Lazer Lipoliz

Merhaba, aslında fark etmeniz lazımdı bu sürede. Fakat alınan yağ miktarı az ise ve çok ödem varsa beklemeniz lazım belki 1-2 hafta.
Selamlar şu an kendinizi nasıl hissediyorsunuz ? Süreklilik arzeden bir durum mu ? Sanırım iki sene oldu yaptıralı. Bugun nüket eroğlu ile randevum var ama sanırım iptal edeceğim. Gecen merkezlerine gittim ama pek ısınamadım. Herkes yapay gibiydi

Selamlar şu an kendinizi nasıl hissediyorsunuz ? Süreklilik arzeden bir durum mu ? Sanırım iki sene oldu yaptıralı. Bugun nüket eroğlu ile randevum var ama sanırım iptal edeceğim. Gecen merkezlerine gittim ama pek ısınamadım. Herkes yapay gibiydi
Merhaba, çok geç kalmış bir cevap olsa da yazmak istedim. Affola.
Neredeyse 3.5 sene oldu, işlem yapılan bölgelerde herhangi bir sorun yaşamadım.
Bu süre içerisinde bir dönem epey kilo aldım. Aldığım kilolar fark edilir şekilde kollarıma, omuzlarıma, bacak ve kalçama yansıdı. Karın bölgemde midemde şişlik oldu ki doktorum kilo almam durumunda organ yağlanması olacağını söylemişti. Neyse ki gitti o kilolar da yine rahatladım.
Belim hala 38-40 beden. Ben en çok simitlerimden rahatsızdım, onlar gittiği anda zaten giydiğim her şeyi kendime yakıştırır olmuştum :-)
İz konusunu çok merak eden olmuş. Minik kesi izleri çok dikkatli bakıldığında fark ediliyor. İyice soldu artık.
Bir de vücudumda dalgalanma olup olmadığı sorulmuş, açıkçası olsa fark ederdim. Tek gördüğüm gebelik çatlaklarım :-) Bu dalgalanmalar klasik liposuction işleminde oluyormuş diye biliyorum.
Zorlu bir süreç yaşamıştım fakat hala kendime çok sağlam bir iyilik yaptığımı düşünüyorum. Yine olsa yine yapardım.
Sevgiler.

öncelikle gecmis olsun... ben 4,5 aya önce bu ameliyati oldum...göbek simit ic bacak..
öncelikle en az 6 hafta korsenin takilmasi gerekiyo gece Gündüz dendi ben daha uzun taktim hatta.
sizde ödemler 6. günde azaldi yazmissiniz ...ben 3 aya Kadar ödemlerle bogustum ve bircok bu ameliyati olan
arkadaslarim da ayni sekilde...ilk günde cok fazla ödem olmadi daha sonra dahada cogaliyo..
ve haftada beden birden düsmenizde bana cok anormal geldi...cünki gercekten okadar cok Burda
ameliyat olan arkadaslar varki hic biri bu sürede beden inclmedi.... ben 4 ayin sonunda sayilirim ve santim olarak
göbek simit bölgemden 9 cm inceldim. 6 ay da sonucun %80 i görülüyor ve 1 seneye Kadar incelme devam ediyo dendi..
sizin bu sonuc bana cok asiri geldi kusura bakmayin...ama bir ilksiniz bu konuda :))
Merhaba bende 16 gün önce oldum evet ilk günlere göre karın bölgesinde ödemim şişliğim arttı evet o kaça göbek gitti ama sıfır bir göbek hala olmadı ilk bir kaç gün düzdü ama sonra şişti doğal mı sizce karın ve bel bölgesi 16 günde sadece 2,5 kilo gitti

öncelikle gecmis olsun... ben 4,5 aya önce bu ameliyati oldum...göbek simit ic bacak..
öncelikle en az 6 hafta korsenin takilmasi gerekiyo gece Gündüz dendi ben daha uzun taktim hatta.
sizde ödemler 6. günde azaldi yazmissiniz ...ben 3 aya Kadar ödemlerle bogustum ve bircok bu ameliyati olan
arkadaslarim da ayni sekilde...ilk günde cok fazla ödem olmadi daha sonra dahada cogaliyo..
ve haftada beden birden düsmenizde bana cok anormal geldi...cünki gercekten okadar cok Burda
ameliyat olan arkadaslar varki hic biri bu sürede beden inclmedi.... ben 4 ayin sonunda sayilirim ve santim olarak
göbek simit bölgemden 9 cm inceldim. 6 ay da sonucun %80 i görülüyor ve 1 seneye Kadar incelme devam ediyo dendi..
sizin bu sonuc bana cok asiri geldi kusura bakmayin...ama bir ilksiniz bu konuda :))
Merhaba, yorumunu okudum epey de zaman olmuş umarım sorumu görürsünüz. Ben 3,5 ay önce karın bölgesinden lazer liposuction operasyonu geçirdim. Karnımda hala biraz dalgalanma, uyuşukluk var. Süreç normal mi? Zamanla düzelir mi? Sizin tecrübeniz nasıldı acaba? Teşekkür ederim.

Merhaba Elmalikurt Elmalikurt
Ben daha önce burun estetiği oldum lazer lipoliz veya liposuction olmadım. Şuan araştırıyorum Dr hüseyin güner benim daha önce burun ameliyatımı yapmıştı. Yağ operasyonları ile ilgili dr nüket eroğlunun çok programını izledim ama son yaptığım araştırmalar sonucu Dr. nüket eroğlunun sadece hastalar ile görüşme yaptığını ama işlemleri eşinin Dr.Arif Eroğlunun yaptığını öğrendim. Enteresan bir durum yaptığı televizyon programlarında hiç bundan bahsetmiyor...
Dr.Orhan Erbaş Ankaradaymış ben istanbuldayım sölemeyi unuttum sanırım...
Pazartesi dr hüseyin güner de bir operasyonum olacak. lazer lipoliz:)) vermiş olduğun bilgiler için teşekkür ederim.
Gelişmeleri yazacağım:))
Merhaba buruni bende doktor arıyorum jplazma için doktorunuzdan memnun kaldınızmı🙏

Merhaba Elmalikurt Elmalikurt
Ben daha önce burun estetiği oldum lazer lipoliz veya liposuction olmadım. Şuan araştırıyorum Dr hüseyin güner benim daha önce burun ameliyatımı yapmıştı. Yağ operasyonları ile ilgili dr nüket eroğlunun çok programını izledim ama son yaptığım araştırmalar sonucu Dr. nüket eroğlunun sadece hastalar ile görüşme yaptığını ama işlemleri eşinin Dr.Arif Eroğlunun yaptığını öğrendim. Enteresan bir durum yaptığı televizyon programlarında hiç bundan bahsetmiyor...
Dr.Orhan Erbaş Ankaradaymış ben istanbuldayım sölemeyi unuttum sanırım...
Pazartesi dr hüseyin güner de bir operasyonum olacak. lazer lipoliz:)) vermiş olduğun bilgiler için teşekkür ederim.
Gelişmeleri yazacağım:))
Merhabalar bende dr Hüseyin gunere gitmeyi düşünüyorum siz memnun kaldınızmı🥰

X