Labioplasti olanlar doktor seçimimde yardım edinnn :((

cm sen ebru hanımı birinden mi duydun yoksa internetten araştırarak mı gittin izmirde msin sen

teşekkürler cevabın için cnm. umarım eskisinden kötü olmaz:) o yüzden çok tedirgininm sanki daha kötü görünüyor....

yok ya canım yüreğini ferah tut en azından dısarıdan pörtlemiş dudaklarından kurtuldun.:) şişliklerin için arnica kremi kullanabilirsin ben cok korkup dr u aramıstım 3. mü 4. gün mü sonra o bana arnica kremi önermişti.onu kullanmıstım.şişlik morluk ve ödem için cok iyiymiş.eczanelerde 20 liraya satılıyor.

bence çok ayıp etmiş.hatta sende doktorun cep telefonu olmalı ve istediğin zaman arayabilmelisin.Bende gittiğim bütün özel doktorların telefonu var.Bi sorun olduğunda arıyorum.Hatta onlar da beni arıyor sorun geçti mi diye.Ben böyle bişey ne duydum ne gördüm.ameliyat sonrası kanama olduğunda doktoruma soramıcaksam başka doktora mı sorucam.biraz tuhaf geldi bana.paylaştığın için çok teşekkür ederim canım.ben zaten karar aşamasındayım.çok korkuyorum.başım sıkışınca ulaşamıcam doktora ameliyat falan olamam ben.

valla bilmiyorum canım ben dr un numarasını almıstım zaten ordaki kızlardan vardı bende yani. sorun yasaıgımda morlukları ve şişlikleri sormak için ebru hanımı aradıgımda acmadı fakat aradan yarım saat bıle gecmeden döndü bana aradı benı. korkulacak bır sey olmadıgını soyledı bıraz rahatlattı beni. bence sen kızlarla hıc muhattap olmamalıydın dırek ebru hanımı aramalıydın. ama gene de yapılan sey ayıp gercekten. kanama sonucta cıddı bır sey de olabılırdı allah korusun.ya çoğu para düşkünü ve duygusuz oluyor bu dr ların yaa gercekten dogru dr u bulmak cok zor

maalesef öyle cnm yapacak bişey yok bana öylesi denk geldi.bide bişey daha sorcam pdam senin ameliyattan önce resmini çektiler mi yani genital bölgenin?

ameliyat öncesi ve sırasında ilgiliydi ameliyatta sohbet ettik falan sorun ameliyattan sonrası :)

maalesef öyle cnm yapacak bişey yok bana öylesi denk geldi.bide bişey daha sorcam pdam senin ameliyattan önce resmini çektiler mi yani genital bölgenin?

evet zaten ımzaladıgın kagıtta ısmın verılmemek sartıyla bazı sempozyumdur semınerdır o tarz seylerde resımlerımın kullanılmasına ızın verıyorum gıbı bır madde vardı.

cm sen ebru hanımı birinden mi duydun yoksa internetten araştırarak mı gittin izmirde msin sen

internette dr ları arastırırken buldum bayan olması secımımde etkılı oldu ve gene burda forumda bır arkadastan ebru hanımla ılgılı guzel seyler duymustum onun gazıyla gıttım oldum geldım.:) aslına bakarsan ben bır anda karar verdım sanırım cok arastırsam karar veremezdım ben de.

hayır fakat beni 6.ayda kontrole cagırdı sanırım o zaman cekecek dıye dusunuyorum.. hazıranda randevum var ama gidecek miyim gitmeyecek miyim pek emin değilim..

sen izmirde değil misin bence git ama sorun yoksa gerek yok tabi bi de bişey daha sorcam ağda yaptırıyırmusun o bölgeye forumda gördüm bi kaç kişi yazmış ağda olmaz diye ne yapçaz ki offf

sen izmirde değil misin bence git ama sorun yoksa gerek yok tabi bi de bişey daha sorcam ağda yaptırıyırmusun o bölgeye forumda gördüm bi kaç kişi yazmış ağda olmaz diye ne yapçaz ki offf

canım ben ağda yapıyorum fakat dudak kısmında dikişlere yakın yerleri jıletle alıyorum. bir sure daha bu sekılde yapacagım. sonra agdaya donecegm. ama bılmıyorum agda yapılmaz dıye bır sey var mı? sonucta iyileşmiş oluyor bir sure sonra zararı olmaz.ama 2-3 ay yapmamak daha ıyı gıbıme gelıyor.

teşekkürler cnm:)

hayal nasılsın? biraz daha iyi misin? şişliklerin ne alemde?kaçıncı günün?

merhaba cnm iyiyim bugün 11. günüm şişliklerim indi gibi hafif var. dikişler düşmeye başlıyo sanırım çok kaşıntım var:))) dün kontrole gidecektim ama regl olduğum için haftaya pazartesi gidecem bakalım. tam şeklini almadı sanırım daha hala gözüme çirkin görünüyo:)

Gecmis olsun..hayal arkadasım...onlar da geciyo...3 hafta sonra anlıyorum güzel olduğunu...

dikişler düşünürken kaşınma oluyor evet.3 haftada falan dusuyor o dıkıslerde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…