Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Laminat parkelerim gri mi akçaagaç mı olmalı ??

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Canım duymak istedigim cevabı verdin çok teşekkur ederim.... Benim içinde kullanışlı olması çok önemli seninki hangi marka canım yani adı gri olarakmı geçiyor yada elegant gri de var omu yoksa .birde koyu grimi yoksa açık gri mi canım kusura bakma çok soru soruyorum ama pişman olmak istemiyorum :))

Yok estağfurullah istediğin zaman sorabilirsin. Benim aldığım yer Kartal'da büyük bir parkeciydi, istersen sana adresini falan verebilirim. Çamsan'ın parkelerinin satıldığı bir yerdi ama sanırım adı da metalik meşeydi. Bir de şöyle söyleyeyim biz ilk mimara vermedik o zaman ustalara tek tek yaptıracaktık sonra dolandırılık vs. işte o zaman eşimle internetten ucuz parke ararken buldum ben bu yeri mesela başka bir yerden bakmıştık orada 30 TL olan parkeyi biz 14.50'den aldık sanırım birde altının şiltesi süpürgelikler dahil. Ucuzu var ve maşallah tek sorun yok 1 yıldır. Bir de canım hangi renk alırsan al süpürgeliklerin 4 - 5 cm olanlarından al onlar çok şık duruyor, ben o zaman düşünememiştim, kesinlikle sen yaptır. Bu arada bayramınız da kutlu olsun :))

İyi bayramlar canım teşekkür ederim cevap verdigin için çamsanın metalik meşesine baktımda şimdi çok açık degil mi? Foto kayamıyormusun görsem içim rahat edicekti sen çok memnunsun yani iç karartıcı durmuyor degilmi ?? Yere düşen saçı tozuda göstermiyor demiştin yaaa valla bir fotosunu koyabilirsen çok sevinicem bu arada ben Antalyada yaşıyorum iyi bayramlar canım...

Arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var yeni tamamlanmamış ev aldık . Şimdi oturdugum evdeki laminatlarım koyu renkli evet gösterişine diyecek yok evi fazlasıyla zengin gösteriyor fakat tozu kiri ayak izlerine kadar belli ediyor.şimdi öyle bir renk seçmeliyim ki yine pişmanlık yaşamayayım hem gösterişli hemde tozu kiri belli etmeyen bir laminat istiyorum. Evim şahanede gri laminatlar çok modern duruyordu ve tozu kiri belli etmezmiş gibime geliyor yada akçaagaç mı olmalı lütfen kullananlar yada fikir vermek isteyenler acil cevaplarınızı bekliyorum ....

bilmiyorum en son ne karar verdiniz ? ama benim şuan ki parkelerim akçaağaç rengi kesinlikle kir ve tozu belli etmiyor :KK16: :KK16:

Metalik meşe parke kullananarkadaşlr tavsiye ederler mi acaba?
Saç kıllarını belli ediyor mu?

X