Labioplasti Gerçeği

Jinekologta yapiyor estetisyende canim.Ama oyle herkese guven olmuyor sen burdaki yorumlari degerlendir bence.

ya arkadaşlar c
ya sende haklısın tabi ki ama inanki bu görüntü psikolojimi alt üst etti ve 1 taraf uzunken diğeride uzamaya basladi ((((( insan böyleyken zaten utancından yaklaşamaz ki zevk alsin

ya arkadaşlar c

ya sende haklısın tabi ki ama inanki bu görüntü psikolojimi alt üst etti ve 1 taraf uzunken diğeride uzamaya basladi ((((( insan böyleyken zaten utancından yaklaşamaz ki zevk alsin

Dr. aylin karanlık bu ameliyatta çok tecrübeli ve bir yakınım yaptırdı çok memnun.

Fiyat ne kadar acaba

Bende bu ameliyati oldum bu forumdaki butun yazilari okudum sekil bozuklugundan cok artik rahatsizlik veriyordu dar pantolon giyince agri oluyordu iliski zor oluyordu sukur bunlardan kurtuldum liposuctionla birlikte labiaplasty de oldum hic korkulacak birsey degil agrim hic olmaadi sadece iyilesme suresinde o dikisler fena kasindiriyor ilk once naci celige gittim cok iyi bir doktordu hem fiyati fazla geldi hemde derdimi tam anlatamadim erkek oldugu icin bir bayan doktorla konusur gibi konusamiyorsunuz sonra dr Deniz iscene gittim daha ben anlatmadan yapilmasi gerekenleri anlatti ve ameliyatimi oldum ve cok cokta mutluyum olmak isteyenler doktorunu iyi arastirip dusunmeden yaptirmali

tatlım bununla ilgili jinekolog veya estetik cerrahlara başvurup bilgi alabilirisn

Arkadaslar 2 sene once oldum bu ameliyati ara ara bazi basliklara yorumda yaptim 1 sene olmus girmeyeli buradaki yorumlar cok onemli o yuzden yine yapicam yorum ben aylin karanlikaoldum ve o kadar mutluyum ki iyi ki olmusum diyorum her defasinda bu isi estetisyen yapmali kesinlikle ben aylin hanimdan cok memnun kaldim oyle boyle bir gozeubtusu yoktu ve o kadar dogal olduki ben simetri takintisina sahip bir insanim ve kolay kolay rwferans veremiyor insan cunku ciddi bir operasyon ama gidin konusun ve bu sizi sikintiya sokuyosa psikolojik acidan bir an bile dusunmeyin uzman ellerde kendinizi cok daha iyi hissediyosunuz karar vermek zor bende buradaki yorumlardan bulmustum aylin hanimi herkese saglikli gunler

Canım benim çok teşekkür ederim bu güzel yorumun için.. bn sakaryada yaşıyorum ve son zamanlarda ciddi ciddi doktor arayışı içindeyim.. aylin hanım hangi hastenede fiyatları nasıl bu konudada bilgin varsa bana verebilrsen çok memnun olucam

Merhaba kızlar,

Bende labioplasti ve vajina daraltma yaptırmak istiyorum. Kaç senedir forumun altını üstüne getirdim. En kısa zamanda da yaptırmak istiyorum. Geçen ay Aylin hanımdan mail ile bilgi aldım. Söylediğim operasyonlardan herbiri 5.000 tl den başlıyormuş. Hastane seçimine göre de yükseliyormuş. Bildiğim kadarıyla sabit bir hastanede çalışmıyor.

canım ben dr gozde erten kılıç ta ameliyat yaptırdım ve cok memnum kaldım sende gorusebılırsın

Merhaba,ameliyat oldunuzmu? Bende her iki opr. Birlikte Olacağım Hasan Fındık a.. Ameliyat ve Sonrasını merak ediyorum açıkcası. 14 Ekim'e ameliyat günü aldım ben

Tabiki paylaşırım Kendime konu açarım ameliyat tarihime yakın,Süreci paylaşırım
Tesadüf forumda dolaşırken gördüm seni canım demek en sonunda gün aldın! Hadi bakalım iyi bir süreç olur inşallah zaten doktoruna güveniyorsun önemli olan da bu çok öpüyorum canım

Tesadüf forumda dolaşırken gördüm seni canım demek en sonunda gün aldın! Hadi bakalım iyi bir süreç olur inşallah zaten doktoruna güveniyorsun önemli olan da bu çok öpüyorum canım
Canım benim Doktorum her opr. Güzel sonuçlar çıkarttı şükür.. Inşallah Buda iyi sonuçlanır,doktoruma güveniyorum evet ama ameliyat yani,komplikasyon yaşamam inşallah.. Önemli bir ameliyat memnun kalmak önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…