Labioplasti 2 doktor yardım

Afbri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2013
66
15
34
Merhaba, bu ikinci başlığım olacak sanırım çünkü doktor isimleri sürekli değişiyor kafamda.

2 doktor arasında kaldım, esra demir yüzer ve esra çabuk cömert. Demir yüzer daha ilgili gibiydi ve before after fotoları daha iyi geldi gözüme ama herkes çabuk cömerte olmuş gibi. Arkadaşlar çok para bu benim için, denkleştirmekte zorlandım. Dolayısıyla çok çekiniyorum. Lütfen olumlu/olumsuz tüm yaşadıklarınızı paylaşabilir misiniz? 2 hafta içinde olacağım bu ameliyatı.

Evet biraz pahali bende zorlanmistim diger basliklarda da gormustum sizi.Okumussunuzdur ama gene belirteyim Esra Cabuk Comertin hastasiyim ben cekinerek gittim ilk basta cokta korktum acikcasi ilk ay olunca sizde yasayacaksiniz.Goruntu nasil duzelcek noldu buraya dedim ama bitti ya simdi mutluyum korktugum gibi olmadi.Sizin icin en hayirlisini diliyorum.

Merhaba,
Ameliyatınız olumlu geçmiş, sizin adınıza çok sevindim. Ben de ameliyat olmayı düşünüyorum ve mesajlarınız umut veriyor. Lütfen gelişmeleri yazmayı bırakmayın.

Merhaba,
Ameliyatınız olumlu geçmiş, sizin adınıza çok sevindim. Ben de ameliyat olmayı düşünüyorum ve mesajlarınız umut veriyor. Lütfen gelişmeleri yazmayı bırakmayın.
Bundan sonra daha ne kadar degisir bilmiyorum ama olan bi gelisme olursa yazarim.

Ben cuma günü ameliyat olacağım, ankarada 3 doktor gezdim. Esra demir yüzer’e olacağım. Her bir doktorla olan tecrübemi, ameliyat sonrasını da buradan paylaşmayı dğşğnğyorum

Merhaba, ben de karar verdim sanırım ve cuma günğ ameliyat olacağım. Aylardır araştırıyorum. Ankarada 3 doktora muayene oldum ve esra demir yüzerde karar verdim. Çabuk cömert belki başarılı bir doktordur ancak muayenesinde ben herkesin bahsettiği o cana yakınlığı, detaylı açıklamayı göremedim. Fotoğrafları da çok beğenmedim. Zaten çoğunlukla kitaptan gösterdi. Ne yaparsan zaten şu ankinden iyi olur diyor, öyle elbette ama o zaman 6500 yerine 3000 vereyim, herhangi bir yerde olayım. Ben tutumunu çok yakın bulmadım, doktor görüşmelerimle ilgili ayrı bir başlık açacağım. Sizin güzel geçmesine sevindim. Umarım benim de öyle geçer.

Ben 10 sene kadar önce bu operasyonu oldum. Çok pişmanım. Evliyim ve ameliyat yerim sürekli acıyor. Bunu düzeltmek için Süleyman Engin AKHAN’a gidiyorum. Eğer hiç ameliyat olmamış olsaydım da S.Engin hocaya öylesine denk gelmiş olsaydım kesinlikle ona ameliyat olurdum. Bence 1 kez görüş kendisiyle.

İstanbul’da sanırım kendisi. Ben Ankara’da ikamet ediyorum, yol sıkıntı olacağı için ne yazık ki istanbul düşünmüyorum. Kendisi düzeltti mi tamamen acılarınızı? Daha önce kime ameliyat olmuştunuz?

Süleyman bey ne yaptı veya ne yapacak?

Ben de İstanbul’da oturmuyorum ama temmuzdan beri tedaviye gidiyorum. Ben küçük sayılabilecek bir yaşta ameliyat oldum. Üç dudaklardan biri uzundu. Pedime, külotuma değip tahriş oldukça acı yapıyordu ve erkek gibi şeyimi tutup içine sokuyordum pantolon dışından yani ameliyatım Zorunluluktandı. İnan ki doktorun adını hatırlamıyorum. O da istanbuldaydı ama Rh miydi özel hastanenin adı neydi beni kesip biçmişler, geçmeyince bu sefer memleketimde devlette estetik cerraha ikinciye oldum. Onunla birlikte acılarım geçti. Lakiiiiiinnnnn evlendikten sonra işler değişti. İlişkiye giriyorum o ameliyat yerim acıyor sadece. Gitmediğim doktor kalmadı yaşadığım ilde/ilçede. Tıp fakültesine bile gittim. Merhemler falan filan derken hep psikolojik deyip gönderdiler beni. En son Süleyman hocayı buldum nette. Gittim öğrendim ki bende vulvar vestibülit sendromu oluşmuş. Geçirdiğin ameliyata bağlı olabilir dedi hoca. Şimdi 3 Aydır hap olarak laroxyl ve perge kullanıyorum. Acılarım, ağrılarım hafifledi. 6 aylık bir tedavi öngördü. 3 ayım daha kaldı.

Ben ameliyat sonrası da çok acı çekmiş biri olarak (ilk idrarımı yapamamıştım mesela, tüm apartman inlemişti benim ağlama ve çığlık sesimden, bir hafta kadar düzgün yürüyemedim, üzerine oturamadım) labioplastiyi kimseye önermiyorum. Şu an iç dudaklardan biri Allah’a biri toprağa bakıyor şekil olarak. Ameliyat bence 15 dklık bir işlem olarak görülmemeli. Ben ameliyat oldum, Göztepe’den Küçükçekmece’ye metrobüsle döndüm. O anestezi, o sersemlik, o ağrı ile. Neler yaşadım ya. Şimdiki aklım olsa ameliyat olmazdım.

Süleyman bey ne yaptı veya ne yapacak?

Arkadaşa anlattım, şöyle siz de buyrun.

Ayrıntılı yazdıgınız için teşekkürler. Ben de estetik kaygılarla istiyor değilim, zorunlu değilse yapılmamalı. Şu yazdıklarınız bana kadın olmanın ne kadar zor oldugunu bir kez daha gösterdi.

Rica ederim. Mecburiyetten dolayı yapılan bir operasyon olacaksa çok çok çok iyi bir doktor bulunup karar verilmeli. Biz o zamanlar gerçekten çok cahildik. Annem bilmemiş ki o zamanlar Kadınlar Kulübü gibi forumları ya da etrafında duymamış ki böyle bir ameliyatı. E bir de küçük bir ilçedeyiz, bekar kız vajinadan ameliyat oldu denirse akla bekaret gelir. Koştuk istanbullara. Sonra memlekette 2. Ameliyatı olunca soranlara et beni aldırdık dedik

Aaaah ah. Ben evlenene kadar bilmezdim kadınlık neymiş. Orasının ameliyatının sonucunun böyle olacağını da Evlendikten sonra ilişkiye girince fark ettim. Çok zor gerçekten. Çok...

Hiç ameliyat olmasaydınız yine ilişkiye girmek acı verici ve zor olmayacak mıydı?

Hiç ameliyat olmasaydınız yine ilişkiye girmek acı verici ve zor olmayacak mıydı?
Bilemiyorum ki. Çok çok çok uzun değildi. Nasıl desem, belki 3-4 mm daha uzundu diğerine göre. Doktor “ilişkiyle, hamile kalınca, doğum yapınca, kilo alsan bile tekrar uzar” dedi. Gözümü korkuttu. Ben de o cahillikle ameliyat oldum.

Ankara Gökçen Erdoğan hanımı bir araştırın mutlaka. Profesyonel bu konularda. Ben ameliyat olmadım ama instagramda ve sitesinde takip ediyorum. Revizyon ameliyatı için gelenleri bile çok düzgün ameliyat ediyormuş.

Ben Esra Ç.Cömert 'e oldum ameliyatımı pahalımı pahalı ama hakettiğini düşünüyorum. Sonuç iyi şişlikler tamamen indimi bilmiyorum ama şu hali bile beni rahatlattı.Siz ameliyat oldunuz mu?Ameliyattan sonra kendinizle ilgilenicek kişiyi ayarlayın muhakkak.Yemek yapmak bile zor gelicek bol bol dinlenmeye bakın umarım ameliyattan sonra herşey istediğiniz gibi olur.

Dün ameliyatımı oldum esra demir yüzere. Şu an çok memnunum ve pek ağrım sızım yok. Şimdilik oldukça ilgili benimle. İlerleyen süreci yaşayarak göreceğim

Merhabalar kevser hanım sizden bi bilgi almam mümkün mü ? Labioplasti ameliyatı olanların artık vajinal akıntısı olmaz diye okudum bi yerde doğru mu acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…