Labioplasti yaptıran var mı ?

Kızlar bir sürü konu açılmış hepsini okudum ama soruma cevap bulamadım. Vajinamın dudakları çok sarkık olduğu için Labioplasti yaptırmaya karar verdim. His Kaybı Sorunu Olacağı Yazıyor İnternette. Yaptıranlar bu konuda sorun yaşadı mı. Olumsuz bir etkisi var mı ya da olumlu etkileri neler?
Ben yaptirdim 1 ay 3 4 gun gecti his kaybi falan yok

Merhaba ben de 20 gün önce istanbul silivride op.dr eser ağar'a hem labioplasti hem daraltma ameliyatı oldum.ondan once uzun bir sure arastirdim cok ünlü iki doktorla görüstüm ikisi de astronomik fiyatlar verdiler.biri klitoris uzerindeki kilcal damardan dolayi risk alamam damar cerrahiyla girerim opersayona dedi.biri ekstra bi suru daha islem cikartti kozmetik gerekli gereksiz(g shot o shot vs...)Eser bey bu işi tüccar zihniyetiyle yapmayan hem insan olarak guvenilir samimi anlayışlı ilgili ,hem doktor olarak cok donanımlı ve titiz.en başından itibaren sureci birlikte yüruttük ilgisini hic eksiltmedi sık sık sordu takip etti.Ben sırf onun icin ankaradan istanbula gittim ve kesinlikle hayatimda verdigim en dogru kararlardan biri.simdiden goruntusunden cok memnunum ve his kaybiyla ilgili asla olumsuz birsey yasanayacagimi tibben de izah etti.kaldi ki klitorise yaptığı mudahale ile beni bir suprizin bekledigini soyledi.iyilesip iliski yasagimin kalkacagi gunu iple cekiyorum.İnsanin en hassas oldugu alanda ve anlarda sonsuz guvenip sevebilecegi kendini guvende ve rahat hissedecegi birisinin varligi oyle degerli ki...benim cok acayip şişliklerim olmadı ilk gün fotografima bile gece bakip bakip sevindim...resmen sanat yapmış 10 yasindaki kizimla aşık atabilirim o kadar dogal ve guzel bi is cikarmis ki keske cok daha onceden yaptirsaymisim dedim.sonuc olarak kime olmayi düşünürseniz düşünün Eser beyin en dürüst en gercekci en cikarsiz fikrini almadan karar vermeyin derim.

merhaba ben bir doğum yaptım (normal doğum) ama evlenmeden oncede dudaklar çok büyüktü. şimdi dahada rahatsız ediyor. Bursa'da hem dudak küçültme hemde daraltma yaptırabileceğim iyi bir doktor varmı?yada yatırnalrın tavsiyesi daha önemli olur. teşekkür ederim.
Merhaba bursada yuliya dosterle gorustunuzmu,baya bi olumlu yorumu var bende onu arastiriyorum bursadan

Ben Yaptırdım. Sonucundan da çok memnunum. Ameliyat öncesinde bitmeyen bir akıntı sorunum vardı ve gerçekten kendimi çekici hissetmiyordum. Yaptırmadan önce aylarca araştırdım. Benzer kaygılar dolayısıyla 4 tane doktorla yüz yüze görüştüm. Şu anda ameliyat olduğum doktorum Labioplasti de ameliyat yönteminin çok önemli olduğunu vajina içindeki dudaklarda çok az doku olduğu için bu tarz sorun yaşayan kişilerin yanlış yöntemle yapılmış bir operasyon atlattıklarını anlattı. Ameliyatımı olalı önümüzdeki ay tam bir ay olacak. Sonuç olarak son derece doğal bır gorunume sahibim ve akıntı problemim tamamen ortadan kalktı.
Merhabalar öncelikle geçmiş olsun . . Fiyat bilgisi alabilir miyim acaba ne kadara yaptırdınız

X