Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Guzel bi kahve iç simdii bulaşıklar beni bekleyyoooo 😅😅 kızçe uyudu simdi
Şimdi lahvaltı yaptım kahvemi içiyorum coom😂 bugün tartıda artı çıktım ama karnımın içinde su dolu balon var sanki hareket ettikce ağrıyan bir şişlik. O yüzden kilo olmadığını düşünüyorum😬

Şimdi lahvaltı yaptım kahvemi içiyorum coom😂 bugün tartıda artı çıktım ama karnımın içinde su dolu balon var sanki hareket ettikce ağrıyan bir şişlik. O yüzden kilo olmadığını düşünüyorum😬
Kabızsan cano ondandır he bide regl olcam diyordun bence ondandır
Benimde 2 gundur kabızlık var bugün açkarna kahve ictim kayısı yedim şalgam ictim kabızlığım gitti 5aylık hamileydim ya

Son düzenleme:
Günaydın 2 gündür bademciklerim çok fena dün ateş ve vücut ağrısı yaptı. Şimdi ev doktoruna geldim.

Dün yediklerim.
13 de
1,5 kase çorba
2 dilim ekmek
1 avokado
Yarım muz
Yarım elma

15.30
2 ceviz
Kekik çayı

19.30
Bi kase yulaf ezmesi
Bi dilim ekmek
2yk menemen

Şu yok
Spor yok
😢

Günaydın 2 gündür bademciklerim çok fena dün ateş ve vücut ağrısı yaptı. Şimdi ev doktoruna geldim.

Dün yediklerim.
13 de
1,5 kase çorba
2 dilim ekmek
1 avokado
Yarım muz
Yarım elma

15.30
2 ceviz
Kekik çayı

19.30
Bi kase yulaf ezmesi
Bi dilim ekmek
2yk menemen

Şu yok
Spor yok
😢
Geçmiş olsun canım menü çok iyi ama su olmadıkça faydasız.. Suyu ihmal etme hastalıgı atlatman için de kolaylık sağlar.. Spora takılma iyileşince yaparsın

Kabızsan cano ondandır he bide regl olcam diyordun bence ondandır
Benimde 2 gundur kabızlık var bugün açkarna kahve ictim kayısı yedim şalgam ictim kabızlığım gitti 5aylık hamileydim ya
Kabız değilim canım ama reglden oldupunu düşünüyorum. Gaz şişkinliği gibi karnımda şişkinlik var ama gaz yok 😂

X