Laboquick kullananlarrr!

lapislazuli

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
125
26
28
Merhabaa kızlar, ovülasyon testinde laboquick kullanıp olumlu sonuç alan var mı? Çoğunluk innovita kullanıyor galiba ama doğru çıkarmıyor diye okuduğumdan laboquick aldım. Dün yaptığımda çizgim daha koyuydu (pik değildi) bugünkünde yok denecek kadar açık ben koyulaşmasını beklerken. Şüpheye düştüm kullanıp olumlu sonuç alan varsa lütfen yazsın.

Arkafaşlar on gündür kullanıyorum neredeyse hiç net çizgi çıkmıyor, laboquick kullanıp net çizgi çıkanlar var mı? Up

buyrun 3 marka arasındaki fark sizin için hepisiniii denedim
Harikasınız valla çok teşekkür ederim diğer markalarda daha net çıkıyormuş ben umarım anlarım, labo daha silik çünkü soldaki ilk bir dakika içinde çektiğimde sağdaki on dakika içinde. Kuruma çizgisi mi diye eski negatif olan testlerime baktım onlarda çıkmamış… Daha yeni yumurtlamaya başladım heralde

Eklentiler

• IMG_9823.jpeg
    37,6 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_9824.jpeg
    44,9 KB · Görüntüleme: 32
çok kafa karıştırıyorlar ya.. ben test yapmayı bıraktığım ay hamile kaldım. yemin ediyorum koyu mu değil mi diye görecem diye şaşı oldum

çok kafa karıştırıyorlar ya.. ben test yapmayı bıraktığım ay hamile kaldım. yemin ediyorum koyu mu değil mi diye görecem diye şaşı oldum
Ben aslında adet döngümü de hesaplarım diye düşünmüştüm, laboquick fazla silik çıkarıyor. Sizin testlerinize baktığımda anlıyorum ben yumurtlama değil diye değerlendirmezsem kriz geçiririm valla çok iyi oldu attığınız. Umarım netleştiğini anlarım ya içime dert oldu

inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…