Labioplasti 2 doktor yardım

Merhaba tecrübemden bahsetmek istiyorum ankarada yasıyorum ben 6 gün önce Esra Demir Yüzere labioplasti oldum. Basta cok korktum ama olmamda gerekiyordu bir cesaret esra hocanın sitesini okudum karar verdım .sabah hastaneye geldim ve girdim operasyona gözümü odada açtım ama işte agrım vardı falan diyenleri okumustum zerre agrım yoktu dedim belkide iğne yaptıysa lokal ondandır ama değilmiş benim zerre agrım sızım dahi olmadı sonra dedim iyi ki olmusum korkmadan karar vermısım kurtulmusum dedim sadece otururken problem yaşıyorum ama bir süre oturunca onada alısıyorsunuz kanamam sadece hastaneden cıktıgım gün oldu onun dısında 2 ve 3. Gün cok az sızıntı seklinde oldu sonra kesildi. Ödemim çok olmadı ama şuan 6 gün olmasına rağmen görüntümden o kadar memnunumki yapın kurtulun arkadaslar .Gerçekten bu operasyonun hiçbşr agrısı sızısı olmuyor bir otururken orkid batması gibi bisey oluyor yani ben esra hocanım tekniğşnden dolayo hiç hissetmedim sadece bir süre hareket kısıtlılıgı yasıyoruz 2 haftama onunda gececegini düsünğyorum. Ankarada olan arkadaslar Esra Demir Yüzere kesinlikle güvenebilir.Operasyon sonrasıda cok ilgili her sorunuza usanmadan cevap verir anaç bir tavrı var zaten konusanlarda bilir.Bir sitede yazı okumustum bir bayan baska bir doktora bu operasyonu olmus. Ve erkek organına benzedi demiş bundan cok korktum nasıl benzer anlamadımda ve esra hanıma sordum oda onlar sadece altı alıyor ve üst klitoris düdük gibi kalıyor dedı ve düzelilmeside cok Zor dedı biz Alta çekiştirerek yapıyoruz doğal oluyor dedi ki gercektende suan cok dogal ve cok güzel hiç korkmayın kurtulun kızlar . Yardımcı olduysam ne mutlu

Birde arkadaslar dikişlerşm dısardan hiç belli değil benim üsttede varmıs ama hiçbiryerdeki görünmüyor yani klitorıs cevresinede oldu işlem ancak ordada dıkıs gözükmüyor benim

Ayrıca birsey daha söylemek iatiyprum kızlar ameliyata indiğimde bir bey beni karsıladı hasta bakıcıya corapları ayagındamı dedı bende yok terlik var dedim çoraplarını getirin dedi hasta bakıcısına sonra neden noldu dedim esra hocam özellikle istyor hastalarım üşümesin diyor coraplarını gıydııryoruz dedi özel isteği dedi ordada dedim iyi ki secmişim anestezi doktoruda cok cana yakındı adını bilmiyorum öZel tıp merkezinde oldum işlemimi

X