Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Seanslarını Tamamlayanlar Buraya

Siz kaç seans gittıniz ve ücret ne kadar ödüyorsunzu
Ben kayseri deyim canım. Geçen sene başladım. Gittigim yer kayseri nin en iyi yerlerinden birisi cok memnunum. Ben 8 sean ücretine koltuk alti + genital e kampanya vardi 400 tl verdim. Koltuk alti + genital seans başı 50 ye gelmiş. Ben ayni kampanya uzerinden 2 ssseans daha almayi düşünüyorum. Pesi ödemedim aylık taksite anlasmistim aslinda pesin istiyorlardi. Aylik da goturmedim. 2 aya bir seansim vardi 2 ayda bir 100 tl göturdum seansa gittikce.

10 seans gittim 1 sene oldu bırakalı. Bacaklarım bitti sayılır ama ara ara var tabiki artık 3 ayda bir makineyle fln alsam 5 dk sürüyor yani. Kol altıma iğneli ile devam ettim kalanlara. Bikini bölgeside alt kısımlar kaldı baya ama üst kısım aynı bacaklarım gibi. Ben de beyaz tenliyim tüylerimde sarı genelde

3 sene once 8 seans gittim.. yuzde 70 azaldi diyebilirim..
gitmeyi dusunen ark.lara tavsiyem 4 hafta onceden agda falan yaptirmayin ,ciltte yanma ve kil kokleri olmadigi icin pek faydasi olmuyor..
bi ark.in dedigi gibi jilet kullanip gidin..

Kayseride neresi benim ablamda orda. Ben baya fazla veriyormusım ya ama arastırdığım klinikler hep bı civardaydı 700 veriyorum seansa yani pahalı ama bilemedim

İlk yılin başında her ay sonradan 3-4 ayda bir en sonda 6ayda bir toplam 3 yıl. dediğim gibi 100/90 bitti ama koltuk altı ve genital de ergenlik tarzı biraz kaldı ama seans hakkım bittiği için devam edemiyorum.
Fiyat ne kadardı

Fiyat çok uygunmuş klinikte mmi yaptırıyorsun. Ben yüz ve kol dahil 700 veriyorum seansa

izmirde en cok adini duydugum bi yer burasi klinik mi bilemiyorum kas, botox falanda yapiyorlar ancak hizmet konusunda iyi degiller. Dikte etmediğin surece bastan savma yapiyorlar. Ben biraz sivri olduğum icin konusa konusa bıktırdım duzgun yapmaya basladilar. İzmirdrysen adini verebilirim gittigim yerin

Benim de kalın ve siyahtı evet tamamen bitti ben genital bölgeyi yaptırmamıştım. Valla o zamanlar galiba 1500dü.
Tamamen bittıyse ne mu tlu. Genelde tam bitmediğini söylüyorlar. Ben seansa 700 veriyorum burda herkesinki çok uygun fiyatlı . ama ankarada araştırdığım güvenilir klinikler hep bu cibardaydı..

Tamamen bittıyse ne mu tlu. Genelde tam bitmediğini söylüyorlar. Ben seansa 700 veriyorum burda herkesinki çok uygun fiyatlı . ama ankarada araştırdığım güvenilir klinikler hep bu cibardaydı..
Ben 9 yıl önce yaptırmıştım o zamana göre fiyatı iyiydi bence ama seansı 700 çok fazla geldi bana.

Ben 9 yıl önce yaptırmıştım o zamana göre fiyatı iyiydi bence ama seansı 700 çok fazla geldi bana.
Paket fiyatlar daha uygun ama onlarda genelde eski enerjisi düşük makineler kullanıyorlar. Ankarada araştırdıpım içime sinen klinikler hep bu civardaydı fiyatları ama pahalı yani o yüzden 6 seanstan sonra gitmedim zaten ama işe başlayınca trkrar gideceğim. Gittiğim yer ilgiliydi çünkü baştan savma yapmıyorlardı ve hep aynı kişiye yaptırıyprdum orfa doktor da vardı. Geleni gideni de çok aslında iyi bir yer ama tuzlu işte. Tüylerim azaldı gerçi bir daha gidişimde indirim yaparlar tüyler azaldığı için bakalım. Kliniğe alıştım yani değiştirmek de istemiyorum eper tüyler bitecekse bu fiyata razıyım yani yeter ki bir daha çıkmasın

Kayseride neresi benim ablamda orda. Ben baya fazla veriyormusım ya ama arastırdığım klinikler hep bı civardaydı 700 veriyorum seansa yani pahalı ama bilemedim

Çok değil, ben de yüzüm dışında heryeri yaptırıyorum, seansı 600 veriyorum, yapan kişi doktor olduğu için sanırım ondan dolayı da biraz pahalı olabiliyor.

bitirme garantili 1.100 TL idi üç sene önce ama o kampanya idi
Tamamen kurtuldunuz mu fiyat çok iyimış
Çok değil, ben de yüzüm dışında heryeri yaptırıyorum, seansı 600 veriyorum, yapan kişi doktor olduğu için sanırım ondan dolayı da biraz pahalı olabiliyor.
Biraz rahatladım bu fiyatı görünce klinikler pahalı oluyor sanırım araştırdıklarım da bu civardaydı. Burdaki ucız fiyatları görünce üzüldüm biraz verdiğim paraya ama yapılan yere göre değişiyor sanırım

Dediğim gibi yüzde doksan tamamen sayılır üç sene önce kampanya fiyatıyla ama şimdi yok.birkac sene sonra çıkmazsa kurtuldum diyebilirim.

İşte ben paket yaptırdım ve 9 yıldır ağda vs derdim yok. Hiç adi çıkmadı. Yapan yerle alakalı bence. Bana verdiğiniz para hala fazla geldi, eğer iyi olsaydı 6 seansta biterdi diyorum. Çünkü benim kıllarım çok koyu ve gürdü bi de.

Valla fiyatları gördükçe ben de biraz öyle oldum baştaAma yapılan yere göre yapan kişiye göre vs bayağı fark ediyor. Üstelik sonuç alamayanları ya da cildinde lekeler oluşanları gördükçe değdi diyorum açıkçası.

Kulaanılan makime y ipl kullanıldıysa geri çıkması nprmal ama lazer sistemlerimde alex diod nd yag gibi geri çıkmayacağı söyleniyor

Alexandrite lazer ile yapıldı.

Nasıl yani hepsi mi benim yeni bitti seanslarim100/90 bitti geri gelmeleri en büyük korkum rüyama bile giriyor

Yaşım gençti ondan sanırım. 30 yaş öncesi yapılınca bu tarz geri dönüşler oluyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…