Labioplasti olanlar acil yardım !

Aynen canım. Ben de Süleyman Eserdağ’ı çok istiyordum sonra ameliyatı öğrenince hiç bahsettiği gibi kolay bir ameliyat olmadığını anladım. Burada çok kişiyle özelden mesajlaştım. Bir arkadaş bana Süleyman Eserdağ’ın ona “Çok mu mastürbasyon yapıyorsun, rengi de kararmış” gibi bir şey söylediğinden bahsetmişti. İyi ki ona gitmemişim terbiyesiz adam. Birçok kişinin de vulvalarını tamamen kestiğini duydum. Onun hakkında dikkatli olun.

A aaaaa terbiyesiz adam. Ben o kadar çok kadın doğum doktoruna gittim ki anlatamam. 29 senelik hayatımda neredeyse 20’den fazla kadın doğum doktoru görmüşümdür. Çoğunu da özeldeki doktorlar oluşturur ancak hiçbiri hastaya olan tavrı ile Süleyman Engin Akhan hocanın yanından bile geçemez. Adam nezaket abidesi. Bu zamana kadar paramla rezil olmuşum meğer. Süleyman hocanın da muayenesi 700 TL biraz uçuk gerçi ama keşke İstanbul’da otursam da her kadınsal rahatsızlığımda ona muayene olsam. Böyle bir bilgi birikimi ve hoş tavır görmedim kimsede ve çok güzel anlatır problem neyse. Alır seni karşısına sanki öğrencisiymişsin gibi en basit şekilde anlamanı sağlar. Kesinlikle hemen ameliyat da demez haaa para kapmak için. Onun için ameliyat son çaredir. İmkanınız varsa 1 kez gidip Süleyman Engin Akhan hocaya muayene olun, ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Gerçekten şuan şoka girdim . Bunun masturbasyonla ne alakası var . Hormonal ya da yanlış epilasyon yapılması ve lazer yanıkları sebep oluyor kararmalara bunu bilmek için doktor olmaya da gerek yok halbuki .

Gerçekten bu hocayı çok merak ettim . İnstagramdan da yazdım ama henüz dönüş olmadı . İstanbul ve Ankara da seçenek fazla gerçekten

Kaç gün sonra normal hayata döndünüz . Önerileriniz var mı öncesi ve sonrası için , teşekkür ederim .
Oturup duzgun yurumekten bahsediyorsaniz 1hafta 10 gun.Eger goruntuden bahsediyorsaniz 2bucuk ayi buldu.Oncesi icin kendinize refakatci ayarlayin evde size yardimci olabilecek biri aci esiginiz dusukse yemek yapmakta zorlanabilirsiniz.Sonrasi icin kesinlikle temizlik en onemli etken.Krem ilac duzenli kullanilmali.

Evet acı eşiğim düşük baya sürekli yatmayı da beceremem ama umarım üstesinden gelirim . Çok teşekkür ederim

Yardımcı olacak kimse yok mu arkadaşlar?
Ben daraltma ile birlikte yaptırdım labiyoplasti Bursa’da Op.Dr. Barış Korkmaz yaptı. Süreç çok basit ve güzel geçti hiç iz kalmadı çok memnun kaldım her dakika ulaşabildiğin bi doktor olması çok güzel ben Google yorumları okuyup gitmiştim

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle labioplasti ameliyatı oldum Bursa’da doktor barış Korkmaz öneririm gerçekten mükemmel bi doktor buradaki yorumları çok okumuştum dikiş izi oluyor diye benim ameliyatım başarılı geçti doktorum psikolojik olarak beni çok rahatlattı işinde mükemmel bi insan gerçekten öncesi sonrası fotoğraflarıda gösterdi ben ameliyatı 4000₺ oldum düşünen arkadaşlara tavsiye ederim kendisi Bursa’da doktor barış Korkmaz

ilginç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…