Labioplasti olanlar doktor seçimimde yardım edinnn :((

Canım ben de Aylin Karanlık'ın masasına yatanlardanım. Şu anda seni çok iyi anlıyorum.Kafan karışık,bence en önemli etken doktorun tecrübesi diye düşünüyorum ben.Aylin hanım bu konuda uzmanlaşmış bir estetisyen ,mesela burun estetiği yılda ya 1 ya 2 kere yapıyorum ama labioplasti operasyonları benden sorulur diyor kadın:) Kimi burun alanına kayıyor kimi göğüs küçültme büyültme ne bileyim işte herkesin bence özel olarak ilgilendiği alanlar oluyor.Etiler'de Süper Lüks bir hastanede operasyonumu oldum çıktım :KK42: yaklaşık 4 ay bitiyor memnunum 1 ay sonra düğünüm var acaip rahatım diyebilirim.Kısacası pahalı ama bu iş şakaya gelmez iyi karar ver canım

inanmıyorum forumda yeni olmak boyle bişey galiba:) çoktaan olmuşsun neyse olmayanları aydınlatmış olayım ben de.:) bence kimse iç dudaklarını dahaa da büyütmesin(kafasında tabi),imkan bulun hiç olmadı kredi çekin,yıllardır ilk kez 3 aydır rahatça külot giyiyorum,pantolon giyiyorum, rahatça spor yapıyorum.Allah herkese bu imkanı ve fırsatı versin

canım öncelikle geçmiş olsun.Umarım sonuçtan çook memnun kalırsın. ben de bu forumu uzun süredir(hatta senelerdir)takip ediyorum fakat hala operasyona tam olarak karar veremedim.Aslında ameliyata karar verdim ama hem biraz korkuyorum, hem doktora karar veremedim.çünkü ben de izmirdeyim. fakat senin yorumların beni çok heyecanlandırdı.ameliyatını izmirde oldun sanırım.doktorundan memnun da kalmışsın.nasıl zor bi süreç miydi, kaça yaptı ameliyatını? cevaplayabilirsen çooook sevinirim.Bi gaza gelsem hemen gidicem ama hala cesaretimi toplayamadım.şimdiden teşekkürler.

canım cevabı geç yazdığım için özür dilerim, internete uzun süre giremedim. şuan 1 ayı geçti bile, normalde 3 ayda yada bazen tam olarak şeklinin oturması 6 ayı buluyor demişti danıştığım doktorlar ama benimki 1 ayda oturdu.çok memnunum, şişlikler indi sanırım dikişlerde eridi. bir sorun yok şimdilik.
ben 2.000 liraya yaptırdım,doktorum Ahmet bey çok güler yüzlüydü,stresini heyecanını alıyor merak etme,özel bir hastanenin ameliyathanesinde gerçekleştirdi ameliyatı, lokal anestezi uygulandı. hiç birşey hissetmedim. iyileşme sürecinde sanırım dikişler erirken çok kaşıntım oldu okadar. birde ilk 1 hafta batikon uyguladım, yani biraz acıyor tabi. ama herkese tavsiye ediyorum bu fazlalıktan kurtulsunlar. güvenim yerime geldi okadar rahatladım ki ::)

buarada ilk başta ilkj 10-15 gün filan baktıgımda hiç begenmiyordum ameliyattan sonra,hatta doktorum güzel yapamadı mı acaba diye üzülüyordum, sonra öncesi ve sonrası fotolarımı başka doktorlara danıştım, "güzel olmuş dikişlerde kullandığı teknikte bir problem yok, asıl şekli 3 ay sonra belli olacak" dediler. ve 3 ayı bulmadan 1,5 ay gibi bir sürede oturdu şekli,şişlikler inince belli oluyor işte ancak. şuan gayet memnunum. birde kızlar netten "labiaplasty before and after" diye arattığınızda yurt dışındaki yapılan öncesi ve sonrasına ait yüzlerce foto bulabilirsiniz

kızlar ne alemdesiniz acaba merak ediyorum aynı dertten bende muzdiribim ama cesaret yok hassas bölge ya düzelmezse his kaybı olursa eksi sonuçlar çıkarsa die öle kendimi korkutuyorum :KK43: durumlarınız ne bilgi verseniz bende cesaretlensem

kızlar ne alemdesiniz acaba merak ediyorum aynı dertten bende muzdiribim ama cesaret yok hassas bölge ya düzelmezse his kaybı olursa eksi sonuçlar çıkarsa die öle kendimi korkutuyorum :KK43: durumlarınız ne bilgi verseniz bende cesaretlensem

canım inanki hiç korkulacak bir şey değil her şey 15-20 dakika içinde bitiyor sonrasında insan kendini hafiflemiş fazlalıklarından kurtulmuş hissediyor. his kaybı da olmuyor. klitoris operasyonlarında o risk var sanırım dıs dudakta his kaybıyla ılgılı bır sorun yasıycaını zannetmıyorum hıc yaptıran ark lardan boyle bır sey duymadım cunku.ıyı dusun arastır dr unu ayarla ve eger senın ıcın gercekten sorunsa ol ve kurtul

buarada ilk başta ilkj 10-15 gün filan baktıgımda hiç begenmiyordum ameliyattan sonra,hatta doktorum güzel yapamadı mı acaba diye üzülüyordum, sonra öncesi ve sonrası fotolarımı başka doktorlara danıştım, "güzel olmuş dikişlerde kullandığı teknikte bir problem yok, asıl şekli 3 ay sonra belli olacak" dediler. ve 3 ayı bulmadan 1,5 ay gibi bir sürede oturdu şekli,şişlikler inince belli oluyor işte ancak. şuan gayet memnunum. birde kızlar netten "labiaplasty before and after" diye arattığınızda yurt dışındaki yapılan öncesi ve sonrasına ait yüzlerce foto bulabilirsiniz

Cevap için teşekkür ederim.Senin cevabını çok beklemiştim.Şu an iyi olduğuna çok sevindim.Umarım ben de bi gün cesaret verici deneyimimi paylaşma fırsatı bulurum.
Canım sanırım sen çok iyi bi araştırma yapmışsın.ahmet beyi nerden buldun.bu sitede hiç adını görmedim de...daha önce olan birilerinden mi adını aldın yoksa tesadüf mü?Özellikle mi kadın doğumcu değil de estettik doktoru seçtin? Senin ameliyatını wedge yöntemiyle mi( pasta dilimi şeklinde keserek) yoksa trim(düz keserek)yntemiyle mi yapmış doktorun? Bi de ön görüşmeden ücret alıyo mu acaba? yine bir sürü soru sordum cevaplarsan çook sevinirim.iki doktor arasında kaldım. Ya ahmet beye gidicem ya da diğer bayan doktora? TEŞEKKÜR EDERİM

Ayy bi türlü cesaret edemiyorum.çoook korkuyorum.belki bi kere gidip muayne olabilsem cesaret gelecek ama....daha bu konuyu konuşamazken doktora nasıl gidicem bilmiyorum.siz ne güzel gtmişsiniz halletmişsiniz konuşmuşsunuz.ben gidip konuşamam bile soru bile soramam utancımdan.

Ayy bi türlü cesaret edemiyorum.çoook korkuyorum.belki bi kere gidip muayne olabilsem cesaret gelecek ama....daha bu konuyu konuşamazken doktora nasıl gidicem bilmiyorum.siz ne güzel gtmişsiniz halletmişsiniz konuşmuşsunuz.ben gidip konuşamam bile soru bile soramam utancımdan.

canım utanılacak birşey yok, çok utanıyorsan genel anesteziyle yaptır.olup bitiyor inan. sonrasında iyi ki yaptırmışım diyorsun. tek kusurlu gördüğüm yanımdan kurtuldum ya.nasıl güzel bir duygu

Cevap için teşekkür ederim.Senin cevabını çok beklemiştim.Şu an iyi olduğuna çok sevindim.Umarım ben de bi gün cesaret verici deneyimimi paylaşma fırsatı bulurum.
Canım sanırım sen çok iyi bi araştırma yapmışsın.ahmet beyi nerden buldun.bu sitede hiç adını görmedim de...daha önce olan birilerinden mi adını aldın yoksa tesadüf mü?Özellikle mi kadın doğumcu değil de estettik doktoru seçtin? Senin ameliyatını wedge yöntemiyle mi( pasta dilimi şeklinde keserek) yoksa trim(düz keserek)yntemiyle mi yapmış doktorun? Bi de ön görüşmeden ücret alıyo mu acaba? yine bir sürü soru sordum cevaplarsan çook sevinirim.iki doktor arasında kaldım. Ya ahmet beye gidicem ya da diğer bayan doktora? TEŞEKKÜR EDERİM

canım ben o kadar araştırma yaptım, hatta bu konuyu açan bendim, o kadar çok doktorla görüştüm ki... ama bu doktorum tesadüf oldu. izmire bir doktorla anlaşıp ameliyat için gittim,son anda doktor fazla fiyat söyledi, kendine olan inancımı baştan kırdı, sonra doktordan ameliyat sonrası beğenmediğim bir şey olursa tekrar ücret almadan ilgilenir misiniz, yada sizi istediğim zaman arayıp danışabilir miyim dediğimde "ben kaprisli hasta istemem" dedi, tartıştık.
Sonra internetten bulduğum başka bir doktorun tel nosu rehberimdeydi. tesadüf yani.nasıl olsa ameliyat yaptıracağım doktor belli diye diğer doktorların bilgilerini silmiştim telimden, Bu ameliyat yaptırdığım doktor Ahmet Beyin ki kalmış, onu aradım bende, görüştüm. hem paragöz değil, hem hastanede yapıyor, hemde her türlü sorununda yardımcı oluyor. bana öyle yaptı yani.
Ahmet Bey estetik cerrah. görüşme ücreti almadı.
Bu arada yöntemlere filan çok girmeyin derim ben, hangi yöntemle yaparsa yapsın doktorlar biliyorlar işlerini, her doktorun kullandığı yöntem farklıymış zaten.
dokuda his kaybı olurmu diye endişe etmeyin kızlar, ben endişe ediyordum, o fazlalık kısımlarda his olmuyor zaten, tüm his iki dilin arasıdaki klitoriste.

başka sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim

ama korkmayın sakın, karar verin yeter, aynı gün olup bitiyor zaten. bir haftaya kadar da acısı filan kalmıyor. Allah herkese bu dertten kurtulmayı nasip etsin

Son düzenleme:
canım çook saol.sayende karar verdim.ben de en kısa zamanda ahmet beye gidicem.İnşallah en kısa zamanda bende paylaşıcam iyi sonucumu.ameliyatını ege sağlıkta mı yaptı acaba

canım çook saol.sayende karar verdim.ben de en kısa zamanda ahmet beye gidicem.İnşallah en kısa zamanda bende paylaşıcam iyi sonucumu.ameliyatını ege sağlıkta mı yaptı acaba

özel gazi hastanesinde yaptı canım. umarım senin içinde çok güzel olur. korkma sakın, valla özel odada beklerken hemşireler bakıcılar filan giydiriyor seni, sedyeyle indiriyorlar sen hiç bir şey yapmıyorsun, kendimi prenses gibi hissetmiştim :KK70: o gün ilgi senin üstünde oluyor kısacası bir hasta olarak :)) sakın korkma inan gerek yok, ameliyat bittikten sonra helede aradan 1 hafta filan geçtikten sonra anlayacaksın üstünden büyük bir yük kalktığını. çünkü ben çok problem ediyordum. benimki bayağı uzundu çünkü.o iki et parçası üstümde nasıl bir yüktü anlatamam.
sana şimdiden geçmiş olsun, gelişmeleri yaz, merakta koyma bizi :KK66:

canım yaa durup durup aklıma birsürü soru geliyor.doktorla görüşmeye gidince ilk görüşmede muayne ediyor mu yoksa sadece konuşup fiyat falan mı alıcam?.Bi de hemşire filan dedin kaç kişiye açıcam yaa....ayrıca ilgin ve desteğin için çok teşekkür edrim.

Canım ben de Aylin Karanlık'ın masasına yatanlardanım. Şu anda seni çok iyi anlıyorum.Kafan karışık,bence en önemli etken doktorun tecrübesi diye düşünüyorum ben.Aylin hanım bu konuda uzmanlaşmış bir estetisyen ,mesela burun estetiği yılda ya 1 ya 2 kere yapıyorum ama labioplasti operasyonları benden sorulur diyor kadın:) Kimi burun alanına kayıyor kimi göğüs küçültme büyültme ne bileyim işte herkesin bence özel olarak ilgilendiği alanlar oluyor.Etiler'de Süper Lüks bir hastanede operasyonumu oldum çıktım :KK42: yaklaşık 4 ay bitiyor memnunum 1 ay sonra düğünüm var acaip rahatım diyebilirim.Kısacası pahalı ama bu iş şakaya gelmez iyi karar ver canım

Merhaba canım, Aylin Hanım'ı internette gördüm ben de bu ameliyat içi. Ne kadara oldun ? Ben de rahat rahat iç çamaşırı giymek istiyorum artık :KK43:

canım yaa durup durup aklıma birsürü soru geliyor.doktorla görüşmeye gidince ilk görüşmede muayne ediyor mu yoksa sadece konuşup fiyat falan mı alıcam?.Bi de hemşire filan dedin kaç kişiye açıcam yaa....ayrıca ilgin ve desteğin için çok teşekkür edrim.
Doktor telefonda da fiyat veriyor canım. Sen kesin kararlıysan bu ameliyatı yaptırmak için telefonda ameliyat tarihi alabilirsin. Ben öyle yaptım canım. Doktor hastanenin ameliyat hanesini aradı ameliyat haneden randevu aldı bana da ona göre randevu verdi, öğlen doktorun muayenehanesine gittim. muayene etti, ne yapabiliriz diye baktı, muayene ücreti almadı, ameliyat ücretini ödedim sadece 2 bin lira, sonra bir kaç saat sonra gazi hastanesinde ol dedi. aynı gün akşama doğru hastaneye gittim, doktorun yanında 2 kişi yardımcı olarak bekledi. bende çok utandım tabi :) ama doktorun haricindekileri bir daha görmeyeceğim için kafaya takmadım çok. sonuçta sağlık napalım. çok korkup düşünme, 1 gün içinde olup bitiyor

şu an ne durumdasın iyileştin mi? ilk gün çok ağrın olmuş muydu? şu anki şekli nasıl?tamamen eski haline döndü mü?yani tamamen küçülüp hepsi içeri saklanabildi mi? canım yaa yine bir sürü soru sordum.şimdiden teşekkürler:KK16:

1 haftada geçti ağrı değilde acı oluyor, oda 10 güne geçiyor zaten 3. gün ilk günkü gibi acımıyor zaten. şekli oturdu. çok memnunum. o sarkık diller gidince yetti zaten.
bence çok soru sorup kafanda büyütme, inan ben okadar araştırdım, soru sordum vs. vs. herşey tesadüf oldu ve çok memnunum. bir anda karar ver akşamına herşey olup bitmiş olacak ve sonrasında bu yükten kurtulmuş olacaksın bunu bilsen ve böyle hareket etsen yeter :KK66:

canım yardımın için çok teşekkür edrim.ben de en kısa zamanda tecrübelerimi paylaşırım umarım....

canım bende aylin karanlıktan randevu aldım. istanbulda isen yol gösterme anlamında bana yardımcı olabilirmisin. daha önce hiç gitmediğim için tedirginim yardımcı olacak birine ihtiyacım var

X