Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Etiketledigim kimseden ses seda yok 🙄 elhanimla ben konuşuyoruz sadece mavi takım olarak diyorum kiz sen kırmızıdasin 😄
Hahahahaha kızzzz banad aöyle ettiler kimse yok başıboş yalnız hissettim yaa kimse bizim gibi aktif değelll kaynanamlar geldi cay faslıbaklava yiyolar ben oturmuş tv ye bakıyom yoksa acıktımm🤣🤣 meleklerr diyo otur pilav ye kalmasın çöp olmasın diyee yokyokk dedim suss jouuu😀

Hahahahaha kızzzz banad aöyle ettiler kimse yok başıboş yalnız hissettim yaa kimse bizim gibi aktif değelll kaynanamlar geldi cay faslıbaklava yiyolar ben oturmuş tv ye bakıyom yoksa acıktımm🤣🤣 meleklerr diyo otur pilav ye kalmasın çöp olmasın diyee yokyokk dedim suss jouuu😀
🤣 aman diyim cnm yeme her zaman ki klasik pilav işte pehhh

Süperisin canım mavişim :KK9: Nasıl gurur duydum ki 💙

🥰🥰😘😘

:KK9: Tebrikler

azmin daim olsun. Maşallah canım süpersinnnnn :KK9:

Mavisş Takımılm bugün coşmuş. Bana harika bir kaptanlık yaşattınız. Süpersiniz :KK9:

canım arada böyle olur, menülerini gördük. Üzme o güzel canını. Haftaya her şey daha güzel olacak. Seninle kaptanlık duygusunu yaşadığım için, bana bu duyguyu yaşattığın için çok çok teşekkür ederim canım Joum :KK68::KK60:

harikasın canımm, tebrik ederim. :KK9:

Tebrik ederim canım :KK9: Her bir eksi çok kıymetli ☺️

süpersin deryacığım 💙 :KK9:

inşallah canım 💙

kaptaniçemmmmm bu nasıl güzel bir sonuç. Tebrik ediyorum. :KK9:

Tebrikler canımmm:KK9:

Gurur duydum efenim :KK68: :KK5:

:KK60:

İnşallah deryacım 🙏🏻💙😘

çok teşekkür ederim canım 🙏🏻💙

estağfurullah kaptaniçem. Emeğine sağlık 💙

yaaaaaaa

Benim Maviş Takımımmmmm

Tüylerim diken diken oldu vallahi 🥹

Bana bu gururu yaşattığınız için hepinize çok çokkkk teşekkür ederim.

Azminiz bol olsun.
Hep mutlu olun.
O güzel yüzleriniz hep gülsün.

Sizleri çok seviyor ve tekrardan kutluyorum.

Elhan Elhan 💙
@Ozzybal 💙
@Hayalkuran 💙
@Ekrl 💙
@sudansebep 💙
@Akrrep 💙

teşekkür ederim canım. Başarı hepimizin 🏆
Sagol canım

Eki Görüntüle 3298575

Kendinize bir sebep bulun. Adımları belirleyin, sık sık konuşun kendinizle uyumadan önce hayal edin. Göreceksiniz ki iradeniz artacak. O zaman spor ve diyet yapmak angarya değil, sizi hayallerinize götürecek olan kanatlarınız olacak.

💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
Ve güzel takımım günün moddosunu buraya yazıyorum;💙💙💙
Vazgeçmenin nasıl hissettirdiğini zaten biliyorum merak ettiğim vazgeçmezsem neler olabileceği...👊💪👏

BENİM VE TAKIMIM İÇİN EN ÖNEMLI KURALLARIM ;
💙SU TÜKETIMINI ARTTIRMAK GÜNDE 2.5 LİTRE NİN ALTINA DÜŞMEMEYE DIKKAT EDIN VE GÜNLÜK MENÜ BİLDİRİMİ ISTIYORUM. ●●BAHANE KABUL ETMIYORUMMM...●● 💙💙💙

💙MAVİ KELEBEKLERIM💙

Elhan Elhan
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
@Ozzybal
@zeyneppk
@Akrrep
Tamamdır kaptanım 👍

Tam 7 yıl sonra eşimle basbasa bir aksam gecşrdik 😉 bakıcımız sagolsun kaldı kızlarla önce film izledik, ardından canlı muzık yemek, içmek fılan. Ama cok yemedım. İnşallah bir dahaki çıkışımıza daha hoş daha ince olacagım.
Eşim iyiki düşünüp planlamışsın dedi, yıllardır hiç başbaşa kalmamıştık. İyi geldi. ❤️

Amannvallahaaa nedirr yani yesen nolcakk gelde pisman olll nese çayımı yudumlayayım en iyisi 🤣🤣
16942863799946606122268351586214.jpg

Haklısın canım. Hemen yarın duzene giriyorum. Bugun karısık bır menu oldu ama cok yemedım
Telafi edersin cnm 😊
Tam 7 yıl sonra eşimle basbasa bir aksam gecşrdik 😉 bakıcımız sagolsun kaldı kızlarla önce film izledik, ardından canlı muzık yemek, içmek fılan. Ama cok yemedım. İnşallah bir dahaki çıkışımıza daha hoş daha ince olacagım.
Eşim iyiki düşünüp planlamışsın dedi, yıllardır hiç başbaşa kalmamıştık. İyi geldi. ❤️
Aslinda bizimde böyle birseye ihtiyacımız varda ne zaman uygulanır bilemiyorum 🤷‍♀️ vaktiniz güzel geçmiş olsun bugünlük 🙂

Lavinia_98 Lavinia_98 kaptanım ben cuma menümü paylaşmadim ama kaçamak yoktu güzel bir gün geçirdim. Şuan hatırlamıyorum sadece bugünün menüsünü yapabileceğim 🤭

Kahvaltı
12:00 1 yumurtadan ıspanaklı omlet,5 zeytin,1 dilim peynir,1 ceviz,domates, salatalık
Ara
15:00
Sade türk kahvesi
2 kare bitter
Akşam
18:00 1 tabak az patatesli türlü
4 YK yoğurtlu semizotu salatası

2 lt su
Spor yapamıyorum çok işim var bu aralar. Okullar bir açılsın inşallah ben de harekete geçeceğim ☺️
Elhan Elhan

X