Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Seanslarını Tamamlayanlar Buraya

Gittiğim dermatolog öyle demiyor ama incelen tüylerin sadece uzun süreceğini söyledi. Etki etmez demedi. Tüylerim ince olmasına rağmen siyah bu arada

Yazdıklarımdan ne dediğini bilmez, atıyor gibi mi duruyorum???

Dermatolog müşteri kaçırmamak için öyle diyor.Alex asla ince tüye etki etmez.Hatta seanslara devam

ederseniz ince tüylerde artma göreceksiniz.

Ben sadece yardımcı olmak için hakim olduğum bir konuda sizi bilgilendirdim.

Karar sizin.

Tekrar paket almaya giderken tüylerinizi alıp mı gidiyorsunuz. Tüylerin azaldığını görmeleri açısından...

Hayir tabi ki bu zaten kandirmaya girer. Ve de lazer yapilan sure boyunca mumkun mertebe kökten alinan yontemler lazerin etkisini azaltiyor (agda vs) yaptirmamak lazim jilet disinda. zaten kendisi azaldi buyuk olcude lazerle.

Kısmet... zaman gösterecek işeyaradı mı yaramadı mı diye.. Ama hormonlarda sıkıntı yoksa sorun olmaz. Benimkiler pek coşkulu.
Yok hormonlarda bir sıkıntı yok... ama sözleşme imzalarken bitme garantisi veriyoruz diye konuşan Kişiler bu seansta %70 azalma bizim maksimum hedefimiz deyince bir kalakaldım.

Aman zaten son 1 seansa daha girip taşınacağız bu şehirden hem de baya baya uzaklara. Artık memlekete senede 1-2 gittikçe ancak yaptırabilirim. Azalınca tüyler seans araları uzuyormuş diye duyduğum için taşınacağımızı bile bile almıştım paketi ama maalesef 1.5 ayda hiç bir işlem yapılmamış hale geliyor koltuk altı ve bikini. Diot a ilk defa girdim bu sefer. Belki bu daha etkili olur inşallah

Yazdıklarımdan ne dediğini bilmez, atıyor gibi mi duruyorum???

Dermatolog müşteri kaçırmamak için öyle diyor.Alex asla ince tüye etki etmez.Hatta seanslara devam

ederseniz ince tüylerde artma göreceksiniz.

Ben sadece yardımcı olmak için hakim olduğum bir konuda sizi bilgilendirdim.

Karar sizin.
Atarlanmanızın sebebi ne acaba düzgün bir dille derdimi anlatmışım . Seviyenizi bilerek konulun ya da susun.

Hayir tabi ki bu zaten kandirmaya girer. Ve de lazer yapilan sure boyunca mumkun mertebe kökten alinan yontemler lazerin etkisini azaltiyor (agda vs) yaptirmamak lazim jilet disinda. zaten kendisi azaldi buyuk olcude lazerle.
Demek istediğim zaten traştı. yani traşı kendiniz yapıp mı seansa gidiyorsunuz orda mı yapıyorlar.

Demek istediğim zaten traştı. yani traşı kendiniz yapıp mı seansa gidiyorsunuz orda mı yapıyorlar.

Jilet yapmiyorum hic, seyrek ciktiginda gidiyorum lazere.

Ama sizin uzunsa tuyleriniz 2-3 gun once jilet yapip biraz ciktiklarinda gitmeniz gerekiyor lazere orada yapmiyorlar.

Atarlanmanızın sebebi ne acaba düzgün bir dille derdimi anlatmışım . Seviyenizi bilerek konulun ya da susun.

Sustum.Gidin 2 sene daha para verin.Dermatolog öyle dedi

Hem fikir soruyorsunuz hem de dermatolog öyle dedi.Sormayın o zaman.

Dermatolog ne dediyse yapın.

Son düzenleme:
Sustum.Gidin 2 sene daha para verin.Dermatolog öyle dedi

Hem fikir soruyorsunuz hem de dermatolog öyle dedi.Sormayın o zaman.

Dermatolog ne dediyse yapın.
Adam gibi düzgünce cevap verseniz sorun olmayacak. O kadar kişi yorum yazdı tek sorun çıkarın sizsiniz. Daha fazla muhattap olmaya gerek yok iyi geceler size.

Epilasyona giderken tüy nasıl olmalı arkadaşlar?
Jiletle alıp mı gittiniz yoksa tüyleriniz varken mi gittiniz?
Süreçten bahseder misiniz?

Arkadaşlar ben seans başı para ödediğim bir kliniğe gidiyordum ve 6 seans gittim. Yüzüm için hala devam ediyorum. Fakat en son lazer epilasyonumu tüm vücut için 8 ay önce yaptırmıştım ve şu an kalın tüyler gitse de ince ince ytüyler çıkıyor. Yani %60'lık bir azalma var diyebilirim. Kollarımda zaten çok az azalma oldu fakat 6 seanstan sonra fiyat biraz tuzlu olduğu için aileme daha fazla yük olmamakmadına gitmedim. İş bulabilirsem geri kalanını da kendim halledicem inşaAllah. Sizler kaç seans gittiniz ve tüylerinizden tamamen kurtuldunuz mu? 6 seans çözüm olmuyor sanırım en az bi 8 seans gitmek lazım ama para lazım işte :/ Lazer epilasyom seansları bitenler tecrübelerini aktarabilirler mi, memnun kaldınız mı?
Benim bitti %80 lik kısım yok oldu özel clnc medilife da yaptırdım şuan ayva tüylerim var kısım kısım nemli bölgede özellikle 8 seans sürdü baya hafifledim . Darısı sana :)

Gitmeden 2 gu
Gitmeden 2 gun once jiletle aliyorsunuz. Tuyluyken gitseniz lazer yapmazlar zaten yapilsada lazer isini kil kokune inemez. Deri yuzeyindeki uzun kil isini emer. Amac isinin kil kokune inip yakmasidir.

Gitmeden 2 gu

Gitmeden 2 gun once jiletle aliyorsunuz. Tuyluyken gitseniz lazer yapmazlar zaten yapilsada lazer isini kil kokune inemez. Deri yuzeyindeki uzun kil isini emer. Amac isinin kil kokune inip yakmasidir.
İşte bana tüyler uzunken yaptı ben de şaşırdım memnun da kalmadım zaten bi daha gitmem

aynen ben de araştırmalardan bilgi edinip öyle gitmiştim zaten ama o kadar kişi bana memnunum dediki ben de denemek için yaptırdım açıkçası beni tatmin etmedi tüylerimin çoğu yarım kaldı da yani 4-5 seansa biter dedi ama ben düşünmüyorum gitmeyi de.
Tuyler uzunken hic bir yer yapmaz sasirdim. Cunku lazer isini tuyluyken kil kokune inemez. Deri yuzeyindeki tuy ceker isini

Tuyler uzunken hic bir yer yapmaz sasirdim. Cunku lazer isini tuyluyken kil kokune inemez. Deri yuzeyindeki tuy ceker isini
hatta ben yaptırmadan jiletle alıp mı geleyim demiştim yok sen hiç bişey yapma böyle uzunken gel ben ayarlıyorum dedi diye uzunken gittim

aynen ben de araştırmalardan bilgi edinip öyle gitmiştim zaten ama o kadar kişi bana memnunum dediki ben de denemek için yaptırdım açıkçası beni tatmin etmedi tüylerimin çoğu yarım kaldı da yani 4-5 seansa biter dedi ama ben düşünmüyorum gitmeyi de.
4 5 seansta hic bir tuy bitmez seyreklesir cikma suresi uzar. Ortalama 8 seansta bile %70 75 biter diyorlar

kollarım için 4-5 seans dedi ben de şaştım yani ama dediğin gibi genelde 8 seansa sonuç veriyor diye okuyorum çoğu yaptıranlarda...
kararsızım çok yaaa zaten tüm vücut yaptırmak istiyordum ama zaten tam güvenebileceğim bi yer bulana kadar bu yaz da geçer :KK43:

kollarım için 4-5 seans dedi ben de şaştım yani ama dediğin gibi genelde 8 seansa sonuç veriyor diye okuyorum çoğu yaptıranlarda...
kararsızım çok yaaa zaten tüm vücut yaptırmak istiyordum ama zaten tam güvenebileceğim bi yer bulana kadar bu yaz da geçer :KK43:
Yazin gunes goren bolgelere yaptirma zaten leke kalir.

Yazin gunes goren bolgelere yaptirma zaten leke kalir.
Evet sağol okuyorum zaten yazın yaptırmak çok iyi sonuç da vermiyor diye biliyorum kıl kökü terleyince hani, en garanti kış aylarında yaptırmak uzun şeyler de giyince tüylerin görünmesinde sıkıntı olmaz bari.
Sanırım ben 5-6 ay erteleyeceğim bu lazeri. Adamakıllı bi yerde başlayınca da düzenli giderim en azından kışı değerlendiririm diyorum. Bi de şu an çalışmıyorum o vakte işim de olursa para sıkıntım da olmaz.

X