
Kilo bildirimi
Gecen hafta: 81.8
Bugün: 79.4
Fark: 2.4
Yüzde: 2.93
Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan
IMG_6447.jpeg

Günaydınlar 🥰

Geçen cumartesi 97.20
Bugün 97.85
Fark +0.65 :işsiz:

Sabahtan beri çektiğim ağrıya bakacak olursak yakında regl olmam lazım inşallah 🙏

Ben bu hafta hazırlıkta olayım takımların yüzdesi bozulmasın.

Elhan Elhan A Asya89 Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia
Üzülme güzelim direnç gösteriyor vücudun. Bir kaç güne geçer merak etme 🥰

Elhan Elhan Kinoalihatun Kinoalihatun Papatyamaviss Papatyamaviss

Ben malesef bugün tartı bildirimi yapamıyorum çünkü dün akşam aniden şehir dışına geldik plansız gerçekleşti bi saatin içinde hazırlanıp yola çıktık burda da tartı yokmuş malesef. Çok özür dilerim gerçekten bildirim yapmamayı hiç sevmiyorum dün sabah tartılmıştım en son 59.1 falandım keşke fotosunu çekseymişim hiç aklımda yoktu evde olmayacağım o yüzden foto çekmemişim. Bu haftalık izin isteyim ben çünkü bir hafta daha şehir dışındayız.
Papatyamaviss Papatyamaviss muhtemelen ben de hedefime ulaşmışımdır ama göremiyorum malesef meraktan çatladım şu an ama yapacak bişey yok neyse seninkini gördüm ya kendim görmüş gibi sevindim 😇

Günaydın kızlarrr 😍🥰

Elhan Elhan canımmm bugün takımlara gitmek istiyorum aslında ama 17 haziranda Allah izin verirsen Almanya’ya gideceğiz, şimdi bildirim yapmam üzereyken aklıma geldi 😅🙈.

2 hafta orada olacağım aslında çaktırmadan tartımı çantama atarsam sıkıntı yok ama bi aksilik olur tartıyı götüremem ya da orada buraya giremezsem nasıl olur?

Şimdi gireyim duruma göre 2 hafta sonra tekrar izin alayım mı? Sıkıntı olur mu ki?

Yoksa 1 ay daha uzakta kalıp, 1 temmuzda mı geleyim yanınıza, ne dersin? 🥰

Screenshot_20240601_111940_Gallery.jpg

Günaydınn
Çok aceleden çıktım evden uyuyakalmışım sabah
Foto çektim ancak adımı yazamadım .Ama altta telefonun otomatik attığı tarih var annemin telefonundan çektim hatta benimki kapanmiş☺️
Bir hafta ara vermiştim 2 kg artı geldim bugün abur cubursuz 4.gunum
Kendimi biraz süzülmüş hissediyorum ama asıl etkiyi bu hafta göreceğime inanıyorum
Yeni haftaya bir takıma alabilirsiniz beni 🥰
Elhan Elhan

Elhan Elhan Kinoalihatun Kinoalihatun Papatyamaviss Papatyamaviss

Ben malesef bugün tartı bildirimi yapamıyorum çünkü dün akşam aniden şehir dışına geldik plansız gerçekleşti bi saatin içinde hazırlanıp yola çıktık burda da tartı yokmuş malesef. Çok özür dilerim gerçekten bildirim yapmamayı hiç sevmiyorum dün sabah tartılmıştım en son 59.1 falandım keşke fotosunu çekseymişim hiç aklımda yoktu evde olmayacağım o yüzden foto çekmemişim. Bu haftalık izin isteyim ben çünkü bir hafta daha şehir dışındayız.
Papatyamaviss Papatyamaviss muhtemelen ben de hedefime ulaşmışımdır ama göremiyorum malesef meraktan çatladım şu an ama yapacak bişey yok neyse seninkini gördüm ya kendim görmüş gibi sevindim 😇
Tebrik ederim senide 59.1 görmen bile harika 😍

X