Labioplasti olanlar doktor seçimimde yardım edinnn :((

arkadaşlar ben dün labioplasti ameliyatı oldum herşey gayet iyiyidi bi acı sızı hissetmedim ama şuan en büyük sorunum kanamamın çok fazla olması 2-3 satte bir ped değiştiriyorum doktoruma ulaşamadım haftasonu diye pazartesiye kadar bekliycem bakalım geçmezse gidicem ama çok tedirgininm içinizde bu ameliyatı olduktan sonra böyle sorun yaşayan var mı??? korkuyorum açıkçası

canım öncelikle geçmiş olsun.Umarım sonuçtan çook memnun kalırsın. ben de bu forumu uzun süredir(hatta senelerdir)takip ediyorum fakat hala operasyona tam olarak karar veremedim.Aslında ameliyata karar verdim ama hem biraz korkuyorum, hem doktora karar veremedim.çünkü ben de izmirdeyim. fakat senin yorumların beni çok heyecanlandırdı.ameliyatını izmirde oldun sanırım.doktorundan memnun da kalmışsın.nasıl zor bi süreç miydi, kaça yaptı ameliyatını? cevaplayabilirsen çooook sevinirim.Bi gaza gelsem hemen gidicem ama hala cesaretimi toplayamadım.şimdiden teşekkürler.

canım geçmiş olsun. sanırım sen ebru hanıma yaptırdın ameliyatını.memnun kalmadın mı?benim de uzun zamandır istediğim bi ameliyat bu.ben de myra estetiğe ebru hanıma gitmeği istiyordum izmirde olduğu için fakat senden sonra sanki fikrim değişti. sen nasılsın memnun değil misin. bi de kaça yaptı canım ameliyatını. şimdiden teşekkür ederim.

Pdan Ebru hanımın hastası değil bs35 arkadasım...biz Ebru Hanım'a olduk...memnunuz...o farklı bir doktora oldu...galiba izmirde?

ben de izmirde oldum ebru hanıma bi sorun yok hala şişlikler falan var 4. günüm normal o da:) ben tavsiye ederim ebru hanımı myra estetik izmir.1 hafta sonra da kontrole çağırdı bakalım ne diyecek:)

ben de ebru hanıma yaptırdım izmirde ebru durmusa myra estetik e..ben ilk basta cok mutsuzdum cok pısman olmustum cunku sıslıklerım gecmeyecek dıye stres oldum ve morarma da olmustu bıraz. bır tarafı daha buyuk kalmıstı falan.dr hanımı arayıp sordugumda daha cok erken oldugunu ve o taraftakı kesinin fazla olmasından dolayı o kısmın seklını daha gec bır zamanda alacagını soylemıstı. ama suan 3.5 ay oldu operasyonu olalı.gayet ıyıyım sıslıklerım indi seklını tam almaya basladı kı ebru hanım tam seklını 6 ayda aldıgını zaten soylemıstı eger ıstersem 6.ayda kontrole de gelebılecegımı soleyıp bana randevu da verdı.. yani suan ıcın bır porblem yok ben memnunum.. orantısızlık düzeldi.olumsuz seyler dusunmustum en basta. olumsuz yorumlarım da vardır bu sıtede daha once yazdıgım cok korkup cok stres olmustm. ama şükür hepsi gecti.sanırım biraz sabırlı olmak gerekıyor. ben cıft taraflı oldum peşin 1500 lira verdim 23 ocakta.

ben de ebru hanıma oldum 4 gün oldu benden 2000 lira aldı((( indirim yap dedim olmaz dedi:)

ben de ebru hanıma oldum 4 gün oldu benden 2000 lira aldı((( indirim yap dedim olmaz dedi:)

peşin ya da kredi kartı far ediyordu. peşinde 1500 lira aldı benden.kart gecsem sanırım 1800 gibi bir sey olacaktı. senden 2000 ı pesın mı aldı?

ewet cnm üzüldüm şimdi

aynen ya. ben randevu almadan sormustum telefonda ne kadar dıye fiyat alıp da gitmiştim. 3.5 ayda o kadar fark etmesi.. kötü olmuşş. ama gene de sen iyi ve güzel düşün sonucta kurtuldun artık o görüntüden umarım içine siner.

aynen cnm kime ne kadar geçirirlerse:) ben de pek beceremem pazarlık yapmayı, bu durumdan kurtulmak için üçe beşe bakmadım artık bakalım en önemlisi sonuç daha belli değil umarım bi kaç ay sonra güzel şeyler yazarım burda.

inşallah ben de bekliyeceğim yazmanı.

sevgili pdam,şişlik ve morlukların geçince şu anki görüntüsünden memnun musun?yani nasıl sorsamm....dışardan bakınca eski haline döndü mü? kerr çook memnun mesela.bebek gibi oldum falan diyor. sen ne düşünüyorsun canım.yani ben o kadar korkuyorum ki senin yorumların benim için çok önemli.çünkü ben de aynı doktoru düşünüyorum

pdam ben daha yeni oldum ama görüntüsü çok iyi değil böyle kalırsa çok pişman olucam senin de mi ilk başlarda görüntüsü memnun edici değilmiydi şekil ne zaman tam olarak oturuyor sabırsızım ben:)

ayyy ben ilk basta korkudan stresten sıkıntıdan ölüyordum resmen yaa.. sekli çok kötüydü çok şişti.özellikle sol taraf berbat görünüyordu. nişanlıydım da. düşün düşün düşün :)) ama sonradan indi biraz sabret canım stres olma bekle. 1-1.5 aydan sonra dikişlerin erimiş oluyor zaten sonra sertlik kalıyor biraz ama o da geçiyor.o zamana kadar ne kadar kötü görünse de stres yapma kendine bence.

teşekkürler cevabın için cnm. umarım eskisinden kötü olmaz:) o yüzden çok tedirgininm sanki daha kötü görünüyor....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…