Leman Sam: 'Benim İçin Kurban Kesen İle IŞİD Aynı Duyguda'

alakasız mı bilmiyorum ama hoşuma gitti:KK48:

10686749_625578317564642_1173105213105070798_n.jpg

:KK70::KK70::KK70: :KK70:

Türkiye'de yaşanan bu duruma yaşamtarzı anarşizmi denebilir. Ben yapıyorum, sende yapmak zorundasın. Ben yapmıyorum, sen de yapamazsın...

geçen bir sohbette anlattılar,açıkçası çok üzüldüm.kurbanlarını vakıflara yurtlara verenler fazlasıyla var.yığılma nedeniyle bozulup atılanlar varmış.ya da kavurma yapıp bakkallara satıyorlarmış.ben bunu da yanlış buluyorum.keşke muhtarlarımız iyi çalışsa da çevrede gerçek ihtiyaç sahiplerini belirlese de onlara ulaştırabilsek:KK43:

Leman Sam'a hic yakıstıramadım, severek dinledigimiz sanatcılardan...Herkesi kucaklayan bir yapısı varmıs gibi duruyor halbuki. Önce ırkcılık, pesine de kurban kesenle katili bir tutmak...Kendisi vejetaryen mi bilmiyorum, ama degilse...Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu der millet.

geçen bir sohbette anlattılar,açıkçası çok üzüldüm.kurbanlarını vakıflara yurtlara verenler fazlasıyla var.yığılma nedeniyle bozulup atılanlar varmış.ya da kavurma yapıp bakkallara satıyorlarmış.ben bunu da yanlış buluyorum.keşke muhtarlarımız iyi çalışsa da çevrede gerçek ihtiyaç sahiplerini belirlese de onlara ulaştırabilsek:KK43:

O kurumlarda calısanlar evlerine götürüyor etleri, gözümle sahidim.

X