Popüler Konu LenaG ile MasterFit

.

Sagol cogu kisi veriyo ama bana zerre fayda etmedi. 2-3 kere denedim. Nasi bi enerjim varsa, inancim yok cunku bu konuda. Ondan kitleniyorum😒 bosver hayirlisi buymuş
Hadi ya :KK43: aksamları sebze salata ya da tavuk salata beslenmeye calısırsan da verırsın hedeflediğin kiloyu cnm

Günaydın kızlar 💓 💓 bugun diyete başlıyalı 1 hafta oldu ne yürüyüşümü aksattım ne de diyetimi deldim ✌️💪kafa da bitirince oluyor kesinlikle 💃💃
Evet en zoru kafada bitirmek, benim 2 temmuzda tam 16 hafta olacak.( 12 mart cumartesi baslamistim). 1 bucuk ay izindeydim. Diyet yapmadim ama 1 GUN BİLE AMAAAN diyip HUNHARCA YEMEDİM ve haftaya dusen kilo 0,625 olmus olucak insaallah 16nci haftada. Kisacasi 16 HAFTADA 10 KİLO OLUYOR. normali haftada 1 kg bence ama olsun bana boyle kısmetmiş. Kilo verip verip almaktan iyidir.🤲🤲

Evet en zoru kafada bitirmek, benim 2 temmuzda tam 16 hafta olacak.( 12 mart cumartesi baslamistim). 1 bucuk ay izindeydim. Diyet yapmadim ama 1 GUN BİLE AMAAAN diyip HUNHARCA YEMEDİM ve haftaya dusen kilo 0,625 olmus olucak insaallah 16nci haftada. Kisacasi 16 HAFTADA 10 KİLO OLUYOR. normali haftada 1 kg bence ama olsun bana boyle kısmetmiş. Kilo verip verip almaktan iyidir.🤲🤲
Tebrik ederim cnm👏👏istediğin kadar ac kal 3, 3 kilo ver ama en ufak konsantrasyon bozuklugunda o hunharca yemeye baslıyıp verdıgını aldıktan sonra kilonun hiç bir kıymetı yok bu bi başarı değil
Asıl başarı senin yaptıgın cnm istikrarlı olabilmek dengelı beslenme kafasından çıkmamak 👏👏😍

Tebrik ederim cnm👏👏istediğin kadar ac kal 3, 3 kilo ver ama en ufak konsantrasyon bozuklugunda o hunharca yemeye baslıyıp verdıgını aldıktan sonra kilonun hiç bir kıymetı yok bu bi başarı değil
Asıl başarı senin yaptıgın cnm istikrarlı olabilmek dengelı beslenme kafasından çıkmamak 👏👏😍
Ooo çok sağol. Beni şımartıyorsun:oops:

26 Haziran menüm

Kahvaltı:10.00
1yumurta
Kk beyaz peynir
4 zeytin
Domates salatalık
Biber

Ara:1bardak sut
4 ceviz

Aksam:16.00
4yk taze fasulye
4yk pilav
Ayran
Salata

Ara:18.00
4 kayısı
4kiraz

Su:2 litre
Spor:9132 adımEki Görüntüle 3089912
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Hedef_69 Hedef_69
Afiyet olsun canim ☺️
Harika😘
Cuma=63.0
Pazartesi=62.8
bu dirençleri bir kirsam
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia @sulisim
Kıracaksın canim. ☺️

♥️Günaydın kızlar. Harika bi gün olsun♥️

Günaydın kızlar :KK200: yeni bir gün yeni bir umut hepimiz için hayırlı olsun, 💞💞

Günaydın kızlar :KK68: :KK68:

İnternetim bitti. İnternet buldukça gelirim 😬
😘😘😘
Eki Görüntüle 3090515
Güne 50 dk kondisyon bisiklet ile başladım :halay: :halay:
Cordelia Cordelia
Zipzip- Zipzip-
Vavvv😘

Günaydın kızlar 🌹🌺🌷💐

Günaydın çıtır bebekler😘

Tam dünün bildirimini yapıp bugüne sporla başladım demeye geldim, ağzımın ortasına şaplağı yedim 🥹 haklısınız kaptanlarım ama bazen… mesela dün adımları son dakikaya kadar bekletmek istiyoruz hepimiz, puan alıyoruz her bir adımda. Dün şehir dışından gece 3 buçukta yola çıkıp 8 de işe gelip akşam 6 buçukta eve vardım. Birşeyler yedim ve ayaklarım artık davul gibi olunca azıcık uzanayım diye yattığım yerde uyumuş kalmışım ki haftasonu gelemedim diye çok üzülmüştüm. Bundan sonra çok dikkat edeceğim söz. Burda da bir yaptırım mı olsa acaba. Mesela gün içinde bildirmeyenlerin puanları hesaplanmasa mı? Ya da bir hafta en çok aksatan bir sonraki hafta tabloları mı yapsa?
Günaydın cicikuşum.😚 bir konuya dikkat çekmek istedim canim. Bakalım inşallah daha düzenli bildirim yapılır. Sonuçta insanız tabi ki gecikmeler olur. Ben sadece bu mazeretler ne kadar geçerli gerçekten gelip bildirilemezmiydi konularının tekrar düşünülmesini rica ettim. 😘

X