Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eki Görüntüle 3301381

♧♧♧♧MAVİ KELEBEKLERIM ♧♧♧♧
💙SAKIN BIR HAFTA GEÇİRDİK AMA CUMA SABAHI YANI YARIN TARTILARIN SONUCU İLE SESSIZ ATIN ÇİFTESI PEK OLUR ATASÖZÜNÜ YERINE USULCA KONDURACAGIZ DIYE DÜŞÜNÜYORUM. SIZE GÜVENİYORUM. İLK KAPTANLIK DENEYIMIMDI ELIMDEN GELDIGINCE SIZI MOTiVE EDICI YAZILAR PAYLAŞTIM. GENELLIKLE BURADAYDIM. KISACA ELIMDEN GELENI YAPTIM EKSIGIM HATAM TABI KI OLACAK INSANIM BENDE INSALLAH MEMNUN KALMIŞSINIZDIR BENDEN . 💙

1 1artiikizanasi
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Ozzybal Ozzybal
@zeyneppk
@Akrrep
@Bls61
Çok teşekkürler kaptanlığın için, benim için çok iyi oldu.
Ben de ne yazik ki cogu yiyecegi once haslayip sonra kavurmayi seviyorum. Patatrsi mesela, cok daha lezzetli oluyor 😝
Ben de kavurma yapıyorum, çok seviyorum.

Ilk benden gelsinmi 🙈🙈

Lavinia_98 Lavinia_98 Elhan Elhan
@Bls61

Geçen cuma;67.9
Bugün;66.5
FArk; -1.4 kilo 🥰

Eki Görüntüle 3301467
tebrikler :KK9: :KK9:

Önemli birşeyi yoktur umarım,sende dikkat et kendne hastane ortamı kolay değildir :KK200:
Çok sağol abla ☺️ rektum sarkması dediler. Elhamdülillah toparladilar. 5 tane iri bebek doğumu sonrasi olabiliyormuş. Annelik zor 60 yaşına da gelsen doğum sıkıntılarını çekiyorsun Rabbim mükafatını versin ☺️

Bugün podolojiye gideceğim ayak tırnağımda batık ve kalınlaşma var her ay gidiyorum bakalım bu sefer ne diyecek.
Çok geçmiş olsun abla sana da inşallah güzel şeyler duyarsın ☺️
Ilk benden gelsinmi 🙈🙈

Lavinia_98 Lavinia_98 Elhan Elhan
@Bls61

Geçen cuma;67.9
Bugün;66.5
FArk; -1.4 kilo 🥰

Eki Görüntüle 3301467
Çok iyi masallah sana😍
Harikasın 🥰
Pazartesi ben 50 gramla yendim şimdide sen 50 grmla beni yendin bende bu hafta veremedim canım bence vucud dengeliyor her hafta 1 2 kilo gitmez zaten
Geçen cuma 68.55
Bu cuma 68.20
-350 😪
Elhan Elhan
Evet ben de bir hafta iyi veriyorsan diğer hafta daha az bekliyorum. Ya da tam tersi☺️
Aslında bu hafta iyi vermeyi beklediğim bir haftaydi ama yine 67 göremedim sen de Görememişsin☺️ haftaya inşallah 🥰

IMG_20230915_114601.jpg
Daha fazla diye düşünüyordum gerek aynadan gördüğüm olsun gerekse bu haftaki gayretim olsun. Buraya yazamadim ama düzenli yürüyüşe de başladım. Umarım haftaya daha güzel olur.
Yani aslında yine güzel ama -700 Gr zaten pzt vardı üstüne sadece 100 Gr gitmiş. Dün fazla su icemedim ve yemekte barbunya vardı muhtemelen ondan kaynaklı ☺️
Geçen cuma 69.40
Bu hafta 68.60
Fark -800 Gr
Elhan Elhan Lavinia_98 Lavinia_98

Pazartesi 102.8 kg
Cuma 102.4 kg
-400gr
Elhan Elhan

Eki Görüntüle 3301499
Al sana bombe @Jou -400 gr vermisim bu hafta kendi kendime modumda anormallik vardı bence kaptanlık bana yaramadı diye düşünüyorum. Haftaya daha iyi olacak
Kaptanlıgin çok çok iyiydi. Geçen hafta iyi kilo verenlerin bu hafta durgunluk zamanına denk geldin kuzum.. Haftaya daha güzel olacak dediğin gibi :KK60: :dua:

X