Lazer Lipoliz

Merhaba Elmalikurt , M Melss71
ikiniz için yazıyorum kusura akmayın aynı anda etiketledim.
15 şubat pazartesi günü Dr.Hüseyin Güner' de lazer lipoliz operasyonu geçirdim operasyon 1 saat 15 dk kadar sürdü ve odaya getirildim. Operasyon süresince kendimde gibiydim yarı bir uyku misali operasyonu tamamladım. Operasyon sonrası çıkabilmem için yürütmeleri gerekiyordu ve operasyonu geçirdikten 2 saat sonra gayet yürüyebiliyordum. Ben basen ve bel kısmından şikayetçiydim ama dr. bey bacak içlerinden de bir mi miktar alınması gerekiyor demişti, açıkçası memnunum bu gün 8. gün ve 2 kontrolümü yaptım ödem ikisinde de resimlerimi çakti ve öncesiyle karşılaştırdık güzel bir sonuç var:))hatta iki kontrol arası 3 gün de bile değişiklik sürüyor. dr. bey 2-3 ay içerisinde oturacağı be en iyi sonucu alabileceğimi söyledi muhtemelen yaza doğru istediğim hale geleceğim. daha detaylı konuşmak için özelden de konuşabiliriz.

görüşmek üzere

Benim ameliyatimin 18. Gunu. Agrilarim bitti. Morarmalar azaldi. Hala korsemi giyiyorum. Haftada 2 kere lenf direnaja giriyorum. Odem atmama yatdimci oluyor. Vucudum baya degisti diyebilirim. Sekilden gayet memnumum.

Şahane :) çok sevindim iyi geçmesine ve iyi olmanıza. Maşallah. Benim şimdi diyet serüvenim başlıyor. İnşallah fazla kilolar da gider de rahatlarım yaza :) sevgiler

Benim ameliyatimin 18. Gunu. Agrilarim bitti. Morarmalar azaldi. Hala korsemi giyiyorum. Haftada 2 kere lenf direnaja giriyorum. Odem atmama yatdimci oluyor. Vucudum baya degisti diyebilirim. Sekilden gayet memnumum.
Maşallah diyorum :) benim karnım hala biraz şiş ve sert. Diğer yerlerde pek ödem kalmadı. 6 hafta oldu sonuçtan memnunum. Hala bazı yerlerde morluk gibi olmasa da kararmalar var. Gitgide azalıyor. Malum 6lt olunca toparlanmak da uzun sürüyor. Fakat bölgesel ağrım yok. Sırt ağrısı da hala zaman zaman devam ediyor. Umarım kalıcı olmaz

öncelikle gecmis olsun... ben 4,5 aya önce bu ameliyati oldum...göbek simit ic bacak..
öncelikle en az 6 hafta korsenin takilmasi gerekiyo gece Gündüz dendi ben daha uzun taktim hatta.
sizde ödemler 6. günde azaldi yazmissiniz ...ben 3 aya Kadar ödemlerle bogustum ve bircok bu ameliyati olan
arkadaslarim da ayni sekilde...ilk günde cok fazla ödem olmadi daha sonra dahada cogaliyo..
ve haftada beden birden düsmenizde bana cok anormal geldi...cünki gercekten okadar cok Burda
ameliyat olan arkadaslar varki hic biri bu sürede beden inclmedi.... ben 4 ayin sonunda sayilirim ve santim olarak
göbek simit bölgemden 9 cm inceldim. 6 ay da sonucun %80 i görülüyor ve 1 seneye Kadar incelme devam ediyo dendi..
sizin bu sonuc bana cok asiri geldi kusura bakmayin...ama bir ilksiniz bu konuda :))

Merhaba,
Ben geçtiğimiz hafta dr nüket eroğlundan randevu aldım ve kendisiyle görüşme yaptım ancak operasyonları kenidisinin yapmadığı doğru sanki. Görüşme esnasında sürekli olarak işlemi kendisine yapılmış olduğunu, çok memnun olduğunu belirterek uygulamayı anlattı ancak görüşme esnasında operasyon bir anda dr.arif beye bağlandı. Cumartesi günü superplast'tan coşkun levent taşçı ile bir görüşme yaptım ve bu pazartesi kendisine işlem yaptırdım. Şunan üzerimde bir korse var ama canım yanmıyor biraz hareket zorluğu söz konusu sadece. Şu an için sadece bunları söyliyebilirim ama çok heycanlıyım operasyonun detaylarını özelden yazabilirim. Kontrolüm cumartesiye olacak merakla bekliyorum.

Merhaba :) sonuçta bir yanlışlık yok. 5gün sonra 2 ay olacak ve 42-44 beden jean giyerken şuan 38-40 giyiyorum. Sadece orta karın bölgemde ödem kaldı, çok az da sütyen arkası bölge diye tarif edeyim orada var. İlk hafta itibariyle diğer yerlerdeki ödemlerim çok ciddi derecede azaldı ki tüm operasyonlarda iyileşme süreci kişiden kişiye değişir. Benden 1 hafta sonra bir yakınım göbek bel için yaptırdı ve yaptırdığı gün bile kendi başına kalkıp yatabiliyordu. Ben günlerce bunu başaramamıştım. Ayrıca ödem attırıcı içecekler tüketip protein ağırlıklı beslenmemin faydasını çok gördüm. Ve diyet+sporla desteklenmiş bir süreçten bahsediyorum. 2 ayda tartıda -9gördüm. 3hafta sürekli taktığım korseyi hala günde 2-3 saat takıyorum (tamamen keyfi). Kimseyi yanıltmaya ihtiyaç duymuyorum çünkü bunun için bir sebebim yok. Sevgiler :)

Geçmiş olsun :) evet özelden yazarsanız sevinirim. Aynı süreçte bakalım neler yaşamışız, karşılaştıralım merak ettim. Hatta öncesi ve şuanki fotonuz varsa çok merak ettim :)

merhaba,
şu an ameliyatımın tam 1. ayındayım. 6 şubatta ameliyat oldum. bugün 7 mart. korseyi çıkarttım. içine giremediğim pantolonlarıma girebiliyorum. hatta ameliyat öncesi pantolonlarım neredeyse üstümden düşüyor. özellikle bel bölgesi.
kilo olarak ta ameliyat öncesinden 2 kilo daha zayıfım. ödem kalmadı gibi ama vücumda hala dalgalı bölgeler ve hissizlik var.
onlarda 2 aya kadar gidecek dediler. beklemedeyim.

İşte bu gelişmelere inanamayanlar var :) ne güzel bir duygu değil mi? Çok şükür. Psikolojik olarak çok fayda sağladı bana, sanırım sizde de aynıdır. Sevgiler

Ben devamlı kilo alıyorum ve durduramıyorum. Her daim aç geziyorum ama kilo veremiyorum
10-11 kg verdim ve tıkandım :) veremiyorum şimdi. Bi süre ara verdim diyete. Enteresandır göbek deliği etrafında hala biraz ödem var, regl zamanı artıyor. Korkuyorum kilo almaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…