Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Seanslarını Tamamlayanlar Buraya

6-7 yildir gidiyorum tum bolgelere buyuk olcude azalma oldu ama tamamen bitmedi, bitmez de diye dusunuyorum. 3-4 ayda bir gidiyorum hala bu arada.
6-7 yıl çok fazla. Bir daha tüyle kılla uğraşmayız sanıyordum ben lazere başlarken. Gittiğiniz mekan, alet ve ücret hakkında bilgi verebilir misiniz?

3 seans gidip 3 yil ara verip 6 seans daha gittim toplam 10 tane falan sapsari tuy cikiyor başka bisey kalmadi.

Herkesin kıl yapısı farkli olduğu için kendinize göre seans sayısını azaltabilirsiniz. Kılları tamamen sonsuza dekt yok etmek zaten imkansiz diye biliyorum yapınızda o kökler varsa. O yüzden seanslari bitirdiginiz zamani kendiniz secmelisiniz. Birisi 8 seansta ayni sonucu alir digeri 10 seansta. Ben bir kac seans daha uzacatagim. En önemlisi seanslari bitirmeye karar verdiginizde senelik 1 ya da 2 kez kontrole gidip lazer yaptırmak gerekli diye biliyorum. Ben öyle yapacagim.
Siz kaç seans gittıniz ve ücret ne kadar ödüyorsunzu

Tüm seans fiyatı kaç para veriyorsunuz acaba?
Ben yurt dışındayım. Burada her seans için şu an 200 sterlin ödemem gerekecek. Tl ile 900 oluyor yani aşağı yukarı.
Yalnız gideceğim yer ipl kullanıyormuş şimdi burada okudum iyi değil diyorlar.ne yapsam acaba başka yere mi baksam ben?

Ben yurt dışındayım. Burada her seans için şu an 200 sterlin ödemem gerekecek. Tl ile 900 oluyor yani aşağı yukarı.
Yalnız gideceğim yer ipl kullanıyormuş şimdi burada okudum iyi değil diyorlar.ne yapsam acaba başka yere mi baksam ben?
Evet ipl ile geri çıkıyor tüyler, geçici çözüm uani. Alex, nd yag ya da diot kullanan bir merkeze gitseniz daha iyi olur. Fiyat da ipl göre pahalıymış.

Kullandığınız makinayı öğrenmelisiniz.

IPL tam da lazer teknolojisi değildir mesela.

Alenksndiret iyi bir cihazdır.(yanık kokusu yapan)Ama kılları inceltir.İnceldikten sonra işe yaramaz.İnat eder

yapmaya devam ederseniz, ince tüyler yayılır.

Diot lase en son teknoloji budur.En iyisi de budur.Ama makinanın markası önemli çünkü çok farklı

makinalar var.Etraftan , internetten araştırmak lazım.

IPL ya Aleksendiret birkaç seans yaptıktan sonra diotla devam edilmeli.Ya da diotla tüm seanslar yapılabilir.

Şu var ki hiçbir teknoloji sıfırlamaz ama %80-90 lara varan azalma sağlanabilir.

Hekese kılsız günler:halay: :olamaz: :KK48:

Evet ipl ile geri çıkıyor tüyler, geçici çözüm uani. Alex, nd yag ya da diot kullanan bir merkeze gitseniz daha iyi olur. Fiyat da ipl göre pahalıymış.
Tamam sağolun ben başka yere bakayım o zaman.madem ödenecek o para ise yarasın bari.

Peki 3 seans sonunda azalan tüyler 6 sene içinde tekrar çıktı mı

Araya hamilelik ve dogum girdi, hamilelik doneminde tuylerim artti dogumdan sonra döküldü. sonrasinda 6 seans daha gittim kalanlar da bitti.

Alenksndiret iyi bir cihazdır.(yanık kokusu yapan)Ama kılları inceltir.İnceldikten sonra işe yaramaz.İnat eder

Diot lase en son teknoloji budur.En iyisi de budur.Ama makinanın markası önemli çünkü çok farklı

IPL ya Aleksendiret birkaç seans yaptıktan sonra diotla devam edilmeli.Ya da diotla tüm seanslar yapılabilir.

Şu var ki hiçbir teknoloji sıfırlamaz ama %80-90 lara varan azalma sağlanabilir.

Alex epiçar
Araya hamilelik ve dogum girdi, hamilelik doneminde tuylerim artti dogumdan sonra döküldü. sonrasinda 6 seans daha gittim kalanlar da bitti.
Ücret olarâk ne kadar ödediniz acaba

Kola ve yuze yaptirdiysan onlara lazer degmez degmemeli bencedegdiyse gecmis olsun o senin %60 duzenli gidise oyle soyle bir 4ay ara ver gitme gor bakalim be haldeler igneli uzmani aramaya basla ben oyle yaptim yuz icin lazer bebek tuyu sari tuy kalinlastiriyor maalesef ve bitirmiyor kolalti bacak genitalde guzel sonuclar veriyor alex le bitiriyor yuze parani daha fazla gomme igneliye gec derim tecrubeme dayanarak
8 ay ara verdim zaten. Yüzüme de bi ara 5 ay gitmemiştim ama tüylerim erkeksi yani kalın ve sakal gibi olduğu için bir artma görmedim aksine elime batan tüyler şimdi yumuşak çıkıyor. Tüy yapısına göre değişir sonuç.

Alex kullanılıyor. Gittiğim yerde diod lazer yok nd yag var. Tüyler inceldi ama hala siyah yani belli oluyor sarı ya da beyaz değil. Gittiğim yerdeki dermatolog tüylerin azalacağını amaa ince tüylerin daha fazla seans gerektirdiğini söyledi.

Tamamen bitti mi yani? Benim tüyler kalım ve siyah olmasına rağmem 6 seansta tbitmrdi. Hatta ince de olsa tüyler çıkıyor. Ne kadar ücret ödediniz m b

Benim de kalın ve siyahtı evet tamamen bitti ben genital bölgeyi yaptırmamıştım. Valla o zamanlar galiba 1500dü.

İlk yılin başında her ay sonradan 3-4 ayda bir en sonda 6ayda bir toplam 3 yıl. dediğim gibi 100/90 bitti ama koltuk altı ve genital de ergenlik tarzı biraz kaldı ama seans hakkım bittiği için devam edemiyorum.

Gideceğiniz yer IPL ise girmeye değmez makinayı alın kendiniz yapın aynı şey

X