Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok güzel. Bulguru üç kasiktan fazla yememeye bak. Ablani dinle yarına harika başla canım. Salatayı abartabilirsin. Karpuz yarısı olsun.
Atarım akşam menü.
1 TK sürme çikolata yedim. 4 gibi.
Biraz canim sıkılıyor. Şöyle kaşık ve bir kavanoz tatlıya ihtiyacım var gibi
Burada yazmak iyi geliyor.

Ah kaptanim inşallah.. bir takım doğum günü partisine gitme planlarımız var
Muhabbetin keyfini çıkar olsun canım. Sağlıklı olan bir şeyler bulursun inşallah. Cumaya az kaldı pastayı yersen kötü olur. Midem rahatsız oluyor diyebilirsin. Yalan da olmaz şeker zehir çünkü

Muhabbetin keyfini çıkar olsun canım. Sağlıklı olan bir şeyler bulursun inşallah. Cumaya az kaldı pastayı yersen kötü olur. Midem rahatsız oluyor diyebilirsin. Yalan da olmaz şeker zehir çünkü
Yemediğim zaman ayıp olacağını düşünmüyorum.. bence anlayışlı olacaktır ev sahibi nefsime hakim olabilirsem sıkıntı yok

Uyku zamanını çok uzatmazsan güzel bence. Çoğu ülke öğleden sonra siesta yapıyor. Bu müslümanların bir alışkanlığı.
Evet abla ,Yunanistan Bulgaristanda da var. Ama iyi mi kötü mü bilemiyorum. Alisveris yapmaya yer bulunamiyor bazen
Ay ablam vallahi von tatlısin.
Canının sıkıntısı organların yağ kaplamasından. Zihninin tuzağına düşme. çipcitir halini gözünün önünde canlandir
Yine çok tatlisin

Ben de gelmisken menümü yazayım.

Sabah 9.15 de
Kücük kase yulaf ezmesi
Bi dilim ekmek
Peynir
Yarım elma

13.00
Marul
Mantar sote
1 dilim ttekmek

15.00
4 5 çabuk kraker

17.15
2 servis kaşığı kuru fasulye susuz
2yk Kavurma

Şu 1.5 anca .

Adım 5.000 adım.
Limoni026 Elhan

Afiyet olsun canım harika gidiyorsun. Yarım litre daha su

Yarın daha iyi olmanı diliyorum canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…