Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cuma:63.6
Ptsi: 63.7
Fark +100 gr Elhan Jou
Canım yüz gram için sakın canını sıkma. Fazlasıyla gider . Önlemini alacaksın . Yalnız yeni maviş kaptanligindan olsa gerek bildirimini özel mesajla bana gondermen gerekti. Bir defasında ben de rakibime göndermiştim bayağı gülmüştük pastelfit imle

Benimkini güldürmedi kordişim
Cuma 61.2
Pazartesi 61.6
Fark +400
Jou
Kaptanım kusura bakma. Cumaya kadar çaresine bakacağım.
ASkom normal dün yediklerinde 400 gram almıssın cumadan bugüne kadar gayet iyi korumussun yoksa cumadan beri hep yeseydin 600lere cıkardı sen 1bucuk günde tamamlarsın

Ama 100 gramda birsey yokk yanii o yarına hemen yok olurrr cok da güzel korumussun formunu
Ama siz bal mısınız yaa, hem rakip hem motivasyon kaynaklarımm Elhan aynen bilmiyordum canım sorry

Cok geçmiş olsun
Teşekkür ederim
Geçmiş olsun. Hemen bir hekim görsün çocuğunuzu. Ağız yarası için tedavi edilsin. Sen de çocuk da çok yiyipranirsin.
Teşekkür ederim ateş devam ederse götürcem biraz süt içti şimdi tartıldım
Cuma: 63.3
Pazartesi: 63.5
Dün yediklerimden galiba bir de hırkamı çıkarmadım aceleyle tartılcam diye inşallah ondandır

Eklentiler

• 20230529_095822.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 20
Hırka da etkili olmuştur.. Kızın iyileşsinde toparlarsın cumaya kadar

ZAten üstümüz ağır olunca fazla çıkar tartıda oyüzden bazen ben cıkarıyorum pijamamı

ellerine sağlık kaptanım

Dün Kızım ateşlendi hiçbişi yemedim tartılıp yazıcam ilk fırsatta. Ağzında yara çıktı hiçbişi yemiyor alt üst oldu düzenimiz
çok geçmiş olsun

Aslında hırkamın olduğunu fotoyu atarken farkettim, hızlıca bişiler atıştırdığım için de geri tartıya dönemedim. Hırka 200 gr hatta daha fazladır dua edelim kızımla tartılmadım
Diyete ilk basladigim yıllarda o zaman cuma takımları vardı kıyasıya mücadele ederdik. Kolumdaki saati, saçimdaki tokalari çikarirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…