Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Misafirim geliyor, doktor, terapi, dün de kızıma yatılı geldim 😍
Aman öyle olsun. Sen kendine dikkat et
Takım tamamsa ben yine kenarda oynayım 😍
Ablam teknik kaptansin sen öyle kenarda oynayim filan hiç yakışıyor mu sana
Yok beyaz bayrak cekmedim bu hafta olmasa haftaua görücem o 79u bende 1 haftada 3 kilo gitceğini sanmıyorum😬😂
28 yaşındayım ben daha 🙈
Bacım bende budumdan kesecek değilim. Benimde ağır aksak gidiyor daha spor bilem yapamadım 🤣

Evet menü yazayım da üstüne yemeyeyim.
Sabah yeşil çay
Öğlen peynirli yumurta ve pidenin köşesi domates salatalık
Saat 3 de Magnum yedim 🙄 dondurma yokken ne yeniyordu acep diye aklımdan geçirdim sonra.
Aksam 19 da kabak spagetti ve yoğurt yedim. 2 kaşık çocukların şehriyeli çorbası dan ve 1 üçgen dilim karpuz.
1.5 lt su içmiş olabilirim emin değilim.
Adımlarım yeterli değil bugün tamamlamasam ayıp olur biliyorum ama hala hastalığa bağlı ter yürüyor. Usul usul tamamlamaya çalışırım inşallah
Etiket yapacaktım demi
Jou Jou diğerlerini bilemedim. Duyan duymayana söylesin 🤣❤️

Sabah yeşil çay
Saat 3 de Magnum yedim 🙄 dondurma yokken ne yeniyordu acep diye aklımdan geçirdim sonra.
Aksam 19 da kabak spagetti ve yoğurt yedim. 2 kaşık çocukların şehriyeli çorbası dan ve 1 üçgen dilim karpuz.
Adımlarım yeterli değil bugün tamamlamasam ayıp olur biliyorum ama hala hastalığa bağlı ter yürüyor. Usul usul tamamlamaya çalışırım inşallah
Etiket yapacaktım demi
Hahahaha yiycemmm senii
VAllahiii 💣 gibi gidiyorsunnn gercekten bakk cok güzel acıkırsan tarçinlı sade türk kahvesi iç iştahın kesilsin sonra artık güzel bi yatış olsun yarında seçimeee 🤪🤪🤣🤣

Hahahaha yiycemmm senii
VAllahiii 💣 gibi gidiyorsunnn gercekten bakk cok güzel acıkırsan tarçinlı sade türk kahvesi iç iştahın kesilsin sonra artık güzel bi yatış olsun yarında seçimeee 🤪🤪🤣🤣
Yarın benim mesaim var insanları sandıklara taşıyacağız. Sağlık müdürlüğü belediye ortak çalışma. Yolluk ne verirlerse yada yolda ne bulursak onu yiycez bakalım yarın nasıl geçecek 🙄😭

Sabah yeşil çay
Etiket yapacaktım demi
Afiyet olsun canım ❤️ çok güzel bir menü.

Cok güzel canım ama kahvaltı şart olsun daha iyi olur yemegi aksat daha iyi verirsin kahvaltıyı altladınmı düzensiz olur 🙈🙈 heee mangalsa tamamm ogüne atman guzel mantıklı 😎😎

Buarada kaptanın benim beni unutma :confused:
Aa tamam bende soracaktim kaptan kim diye ,🌺🥰 kahvalti atlamak iyi oluyor benim için ama kalori açığı oluyor yesemde yemesemde aksam acikuyorum

Dukan birami yudumlarken bir bakayım dedim :KK53: kabakçılardan ses seda yok. Mevzuyu yanlış anlayıp ceviz tahinle tatlı yapıyorlarmış :KK70:

Hahahahahah benimde aklima gelmiştii yaaa nerde kabakcılarr bide yanlış anlayıp bal kabağı yiyolarmışş :confused: :confused:
😂😂😂😂 Kabakçı geldi haaanııım öldüm valla bu kabak yüzünden sen tut hangi akla hizmet içine 3 tane sarımsak koy bir dolu da tuz. Aman allahım tuzdan ve sarımsaktan ölücem. Dışarı da çıkmam lazım hemen yiyip vaktim de yok. Ha bire yoğurt ekliyorum bana mısın demiyor 😂😂😂😂 neyse yedim artık ama eve gelene kadar ve hala baş ağrısından ölüyorum

😂😂😂😂 Kabakçı geldi haaanııım öldüm valla bu kabak yüzünden sen tut hangi akla hizmet içine 3 tane sarımsak koy bir dolu da tuz. Aman allahım tuzdan ve sarımsaktan ölücem. Dışarı da çıkmam lazım hemen yiyip vaktim de yok. Ha bire yoğurt ekliyorum bana mısın demiyor 😂😂😂😂 neyse yedim artık ama eve gelene kadar ve hala baş ağrısından ölüyorum
Heee tutuştun kabakk all sana kabak🤣🤣🤣🤣

Menüm gelsin bakalım 🌼🌼🌼🌺🌺🌺
Kabak detoks

Sabah kahvaltı 11.30
Yulaf lapası muz ceviz çilek
IMG_7900.jpeg

2. Öğün saat 16.00
Kabak sote yoğurtlu
IMG_7910.jpeg

su 1.5 litre
Adım 12.800
IMG_7916.jpeg
Limoni026 Limoni026 Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
💜💜💜💜💜

Aa tamam bende soracaktim kaptan kim diye ,🌺🥰 kahvalti atlamak iyi oluyor benim için ama kalori açığı oluyor yesemde yemesemde aksam acikuyorum
Iştah kapatan şeyler içmeyi dene canım benim bak ben 6da çorba içtim onla duruyorum halaa kalkıp tarçın kahve içcem mdi hem iştah kapatır hem yağ yakar 🤣

Kız tuzu çoksa niye yedin boşunaa🥲 kendine eziyet etmişsin😕

Ne desem bilemedim. :confused: Bol su iç Ozlemcim.

X