Labioplasti Gerçeği

Tabiki paylaşırım :KK66: Kendime konu açarım ameliyat tarihime yakın,Süreci paylaşırım :KK66:
Keske senin gibi herkes Konu acmaya ozenenler olsa hep arzum77 arzum77
Germe ameliyatlarinda mesela hepsi bir sayfaya toplanmis oku oku bitmiyor yeni uyeler icin cok zor oluyor :KK43: merakla bekliyorum bende konunu bende germe ameliyatim icin acarim guzelce :KK66:

Keske senin gibi herkes Konu acmaya ozenenler olsa hep arzum77 arzum77
Germe ameliyatlarinda mesela hepsi bir sayfaya toplanmis oku oku bitmiyor yeni uyeler icin cok zor oluyor :KK43: merakla bekliyorum bende konunu bende germe ameliyatim icin acarim guzelce :KK66:
Toplu sayfaları takip etmekte çok zor birşey bulmakta.. Ama konu açınca süreçleri daha iyi takip edebiliyorsun,bilgi verebiliyorsun :KK66: diğeri sohbet topigine Dönüyor bazen çok önemli şeylerde geride kalabiliyor..
Sende konu aç tabi .. Hem inan zaman sonra geri sayfafakileri okumak,neler yaşadığını bulup okumak duygusal olabiliyor :)

Canım benim :KK15: Doktorum her opr. Güzel sonuçlar çıkarttı şükür.. Inşallah Buda iyi sonuçlanır,doktoruma güveniyorum evet ama ameliyat yani,komplikasyon yaşamam inşallah.. Önemli bir ameliyat memnun kalmak önemli :KK45:
Herşeyin iyi olacağına yürekten inanıyorum. Rahat ol kötü düşünme canım :KK39: Hasan Beyin ne kadar güzel işler çıkarttığını hepimiz görüyoruz fıstık gibisin maşallah :nazar: Bu operasyondan sonra Hasan Bey'den birşey daha istersen adam seni kovalayacak artık :KK70: Şaka bir yana vallahi ben de senin gibi yapardım memnun kaldığım sürece aynı doktora devam ederdim kesinlikle. Bakalım Levent Bey de çok hoşuma gitti. Benimki de bundan sonra o olacak gibi :KK68: Kendine iyi bak çok öpüyorum.

Herşeyin iyi olacağına yürekten inanıyorum. Rahat ol kötü düşünme canım :KK39: Hasan Beyin ne kadar güzel işler çıkarttığını hepimiz görüyoruz fıstık gibisin maşallah :nazar: Bu operasyondan sonra Hasan Bey'den birşey daha istersen adam seni kovalayacak artık :KK70: Şaka bir yana vallahi ben de senin gibi yapardım memnun kaldığım sürece aynı doktora devam ederdim kesinlikle. Bakalım Levent Bey de çok hoşuma gitti. Benimki de bundan sonra o olacak gibi :KK68: Kendine iyi bak çok öpüyorum.
Canımsın :KK200::KK15:

Arkadaşlar beninde iç dudakta biraz sarkma var. Çok olmasada beni rahatsız ediyor. Acaba bu ameliyatı olmazsam cinsel münasebette bir sorun olur mu? Ya da aldırmak mı daha faydalı olur çok kararsızım doğrusu...

Arkadaşlar beninde iç dudakta biraz sarkma var. Çok olmasada beni rahatsız ediyor. Acaba bu ameliyatı olmazsam cinsel münasebette bir sorun olur mu? Ya da aldırmak mı daha faydalı olur çok kararsızım doğrusu...
Genelde yaşanan sorunlar Ağrılı cinsel beraberlik,dar tayt yada mayo gibi kıyafetlerde o bölgenin görüntüsü şişligi,o bölgenin nemli kalmasından dolayı tekrarlayan genital enfeksiyonlar dır... Ben bisiklete bindiğim zamanda o bölgede rahatsızlık hissediyorum örneğin. Dar kot pantolonlar giyindigimde o bölgeye gelen kotun Dikiş birleşmesi rahatsız ediyor. Sıkıştırıp Ağrı yapıyor.. Genelde zor normal doğumlardan sonra oluyor ama bekar kimselerdede bu durum olabiliyor tabi..

Genelde yaşanan sorunlar Ağrılı cinsel beraberlik,dar tayt yada mayo gibi kıyafetlerde o bölgenin görüntüsü şişligi,o bölgenin nemli kalmasından dolayı tekrarlayan genital enfeksiyonlar dır... Ben bisiklete bindiğim zamanda o bölgede rahatsızlık hissediyorum örneğin. Dar kot pantolonlar giyindigimde o bölgeye gelen kotun Dikiş birleşmesi rahatsız ediyor. Sıkıştırıp Ağrı yapıyor.. Genelde zor normal doğumlardan sonra oluyor ama bekar kimselerdede bu durum olabiliyor tabi..

Evet ben bekarım form bozukluğu var sanırım. Bu dediğiniz şikayetler bende yok çünkü büyüklük o kadarda fazla değil belli olacak kadar.

Arkadaşlaaar! konuyu açtığımdan bu yana uzun zamandır takip edemiyorum.(ki önceleri gece gündüz deli gibi araştırma yapardım)... Size son halimi aktarmak istiyorum, tek taraf sarkık ve siyah böyle buruş buruştu.Diğer taraf ise normal sadece ucunda hafif kararmalar olmaya başladı demiştim ve aradan geçen bu sürede maalesef normal olan tarafta biraz kalınlaştı. sarkık değil ama önceleri ancak bacağımı açarak görebiliyorken şimdi rahat görünür oldu,dışarı çok taşmasada:KK43:(( ameliyat için paramıda biriktirdim ama bu sefer de bi korku oluştu bende...ya daha berbat edersem ameliyatla...varmı yeni ameliyat olan ???????????

Arkadaşlaaar! konuyu açtığımdan bu yana uzun zamandır takip edemiyorum.(ki önceleri gece gündüz deli gibi araştırma yapardım)... Size son halimi aktarmak istiyorum, tek taraf sarkık ve siyah böyle buruş buruştu.Diğer taraf ise normal sadece ucunda hafif kararmalar olmaya başladı demiştim ve aradan geçen bu sürede maalesef normal olan tarafta biraz kalınlaştı. sarkık değil ama önceleri ancak bacağımı açarak görebiliyorken şimdi rahat görünür oldu,dışarı çok taşmasada:KK43:(( ameliyat için paramıda biriktirdim ama bu sefer de bi korku oluştu bende...ya daha berbat edersem ameliyatla...varmı yeni ameliyat olan ???????????
Geçmiş olsun... Ben 14 ekimde ameliyat Olacağım inşallah bakalım..

arkadaşlar bende kadın doğuma genel muayene için gittiğimde tüplerimi bağlatmaya karar verdim muayene sırasında doktorum sana labioplasti yapalım nasılsa anestezi alacaksın dedi hem tüplerimi bağlattım laporoskopi yöntemiyle hemde altaki sarkan dudakları kesti düzeltti 15 günde dikişlerim düştü bir ayda tamamen iyileştim şu an yaklaşık dört ay oldu çok memnunum hemde hiçbir kuruş para ödemedim doktorumun yazdığı bir jel vardı onu sgk karşılamadığı için bir tek onu eczaneden 75 tl ye aldım o kadar umarım ameliyatı yaptıracak arkadaşlarda sorun yaşamazsınız

Merhaba bi kac sayfaya yazmistim 3 yil once aylin Kurt 'a labioasti ameliyati oldum ve ben simetri takintisi olan bir insanim, dudaklar sarkik ve vucuduma gore oldukca buyuktu, bi tarafta diger taraftan tamamen farkliydi asimetriklikte vardi yani, wger bu sizin psikolojinizi etkiliyosa lutfen korkmayin, cinsel hayatiniz tamemen degisiyo cunky artik o goruntuyu saklama ihtiyaci hissetmiyorsunuz, Aylin Hanim labioplastu konusunda gercekten cok cok cok basarili , ben nette arastirirkeb oncesi sonrasi fotolarda eski halinden daha beter goruntuleri gorunce , nasi olacak acaba diye dusunmustum ama suan benim ameliyat oldugjmu kimse anlayamaz o kadar dogal ve simetrikki, birilerini doktora yonlendirmek ciddi bir sorumluluk ama tum samimiyetimle soyleyebilirim ki labioplastiyse aylin hanima kendinizi gozu kapali emanet edebilirsiniz, 3 hafta once kendisine gogus buyutme ameliyati da oldum suan cok memnunum sonuctan, 6 ay sonra tum rahatligimla gogur buyutme konusundada kendisini tavsiye edeebilicegkmu saniyorum :))

Arkadaşlar! Asimetrik bir vajina iç dudaklarına sahibim soldaki uzun ve sarkık sağdaki normal iken son zamanlarda diğerininde ucunda kararmalar gördüm ve uzamasından korkuyorum.Bunun için senelerdir araştırma yapıyorum ama öyle hop git ve ol denilecek kadar küçük bir konu değil.Ne yöntemle yapılırsa yapılsn iz kalıyormuş ve kenar yöntemiyle yapılan yani bastan asağı sarkık bölgenin kesilerek dikilmesi çok daha iz bırakıyor ve his kaybı oluşmasına yol açıyormuş bunu yine ameliyatı yapan bir doktor söyledi.Çok kararsızım.Bu görüntü psikolojimi mahfetti evlilik bile istemiyorum.Ama olduktan sonra da keşke olmasaydım demek istemiyorum.ALLAH rızası için yalansız abartmadan olmuş olan arkadaşlardan yardım istiyorum..Gerçekten iz belli oluyor mu? Ve his kaybı uyuşma gibi sorunlar oluyor mu?En iyi yöntem hangisi noooluuurr yardım edin:KK43::KK43:
----
Labiaplasti ile kolayca çözülebilecek bir sorununuz var. Doğru bir hekim ile yarım saatte operasyondan çıkıp evinize gidersiniz.

papatya canım dert etme kendine,eğer evli değilsen evlenmeden önce hallet bu işi merak etme öyle büyütülecek birşey değil,şehrinde iyi araştır doktoru öyle git,his kaybı asla olmuyor merak etme,nasıl şekil alacağını doktorunla iyice konuş,bu arada hangi şehirde oturuyorsun?
bence hiç yaptırma bırak doğal kalsın her bayanın farklıdır dudakları cnm

bence de lütfen yaptırma sonrasının dönüşü yok ve ben sanmıyorum ki gerçekten çok iğrenç olsun. Eğer biraz uzunsa da artık eminim ki bir faydası vardır. Ben de oldum ameliyatı şimdi bakıyorum da o zmn evet biraz daha uzundu ama daha şekilliydi daha estetikti kesinlikle daha doğaldı. en büyük sorunsa duyu kaybı yaşamış olmam. Çok kez yazdım buraya. Bir tane bile ihtimal olduğunu bilseydim kesinlikle yaptırmazdım. Sizde lütfen yaptırmayın. Ameliyatı yaptırıp da sıkıntı yaşamadım diyenlerin hepsinin doğru söylediğinin ya da onları memnun eden sonucun sizi edeceğinin bir garantisi yok. Bırakın Allah'ın yarattığı gibi kalsın. hiç bir erkeğin buna takılacağına da kesinlikle inanmıyorum. Kendinize güvenin lütfen yaptırmayın...

bence de lütfen yaptırma sonrasının dönüşü yok ve ben sanmıyorum ki gerçekten çok iğrenç olsun. Eğer biraz uzunsa da artık eminim ki bir faydası vardır. Ben de oldum ameliyatı şimdi bakıyorum da o zmn evet biraz daha uzundu ama daha şekilliydi daha estetikti kesinlikle daha doğaldı. en büyük sorunsa duyu kaybı yaşamış olmam. Çok kez yazdım buraya. Bir tane bile ihtimal olduğunu bilseydim kesinlikle yaptırmazdım. Sizde lütfen yaptırmayın. Ameliyatı yaptırıp da sıkıntı yaşamadım diyenlerin hepsinin doğru söylediğinin ya da onları memnun eden sonucun sizi edeceğinin bir garantisi yok. Bırakın Allah'ın yarattığı gibi kalsın. hiç bir erkeğin buna takılacağına da kesinlikle inanmıyorum. Kendinize güvenin lütfen yaptırmayın...
İç dudakların uzunluğu bazı sağlık sorunlarınada yol açıyor fakat. Ayrıca cinsel birleşmedede sorun yaratıyor. Benim zor normal doğumlardan sonra oldu mesela. Sorun yaratmasa yaptırmam ama ciddi rahatsızlık veriyor.
His kaybı yaşamanız talihsizlik olmuş. İnşallah kimse böyle bir durum yaşamaz,ben dahil..
Doktorunuz kimdi?

Kizlar kadin dogum mu onemli plastik cerrah mi ? Secerken neye gore yorum yapmaliyim ? Biri estetikten anliyor digeri ise bolgeyi taniyor. Ya da ikisinin denk geldigi ist bi doktor var ercan bey o mu :KK66:

İç dudakların uzunluğu bazı sağlık sorunlarınada yol açıyor fakat. Ayrıca cinsel birleşmedede sorun yaratıyor. Benim zor normal doğumlardan sonra oldu mesela. Sorun yaratmasa yaptırmam ama ciddi rahatsızlık veriyor.
His kaybı yaşamanız talihsizlik olmuş. İnşallah kimse böyle bir durum yaşamaz,ben dahil..
Doktorunuz kimdi?
Canım hasan fındık daha önceden bu operasyonu yapmismi yani foto falan gösterdi mi ve ne kadar fiyat istiyor acaba arzum77 arzum77

Canım hasan fındık daha önceden bu operasyonu yapmismi yani foto falan gösterdi mi ve ne kadar fiyat istiyor acaba arzum77 arzum77
Evet yapmış tabiki canım..Forumdan birkaç kişi bu ameliyatı kendisine olmuş zaten,sonuçtan memnunlar..Ayrıca muayenehanedede denk geldi.Onlarlada konuştuk çok güzel şeyler anlattılar açıkcası :) Foto görmedim,istemedimde yani ne biliyim böyle bir talebim olmadı açıkcası..Benim diğer ameliyatlarımdanda başarılı sonuç aldıgım için açıkcası güveniyorum o konudada.Ayagım iyileşsin,bir ayaga basiyim ilk işim zaten bu ameliyatımı olacagım :) Bende sonucu yazarım ama bunda foto paylaşamam tabi :KK70:
Labıo ve vajınoplasty birlikte 8 bin canım.Ben dış dudaklara orta kısma yag dolgusuda istiyorum ama onu söylemeyi unuttum.Onuda konuşacagım iyileşşince :KK66:

Evet yapmış tabiki canım..Forumdan birkaç kişi bu ameliyatı kendisine olmuş zaten,sonuçtan memnunlar..Ayrıca muayenehanedede denk geldi.Onlarlada konuştuk çok güzel şeyler anlattılar açıkcası :) Foto görmedim,istemedimde yani ne biliyim böyle bir talebim olmadı açıkcası..Benim diğer ameliyatlarımdanda başarılı sonuç aldıgım için açıkcası güveniyorum o konudada.Ayagım iyileşsin,bir ayaga basiyim ilk işim zaten bu ameliyatımı olacagım :) Bende sonucu yazarım ama bunda foto paylaşamam tabi :KK70:
Labıo ve vajınoplasty birlikte 8 bin canım.Ben dış dudaklara orta kısma yag dolgusuda istiyorum ama onu söylemeyi unuttum.Onuda konuşacagım iyileşşince :KK66:
Ay ben de dış dudaklara işlem istiyorum ama yağ geçici oluyormuş sanırım ay fiyatta biraz uçuk mus ama sonuç ii olcak sa olabilir yani tabiki foto isteyemem ama dr de olabilir yani meşale bende çekmiş foto dr canım seni bekliyorum o zaman bende Mart Ta doğum yapcam inş ondan sonra tekrar olabilirim benim klitorise dr işlem gerekecek ama sen bi yaptir bakalım memnun kalırsan bende görüşürüm

Ay ben de dış dudaklara işlem istiyorum ama yağ geçici oluyormuş sanırım ay fiyatta biraz uçuk mus ama sonuç ii olcak sa olabilir yani tabiki foto isteyemem ama dr de olabilir yani meşale bende çekmiş foto dr canım seni bekliyorum o zaman bende Mart Ta doğum yapcam inş ondan sonra tekrar olabilirim benim klitorise dr işlem gerekecek ama sen bi yaptir bakalım memnun kalırsan bende görüşürüm
Tamam Can'ım :KK66: Hayırlısı ile iyileşeyim ameliyat olayım süreci paylaşırım :KK66:
Sen hamilemisin şimdi? Ne güzel Allah hayırlı etsin inşallah :KK66:

X