Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benimkiler %8’e girdi. Ama burda sadece bir fen lisesi var iyi puanlı , o bize uymuyor. İstanbul içine taşınamayacağım için burda devam.
Selamlar Bu sabah döndük biz. Nasılsınız?
Merhaba canım hoşgeldin iyiyiz

Tatlım tikimiz duruyor çok şükür gitti sandım neyse ki duruyor. tik önemli
Aynen çıtırım tiklerimiz önemli bize verilen en güzel hediye zaten
Aynen ev oratmı başka tabi,doğal gaz almanız çok iyi olmuş,bir yerede gitseniz kapatırsın yaktığın kadar ödersin .
Klimayla olmuor bide kapatıyon soğuyor hemen kış zamanıda.
İniallah çıtırım herşey hazır,dünde transfer işini hallettim havaalanından alıp otele götürcek,dönüştede aynısı olacak.
Shutleyide sordum kişi başı 250 telee dedi,buda 750 lira birde bekleme var havaalanıda çok sıkıntı oda.

Benimkiler %8’e girdi. Ama burda sadece bir fen lisesi var iyi puanlı , o bize uymuyor. İstanbul içine taşınamayacağım için burda devam.

Merhaba canım hoşgeldin iyiyiz
Tebrik ederim ikizleri gayet güzel puanları demek ki,hayırlısı olsun pastelcim çocukların için.

Son düzenleme:
Hayırlı uçuşlarınız olsun bitanem çok güzel bir tatil geçirin inşallah.

Slm kizlar. Kilo aldim ve benim motivasyon yine yerlerde. Gun asiri kosuyorum ve hergun bisiklet. Ama diyet konusunda bir turlu irade saglayamiyirum.
Yine diyetisyen bakmaya basladim, buldum gibi birini.
Bir de sanki psikolojik olarak yiyorum gibi, online destek veren tanidiginizin seansina katildigi veya suzin, bir psikolog var mi? Yeme bozukluguma cozum bulmak istiyirum.

merhaba kızlar herkes iyidir inşallah ben çok yoğunum hem evde hem işde
Selam canim
Selam canim
evet canım sallamış ama çok şükür ben hissetmedim. Allaha emanetiz
Hissetmemen iyi olmus canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…