Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok güzel eksiler var maşallah 🧿 tebrik ediyorum kızlar gerçekten. Önemli olan + olmamak. Düşünsenize bu grup olmasa belki her hafta 1 kg alacaktık gittikçe kilomuz artacaktı.. ama şimdi gram gram da olsa veriyoruz her hafta hedefe bir adım daha yaklaşıyoruz bunu küçümsemeyelim bence.

Ben çok sabırsız biriyim. Hep şok diyetler yapıp bir ayda bütün fazla kilolarımı vermeye çalışırdım tabi veremeyince tekrar diyeti bozup daha fazla yerdim yine kilo alırdım. Bu grup sayesinde artık acele etmeden ve pes etmeden ilerliyorum. Çok teşekkür ederim hepiniz çok değerlisiniz 💖

Şimdi tartılmaya gidiyorum 🥲
Menü yazma ve tartı zorunluluğu olmayan her hafta kilo almişimdir. Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum canım. :rapci:

Geçen hafta : 102.2 kg
Bu hafta : 101.6 kg
Fark - 600 gram

Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG

1000035908.jpg

Anam sen nirden geledin buralara🙄😅

Canım regl dönemi olduğu için böyle. Haftaya bir anda hepsi yok olacak. :KK60: :KK68:
benim ödemleri biliyonuz 1.5-3 kg arası :KK48: ben buna şaşırdım... sanırım regl öncesi 2 gün ve ilk günü protein ağırlıklı beslenmeden dolayı... fıstık ezmeside olmayınca kriz mriz yaşayamadım :KK48:

Tebrikler Saracim . :KK60: :KK200:
Teşekkür ederim kaptanım ❤️

Bugün diyetisyen kontrolüm vardı oradada 600 gram vermiş olarak çıktım ama yağdan bir kilo vermişim listemi değişti yine ve yine güzel bir liste hazırladı 2 gün farklı 4 gün farklı bir liste olacak bugünü serbest bıraktı çok sevinçliyim bu yüzden

Bir de kamu spotu yapayım smear, hpv testlerimizi düzenli yaptıralım , dün sonucumu aldım şükür yolunda ama gozumuzden kaçırmayalım. Kuzenim şu sıralar rahim ağzı kanseriyle savaşıyor çok çok süreç . Aşı olmadığıma pişmanım önceliğe alıp asimi olacağım
benim ilk defa geçen ağustosta yapıldı temiz çıktı şükür :dua:

Teşekkür ederim kaptanım ❤️

Bugün diyetisyen kontrolüm vardı oradada 600 gram vermiş olarak çıktım ama yağdan bir kilo vermişim listemi değişti yine ve yine güzel bir liste hazırladı 2 gün farklı 4 gün farklı bir liste olacak bugünü serbest bıraktı çok sevinçliyim bu yüzden
tebrik ederimmmm:KK68: bir öğünü mü tüm günü mü serbest bıraktı

Tebrikler casminim. :KK74: :KK200:
Teşekkürler kaptaniçemm 😍🥰

Tebrikler canım çok iyi kilo vermişsin 🧿🧿🧿🩷🥰
Teşekkürler canımm ❤️😍

Eridim eridin kaç olmak istiyorsun sen canısı ♥️
Canım kaptanım aslında hedefim 59du ama artık 58 mi olsa diye düşünüyorum ☺😇

Aşağıdaki tabloyu gördünüz müüü
İbre yeşil olmuş 😍😍😍
Eveeetttt süpeerrrr 🥳🥳😍🥰

Geçen cuma 60.5
Bu cuma 59.9