Leep ameliyatı. Hpv

fidan11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2024
3
0
28
Merhabalar yakın zamanda leep ameliyatıoldum. Cin 3 cıkmıştı. Ameliyatdan sonra doktorumla cok iletişimde kalamadım. Benim gibibu ameliyatı olmuş birileri varsa onlarla konuşmayı ve bilgi almayı cok istiyorum

Merhabalar çok geçmiş olsun. Cin 3 süreciniz nasıl gelişti, hpv’yi ne zaman almış olabilirsiniz, ilk cinsel ilişkiniz ne zamandı? Tipi kaçtı? Düzenli smear veriyor muydunuz?

Ben leep olmadım ama bildiğim kadarıyla leep ameliyatından sonra hpv negatif olmak hızlanıyor. Tekrarlamaması için aşılar ve aynı kişiyle enfekte olmamak önemli.

Merhabalar çok geçmiş olsun. Cin 3 süreciniz nasıl gelişti, hpv’yi ne zaman almış olabilirsiniz, ilk cinsel ilişkiniz ne zamandı? Tipi kaçtı? Düzenli smear veriyor muydunuz?

Ben leep olmadım ama bildiğim kadarıyla leep ameliyatından sonra hpv negatif olmak hızlanıyor. Tekrarlamaması için aşılar ve aynı kişiyle enfekte olmamak önemli.
Doktorum en az 3-4 yıllık dedi ve bende 3 yıllık sevgilimden bulaştığını düşünüyorum. Günahını da almak istemem orası ayrı.ben nisan sonu öğrendim hiç farketmemiştim.Haziranın başında ameliyat oldum özel bir hastanede. İlk cinsel iliskim23-24 yaşımda oldu. Bunun nasıl bir etkisi var bilmiyorum. Hiç smear testi olmamıştım başıma gelmez sanıyordum ama çok yaygın bir hastalık. Leep olan birisi ile konuşmayı çok isterim gerçekten bilgim çok az

X