Labioplasti yaptıran var mı ?

Huriyedurust

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
49
9
34
Kızlar bir sürü konu açılmış hepsini okudum ama soruma cevap bulamadım. Vajinamın dudakları çok sarkık olduğu için Labioplasti yaptırmaya karar verdim. His Kaybı Sorunu Olacağı Yazıyor İnternette. Yaptıranlar bu konuda sorun yaşadı mı. Olumsuz bir etkisi var mı ya da olumlu etkileri neler?

merhaba. ben olumsuz etkisini duymadım ama iyileşme sürecinden muzdarip olanlar yazmışlar bazı başlıklarda. çalışıyorsan izin almakta fayda var bir süreliğine. onun dışında hissizlikle ilgili bilgim yok ben yaşamadım. soru sormak istersen seve seve cevaplarım. güzel karar vermişsin, çekinme bana sorarsan çünkü hem sosyal hayat açısından hem de özgüven açısından daha iyi bir duruma taşıyor kendimiz için aldığımız kararlar. şimdiden geçmiş olsun

Şahsi fikrim eğer günlük faaliyetlerinizde, bisiklete binme, dar pantolon giyme ve cinsel ilişkide sizie fiziksel anlamda sorun yaratmıyorsa değecek bir şey değil, pos op süreci vs. Basit bir sarkma ise (sık kilo alıp vermede olabiliyor) kegel egzersizleri ve cilt bakım kremleri ile biraz toparlanma sağlanabilir Ama yaptırmak istiyorsanız işlemi, doktoru ve sonuçlarını çok iyi araştırıp öyle karar verin derim. Ayrıca bir kadın doğum uzmanından da bilgi alın özellikle his kaybı, post op süreci ve gerekliliği konusunda.

Ben Yaptırdım. Sonucundan da çok memnunum. Ameliyat öncesinde bitmeyen bir akıntı sorunum vardı ve gerçekten kendimi çekici hissetmiyordum. Yaptırmadan önce aylarca araştırdım. Benzer kaygılar dolayısıyla 4 tane doktorla yüz yüze görüştüm. Şu anda ameliyat olduğum doktorum Labioplasti de ameliyat yönteminin çok önemli olduğunu vajina içindeki dudaklarda çok az doku olduğu için bu tarz sorun yaşayan kişilerin yanlış yöntemle yapılmış bir operasyon atlattıklarını anlattı. Ameliyatımı olalı önümüzdeki ay tam bir ay olacak. Sonuç olarak son derece doğal bır gorunume sahibim ve akıntı problemim tamamen ortadan kalktı.

Ben Yaptırdım. Sonucundan da çok memnunum. Ameliyat öncesinde bitmeyen bir akıntı sorunum vardı ve gerçekten kendimi çekici hissetmiyordum. Yaptırmadan önce aylarca araştırdım. Benzer kaygılar dolayısıyla 4 tane doktorla yüz yüze görüştüm. Şu anda ameliyat olduğum doktorum Labioplasti de ameliyat yönteminin çok önemli olduğunu vajina içindeki dudaklarda çok az doku olduğu için bu tarz sorun yaşayan kişilerin yanlış yöntemle yapılmış bir operasyon atlattıklarını anlattı. Ameliyatımı olalı önümüzdeki ay tam bir ay olacak. Sonuç olarak son derece doğal bır gorunume sahibim ve akıntı problemim tamamen ortadan kalktı.
Kime yaptırdınız acaba

Kime yaptırdınız acaba
Ne kadar sürede iyileştiniz peki . Birde siz kime yaptırdınız ?

İyileşme süresi aslında operasyondan hemen sonra gündelik yaşamıma döndüm . Elbette şişliklerin geçmesi ve şeklin oturması birkaç ayı buldu. Ben Ankara’da Esra Demir Yüzere yaptırdım.

Kızlar bir sürü konu açılmış hepsini okudum ama soruma cevap bulamadım. Vajinamın dudakları çok sarkık olduğu için Labioplasti yaptırmaya karar verdim. His Kaybı Sorunu Olacağı Yazıyor İnternette. Yaptıranlar bu konuda sorun yaşadı mı. Olumsuz bir etkisi var mı ya da olumlu etkileri neler?
His kaybi olmuyor yani bende bir degisiklik olmadi ameliyat olali baya oldu zaten.

Ben de yaptırdım , his kaybı veya başka bir problem yaşamadım keşke daha önce yaptırsaymışım

İç dudaklarda şişlik oldu mu sizin benimkinde üst birleşme yerinde soldaki iç dudakta şişlik var yamuk duruyor yani . Şekil nezaman tam belli oluyor ben 1 hafta önce oldum korkuyorum böyle kalacak diye

İç dudaklarda şişlik oldu mu sizin benimkinde üst birleşme yerinde soldaki iç dudakta şişlik var yamuk duruyor yani . Şekil nezaman tam belli oluyor ben 1 hafta önce oldum korkuyorum böyle kalacak diye
Bende ameliyat oldum sislik var duzeliyo o benim 3.gunum sert ve şiş onlar zamanla oturuyo

H
His kaybi yasanmadi bende bilmiyorum değişiyormu kisiden kisiye veya fazla mı kesiyorlar.Ameliyat icin kime karar verdiniz vermediyseniz Esra cabuk comerti onerebilirim sonuctan memnun kaldim ve suan normal hayatima devam ediyorum.

Bende suleyman beyle görüştüm inşallah istedigim gibi olur. . .

merhaba ben bir doğum yaptım (normal doğum) ama evlenmeden oncede dudaklar çok büyüktü. şimdi dahada rahatsız ediyor. Bursa'da hem dudak küçültme hemde daraltma yaptırabileceğim iyi bir doktor varmı?yada yatırnalrın tavsiyesi daha önemli olur. teşekkür ederim.

X