Makyaj Ürünleri Lancome Mu Loreal Mi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Lancome Mu Loreal Mi?

• Ankete Katılan
    168

gurbaa prenses

KK'nın Haylaz Kızı
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
11.064
206
kızlar her ikisinin de elbette birbirinden üstün olduğu ürünleri var ama genel olarak birini tercih etmeniz istense idi hangisinden yana oy kullanırdınız? :sm_confused:

valla ben lorealin saç boyasından hiç memnun kalmadım.öbürünüde hiç duymadım :eek:
bişi diyemicem yani

sağol bonuscum :Roflol:
loreali bende pek sevmem ama fondoteni güzeldi
true match mi neydi hatırlamıorum şimdi adını :uhm:

loreal lancome"un yan ürünü zaten.neyi karşılaştırdığımızı anlamadım ama lorealin fiyatı diğerinin onda biri ve hiç bir şekilde lancome on kat daha iyi filan değil.sadece onun ürünleri-ben cilt bakım ürünlerini kullandım makyaj ürünlerini bilmiyorum-lorealden bir süre daha uzun kullanılıyor.ben şu anda loreal kullanıyorum ve çok memnunum.daha önce verdiğim bir sürü paradan da pişmanım.lancome kötü olduğu için söylemiyorum bunu.sadece aralarında çok büyük bir kalite farkı olmamasına rağmen büyük fiyat farkı bana anlamsız geliyor.

Bence kıyas kabul etmez ikisi tabiki lancome daha iyi. Lorealin ürünleri inanılmaz allerji yapıyor cildimi. Ayrıca lancome un ruju ve farlarını ve parfümü miracle ı kullanıyorum inanılmaz memnunum.:nazar:

Bence kıyas kabul etmez ikisi tabiki lancome daha iyi. Lorealin ürünleri inanılmaz allerji yapıyor cildimi. Ayrıca lancome un ruju ve farlarını ve parfümü miracle ı kullanıyorum inanılmaz memnunum.:nazar:

miracleyi bende kullandım gercekten mükemmel bir koku sengözlerimebaksanab

arkadaslar her insanin teni ve saci farklidir buyüzden bu ankette bence ikisinin arasi olmali bu ürünlerin icerisi cünkü ayni sadece birini daha pagliya piyasaya sürüyorlar diyerinden bir tek farki fiyatidir bazilarina lanc. iyi gelir bazilarinada lorea. bunlar gibi daha cok ürünler vardir bazi insanlarada pagali olan ürünlerin icindeki maddeler dokunur yani tartismaya deymez,herkeze slm:nazar::enbuyukkk:

kızlar her ikisinin de elbette birbirinden üstün olduğu ürünleri var ama genel olarak birini tercih etmeniz istense idi hangisinden yana oy kullanırdınız? :sm_confused:

evet ikisininde ayrı ayrı güzel ürünleri vardır lancomun cilt bakımı ürünleri de güzeldir lorealin saç bakımları güzeldir ama makyaj ürünleri tartışılır lorealin rimeli güzelken lancome mun kapatıcıları güzeldir

valla loreal dedimmçünkü bakım setini kullandım ve diğer kullandığım kozmetik ürünlerine göre daha memnun kaldım..bu arada lancome parfümünü,rujunu ve dudak kalemini kullandım..parfüm süperdi.ruju eh işte ama dudak kalemi hiçççççççççç güzel degil okadar sertkii sürülmüyoo ..aceba bayatmı diye düşündüm aldığım yere götürdüm.söyledim bu hep bu şekilde isterseniz degiştirelim dediler değiştirdik ama maleseff..aynı..tabi diğer ürünlerini bilmiyorum..

Lancome kozmetiğin yüz_göz bakım kremlerini, rimel,fondöten(fondöten özel günlerde kullanırım] vs..ürünlerini kullanıyorum . Memnunum. Tavsiye ederim..

Ama birkaç hafta önce bir aile dostumuz olan cilt doktorunun ''bu tarz pahalı markalar sadece para tuzağı, ileride acısı çıkar, doğal yollardan şaşmayın ''demesiyle cilt bakım ürünleri hakkındaki görüşlerim erezyona uğradı açıkcası..kafamçokkarıştı

ben de lorealin far seti ve rimelini kullanıyorum :1closedeyes:
temizleme ve cilt bakım ürünlerini kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum :icecream:

X