LABİOPLASTİ AMELİYATI maceram Dr. Turgay Karakaya

Dalida1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2019
1
0
34
Genital dudaklarımdan oldum olası memnun değildim. Hem büyük ve sarkık hemde birbirinden farklı boyutlardayda. Çocuk doğurmuş biri olarak bikini giyecek fiziğe sahip olmama rağmen dudaklar önümde şişkin duruyordu ve denize girmeye utanıyordum. Eşimle ilişkimi fazla etkilemediğini sanıyordum ama karanlık tercihi beni şüphe ettiriyordu. Adam acaba başlasını düşünerekmi yapıyor demekten kendimi alamıyordum. Neyde labşoplasti araştırmasına girdim. Birçok yorum okudum. Çok korktum :) özellikle ameliyattan sonra buz koyup şişliğin inmesini sağlamaya çalışmışlar falan çok kötü sonuç alanlar derken aylarca kararsız kaldım. Birkaç doktorla görüştüm labioplasti için çok farklı fiyatlar söylediler. 3000 - 12.000 arası uçuk fiyatlar aldım :) sanki kalp ameliyatı yaptıracağım.. benim sorunumu yaşayan başka arkadaşlarımda vardı. Kadınların yarısında var sanırım bu olay. Yakın bir arkadaşımın kankası Turgay hocada yaptırmış iş çıkışı tanıştırdı beni ameliyatı sonrasını ve aldığı sonucu konuştuk. Aslında korkularımı aldı o kız diyebilirim :) mesela ameliyat sonrası şişlik ve buz tatbiki hiç yaşamamış ( bende yaşamadım ) o cesaretle turgay hocaya gittim muayene oldum ve aynı gün ameliyatımı yaptı. Lokal anestezi kullanıyor konuşa - konuşa muayene etti , çizgiler çizdi banada sordu onayladım ve ameliyatı yaptı. 1 saatte herşey bitti. Ameliyat sonrası iyileşme dönemi zor olmadı. İln bikaç gün ağrıdı ama hap aldım azadı. Neyse 40 gün sonra kontrole gittim. Ortaya çıkan görüntü çok hoşuma gitti. Özgüvenim tavan yaptı :) labioplasti amdliyatı korkulacak bir ameliyat değil !!

Bizden ayrılmayın reklamlardan sonra programımız devam edecektir.

X