Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Seanslarını Tamamlayanlar Buraya

vitto

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2014
52
3
33
Arkadaşlar ben seans başı para ödediğim bir kliniğe gidiyordum ve 6 seans gittim. Yüzüm için hala devam ediyorum. Fakat en son lazer epilasyonumu tüm vücut için 8 ay önce yaptırmıştım ve şu an kalın tüyler gitse de ince ince ytüyler çıkıyor. Yani %60'lık bir azalma var diyebilirim. Kollarımda zaten çok az azalma oldu fakat 6 seanstan sonra fiyat biraz tuzlu olduğu için aileme daha fazla yük olmamakmadına gitmedim. İş bulabilirsem geri kalanını da kendim halledicem inşaAllah. Sizler kaç seans gittiniz ve tüylerinizden tamamen kurtuldunuz mu? 6 seans çözüm olmuyor sanırım en az bi 8 seans gitmek lazım ama para lazım işte :/ Lazer epilasyom seansları bitenler tecrübelerini aktarabilirler mi, memnun kaldınız mı?

7-8 yıl once 10 seans gittim, %80 bitti. 2 sene sonra aynı şekilde hepsi geri geldi.
2 senedir lumea kullanıyorum, çok daha rahat ve işe yarar.

4 seans gittim . Lisedeyken bi salaklik yapıp jilet kullaniyordum. %70 azaldi diyebilirim. 5 aydir gitmiyorum, cok az cikti bacaklarimda. Nisanda tekrar gidecegim. Tamamen bitecegine inanmiyorum acikcasi ayda 2 kez agdaya gidecegime 4 5 ayda bir lazere gidiyorum maliyeti ayni benim icin

Ben de 6 seans gittim 2 seansim kaldı. 8 seanslık ödeme yapmıştım. Ama devam edecegim 8 seans bitince de. Zatn %100 lük bir sonuç garanti etmemislerdi. İnce ayva tüyleri olur demişlerdi. Ben beyaz tenliyim tüylerim siyah ve kalıntı baya faydasini gördüm azalma oldu. Ozellikle koltuk altimdaki kararmalar gitti genital bölgedeki kararmalar gitti. Cok memnun kaldım. Bildiğim kadarıyla 2 ayda bir gitmeler bitince senede bir giderek tek seans kontrolleri oluyormus. Ben memnunum ama sadece lazere bagli kalmıyorum. Tüyler olacak ama ince olacak ayva tüyü. AAğda yapiyorum arada sırada. Tüy sarartici krem kullaniyorum. Kisaca memnunum eski halime göre. Hele ki kararmalari azaltmasi beni cok mutlu etti.

Ben kısmetse haftaya başlayacağım lazer epilasyona.tüm vücut yaptıracagim. Buradaki yorumları takip edeyim bakalım. Benimde işime yarayacak sanirim:)

Daha sonra devam edecekseniz kökten almayın jilet yapın . Bugune yaptırdıklarınızın bisnlamı kalmaz yoksa

Arkadaşlar ben seans başı para ödediğim bir kliniğe gidiyordum ve 6 seans gittim. Yüzüm için hala devam ediyorum. Fakat en son lazer epilasyonumu tüm vücut için 8 ay önce yaptırmıştım ve şu an kalın tüyler gitse de ince ince ytüyler çıkıyor. Yani %60'lık bir azalma var diyebilirim. Kollarımda zaten çok az azalma oldu fakat 6 seanstan sonra fiyat biraz tuzlu olduğu için aileme daha fazla yük olmamakmadına gitmedim. İş bulabilirsem geri kalanını da kendim halledicem inşaAllah. Sizler kaç seans gittiniz ve tüylerinizden tamamen kurtuldunuz mu? 6 seans çözüm olmuyor sanırım en az bi 8 seans gitmek lazım ama para lazım işte :/ Lazer epilasyom seansları bitenler tecrübelerini aktarabilirler mi, memnun kaldınız mı?

6-7 yildir gidiyorum tum bolgelere buyuk olcude azalma oldu ama tamamen bitmedi, bitmez de diye dusunuyorum. 3-4 ayda bir gidiyorum hala bu arada.

Herkesin kıl yapısı farkli olduğu için kendinize göre seans sayısını azaltabilirsiniz. Kılları tamamen sonsuza dekt yok etmek zaten imkansiz diye biliyorum yapınızda o kökler varsa. O yüzden seanslari bitirdiginiz zamani kendiniz secmelisiniz. Birisi 8 seansta ayni sonucu alir digeri 10 seansta. Ben bir kac seans daha uzacatagim. En önemlisi seanslari bitirmeye karar verdiginizde senelik 1 ya da 2 kez kontrole gidip lazer yaptırmak gerekli diye biliyorum. Ben öyle yapacagim.

9 sene önce 6 seans yaptırdım şu zamana kadar hiç de çıkmadı.

6 seans oldu bir dermatoloğa yaptırıyorum, bitti doğrusu ufak tefekler de dökülüyor. Bol bol kese yapmak önemli, onu ihmal etmeyin.

Kullandığınız makinayı öğrenmelisiniz.

IPL tam da lazer teknolojisi değildir mesela.

Alenksndiret iyi bir cihazdır.(yanık kokusu yapan)Ama kılları inceltir.İnceldikten sonra işe yaramaz.İnat eder

yapmaya devam ederseniz, ince tüyler yayılır.

Diot lase en son teknoloji budur.En iyisi de budur.Ama makinanın markası önemli çünkü çok farklı

makinalar var.Etraftan , internetten araştırmak lazım.

IPL ya Aleksendiret birkaç seans yaptıktan sonra diotla devam edilmeli.Ya da diotla tüm seanslar yapılabilir.

Şu var ki hiçbir teknoloji sıfırlamaz ama %80-90 lara varan azalma sağlanabilir.

Hekese kılsız günler:halay: :olamaz: :KK48:

Kola ve yuze yaptirdiysan onlara lazer degmez degmemeli bencedegdiyse gecmis olsun o senin %60 duzenli gidise oyle soyle bir 4ay ara ver gitme gor bakalim be haldeler igneli uzmani aramaya basla ben oyle yaptim yuz icin lazer bebek tuyu sari tuy kalinlastiriyor maalesef ve bitirmiyor kolalti bacak genitalde guzel sonuclar veriyor alex le bitiriyor yuze parani daha fazla gomme igneliye gec derim tecrubeme dayanarak

Son düzenleme:
8 aydır gidiyorum başta bitinceye kadar diye anlaştım.tüm vücut benimki ama yüzüme yaptırmıyorum yaptırmam da. 7 seans oldu baya baya azaldı ama daha bitmedi. devam ediyorum.

7-8 yıl once 10 seans gittim, %80 bitti. 2 sene sonra aynı şekilde hepsi geri geldi.

Nasıl yani hepsi mi:110: benim yeni bitti seanslarim100/90 bitti geri gelmeleri en büyük korkum rüyama bile giriyor

Kulaanılan makime y ipl kullanıldıysa geri çıkması nprmal ama lazer sistemlerimde alex diod nd yag gibi geri çıkmayacağı söyleniyor

4 seans gittim . Lisedeyken bi salaklik yapıp jilet kullaniyordum. %70 azaldi diyebilirim. 5 aydir gitmiyorum, cok az cikti bacaklarimda. Nisanda tekrar gidecegim. Tamamen bitecegine inanmiyorum acikcasi ayda 2 kez agdaya gidecegime 4 5 ayda bir lazere gidiyorum maliyeti ayni benim icin
Ne kadar ücret ödüyorsunuz peki?

Ben de 6 seans gittim 2 seansim kaldı. 8 seanslık ödeme yapmıştım. Ama devam edecegim 8 seans bitince de. Zatn %100 lük bir sonuç garanti etmemislerdi. İnce ayva tüyleri olur demişlerdi. Ben beyaz tenliyim tüylerim siyah ve kalıntı baya faydasini gördüm azalma oldu. Ozellikle koltuk altimdaki kararmalar gitti genital bölgedeki kararmalar gitti. Cok memnun kaldım. Bildiğim kadarıyla 2 ayda bir gitmeler bitince senede bir giderek tek seans kontrolleri oluyormus. Ben memnunum ama sadece lazere bagli kalmıyorum. Tüyler olacak ama ince olacak ayva tüyü. AAğda yapiyorum arada sırada. Tüy sarartici krem kullaniyorum. Kisaca memnunum eski halime göre. Hele ki kararmalari azaltmasi beni cok mutlu etti.
Yılda bir yapılan kontroller ücretsiz mi oluyor. Bana böyle bir şey söylemedi gittiğim yer. Seans başı 700 veriyordum. Memnunum klinik de bilinen bi yer zaten ama fiyat yüzünden devam etmiyorum.

6 seans oldu bir dermatoloğa yaptırıyorum, bitti doğrusu ufak tefekler de dökülüyor. Bol bol kese yapmak önemli, onu ihmal etmeyin.
Ben bırakalı zaten 8 ay oldu epilasyonu. 6 seans yaptırdım. Fakat tam bitmedi, kol ve yüz uzun siriyormuş. Ama diğer bölgelerde de ince de olsa tüyler çıkıyor

X