Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bekliyoruzz bombanı :KK45: :p
Pazartesi 102.8 kg
Cuma 102.4 kg
-400gr
Elhan Elhan

20230913_082504.jpg

Al sana bombe Jou Jou -400 gr vermisim bu hafta kendi kendime modumda anormallik vardı bence kaptanlık bana yaramadı diye düşünüyorum. Haftaya daha iyi olacak

Pazartesi 67.7
Şimdi 67.2
-500 gr

Efenin_Annesi Efenin_Annesi Elhan Elhan

Çarşamba günü 600 gr vermiştim sonra o kadar dikkat etmeme rağmen nasıl veremedim anlamadım. Guatr ilaçları kullanıyorum ondan mı oldu noldu anlamadım
Eki Görüntüle 3301483
Gayet güzel tebrik ederim
Geçmiş olsun canım 😘 Yürüme kaliteni düşürür o. Allah şifa versin bitanem. Kalınlaşma mantardan olabilir mi ?
Çok sağol ekirüm,yok mantar değilmiş belli bir yaşa helede menapoz durumlarında oluyormuş bizlerde.
Tebrikler çok güzel vermişsin kilonu
Teşekkür ederriimmm az ve öz yiyince veriliyormuş demekki🤗
Ksnlikle sağlıklı beslenice birde hemen gidiyor kiloda.

Pazartesi 102.8 kg
Cuma 102.4 kg
-400gr
Elhan Elhan

Eki Görüntüle 3301499
Al sana bombe Jou Jou -400 gr vermisim bu hafta kendi kendime modumda anormallik vardı bence kaptanlık bana yaramadı diye düşünüyorum. Haftaya daha iyi olacak
Kiz saçmalamaa kaptanlıkla ne alakası varr gene iyi vermişsinn arada böyle durgunluklarda olcak ben 3 hafta da 1 kilo vermeye calıştığım bile oldu pes etmedim arada bi durgunluk yaşıycaksın ben geçen hafta hic veremedim aldım aksine buhafta verebildim

Gayet güzel tebrik ederim

Çok sağol ekirüm,yok mantar değilmiş belli bir yaşa helede menapoz durumlarında oluyormuş bizlerde.

Tebrikler çok güzel vermişsin kilonu

Ksnlikle sağlıklı beslenice birde hemen gidiyor kiloda.
Evet ablamm ya cözdüm artık insallah böyle devam eder

Kiz saçmalamaa kaptanlıkla ne alakası varr gene iyi vermişsinn arada böyle durgunluklarda olcak ben 3 hafta da 1 kilo vermeye calıştığım bile oldu pes etmedim arada bi durgunluk yaşıycaksın ben geçen hafta hic veremedim aldım aksine buhafta verebildim
Ne bilim iyi yonetemedim eksiktim diye düşündüm bu sorumluluk psikolojisiyle yetemedigimi düşündüm

Pazartesi 102.8 kg
Cuma 102.4 kg
-400gr
Elhan Elhan

Eki Görüntüle 3301499
Pazartesi ben 50 gramla yendim şimdide sen 50 grmla beni yendin bende bu hafta veremedim canım bence vucud dengeliyor her hafta 1 2 kilo gitmez zaten
Geçen cuma 68.55
Bu cuma 68.20
-350 😪
Elhan Elhan

Eklentiler

• IMG_20230915_093256.jpg
    IMG_20230915_093256.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 20
Pazartesi ben 50 gramla yendim şimdide sen 50 grmla beni yendin bende bu hafta veremedim canım bence vucud dengeliyor her hafta 1 2 kilo gitmez zaten
Geçen cuma 68.55
Bu cuma 68.20
-350 😪
Elhan Elhan
Aynen öyle oluyoorrr oyüzden motivasyonunuzu düşürmeyinn sende çok guzel eksilemişsin normal şeyler

X