Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kizlar kim var kim yok ben yine buralara geldim baya uzun zaman ara vermiş oldum herkes iyidir inşallah neler yapıyorsunuz sistem nasıl
Hosgeldin iyiyiz sizler nasılsınız koşmali yürümeli bol sivili ter dokmeli az yemeli günlerin tekrarını yaşayıp gidiyoruz sistematik bu şekilde ilerliyor

MAVİ KELEBEKLERIM

1. YARIN TARTI BİLDİRİMİ YAPMAYI UNUTMUYORUZ SABAH TUVALET İHTİYACINI GÖRDÜKTEN SONRA AL TARTIYI ÖNÜNE MÜMKÜNSE KIYAFETSIZ TARTIL FOTOGRAFI YOLLA Elhan I BENI ETİKETLE CUMA KAÇ KG İDİN PAZARTESI KAC KG GELDIN EKSI (-) YADA (+)FARKI YAZ YOLLA MAKBULU (-) OLANDIR TABİ SİZİ ÖPÜYORUM İYİ GECELER

-Murphy-
Elhan
DeryaOnDiet
Ozzybal
zeyneppk
Ellssa

İyi geceler
Menümü yazayım
Kahvaltı
12:30 1 dilim TB ekmeği, 1 dilim peynir, az sucuklu yumurta,5 yeşil zeytin,2 ceviz
Ara
16:00 1 fincan sütlü kahve 1 avuç kuru üzüm ve fındık
Akşam
20:00
2 dilim pizza, 1 bardak ayran
21:30 yeşil çay

5000 adım
1 lt su
Lavinia_98 Elhan

Kız pizza da neyyy

Selam kizlar kim var kim yok ben yine buralara geldim baya uzun zaman ara vermiş oldum herkes iyidir inşallah neler yapıyorsunuz sistem nasıl
Sistem genel hatlarıyla aynı karamellim. Sadece spor yarışı yapamıyoruz. Adım sayısını bildirme zorunluluğu yok. Bizler iyiyiz. Gelirsen sağlıkla keyifle kilo vermeye devam ederiz inşallah. Eski yarışmacı olduğun için direkt takımlara girebilirsin tabi arzu edersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…