Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mavişlerim 💙💙💙 bu hafta süpriz şekilde birlikteyiz :KK39: bugün tartı günüydü, hafta sonuydu falan kaçamaklar olabilir hepimizde. ama hemen şöyle bir silkeleniyoruz ve menülerimizi planlıyoruz önceden. biraz da hareket edersek harika olur 🧿 mis gibi bir hafta geçiririz, hedefimize ulaşırız veeee :sus: kırmızı takımı yenerizzzzzzz :deli:
mavişler hadi bakalım işe koyulalım :halay::halay::halay::KK15:

Ayrıca menüleri günlük düzenli paylaşalım ve menülere beni, Elhan Elhan ve Mthn83 Mthn83 etiketleyin lütfen 💙💙💙🌺

@sara_28
@Azmet5255
@Busra196
@trueliving_
@Lavinia_98
@Asya89
@Lonely single girl
@Papatyamaviss
@Tesnim1903

@HuzuRRR

Son düzenleme:
Mavişlerim 💙💙💙 bu hafta süpriz şekilde birlikteyiz :KK39: bugün tartı günüydü, hafta sonuydu falan kaçamaklar olabilir hepimizde. ama hemen şöyle bir silkeleniyoruz ve menülerimizi planlıyoruz önceden. biraz da hareket edersek harika olur 🧿 mis gibi bir hafta geçiririz, hedefimize ulaşırız veeee :sus: kırmızı takımı yenerizzzzzzz :deli:
mavişler hadi bakalım işe koyulalım :halay::halay::halay::KK15:

_ASTRAL_ _ASTRAL_
@sara_28
@Azmet5255
@Busra196
@trueliving_
@Lavinia_98
@Asya89
@Lonely single girl
@Papatyamaviss
@Tesnim1903
@HuzuRRR
Ben bir hafta izin almıştım kaptanım🌺 Elhan Elhan

Selamlar canlar 🥰
Bugün kendimi çok yorgun üzgün hissediyorum oğlum araba sürerken petek patlamis gaz kısmından kaynar su fiskirip bacaklarini yaktı hep hastaneden yeni geldik evde istirahat yapıyor. verilmiş sadakamiz varmış çok şükür bununla atlattık seyir halindeydi araba rabbim korudu çok şükür
Çok geçmiş olsun

Aa kaçırmışım seni kusura bakma canım belki bu bir işarettir 😍

1. Sayfada tanışma formu var canım. Hemde kurallar. Yarın itibariyle tartı fotosuda atarsan denemeye alırız ♥️

Bu topic yarışma gibiymiş kuralları okuyunca fark ettim:) Şu an yarışmaya ayak uyduramam sanırım çocuklardan odaklanamam. Bol eksiler herkese:))

Selamlar canlar 🥰
Bugün kendimi çok yorgun üzgün hissediyorum oğlum araba sürerken petek patlamis gaz kısmından kaynar su fiskirip bacaklarini yaktı hep hastaneden yeni geldik evde istirahat yapıyor. verilmiş sadakamiz varmış çok şükür bununla atlattık seyir halindeydi araba rabbim korudu çok şükür
Çok geçmiş olsun canm rabbim korusun

X