Labiaplasti olan var mı?

Kızlar benim de 4. Gunum bitiyor. Ödem pek yok indi. Ancak bende söyle bir sorun var benim klitorise müdahale edilmedi. Ve şuan klitorisim dişarıda duruyor komple. Ne oturabiliyorum ne yuruyebiliyorum ne camaşır giyebiliyorum. Bu klitors nasil bu kadar dışa firladı anlamadım. Ve inanilmaz bir acı. Ameliyatsız duzelmesi mumkun degil. Birde labiolarin altinda bir parça daha kalmiş alinmayan. Odem indikçe farkettim. Çok cirkin duruyor. 1 hafta sonra konrtole gel demisti dr um. Kontrole gidince fazlaligi hemen aldiricam. Klitoris icin de ne yapilabilirse hemen yaptirmak istiyorum. Cunku bu nasil hassas bir şey ki boyle yaşamak mumkün degil. Boyle birşeyle karşilaşanlara denk gelmistim ama şuan forumda yoklar. Başina gelen var mi? Klitorise labioplas ameliyatinda mudahale edilmesi gerekiyormus çok arastirdim. Edilmezse disarida kaliyormus. Ve bu acı hayat boyu çekilmez. Ne ilişkiye girilir ne de temel ihtiyaclar yapilabilir. Camasir dahi giyemiyorum.
Geçmiş olsun..
Ben labıoplasty ve vajınoplasty birlikte oldum. Klitorise dokunmadı doktorum,dokunmam hissizlik olur yapmam gerek yok Dedi önünü kapadı direk ..
Bende öyle şişme falan olmadı. Ameliyattan sonra birçok kişi buz koyduk falan yazmış mesela ama öyle bir müdahalede olmadı.
Ameliyatta yapılan müdahaleler değişir,belki ondan süreçler farklı olur bilmiyorum.
Hassasiyet ve dışarıda kalma durumuda olmadı.

Onunü nasil kapadı? O kısmı anlamadım? Klitorisin önünü nasıl kapayabilir? Bende de klitorise müdahale yok zaten. Klitorise müdahale olmadiği icin etraf dokular kesilince klitoris ortada kaldı

Onunü nasil kapadı? O kısmı anlamadım? Klitorisin önünü nasıl kapayabilir? Bende de klitorise müdahale yok zaten. Klitorise müdahale olmadiği icin etraf dokular kesilince klitoris ortada kaldı
Yani konuyu direk kapattı :)))
Bende ortada falan kalmadı,gayet normal duruyır.
Acaba şiş ondanmı size büyük geliyor görüntüsü? Belki Zaman'la normal görünüme gelir.

Şan şiş değil ama şişken daha iyiydi durum. Çünkü şişlik indikçe daha belirginleşıyor. O kadar acı veren birşeyki anlatamam böyle birşey gormedim. Bu kendi kendine geri gitmez hiç sanmiyorum. Nette dr lar yazmiş klitorise müdahale edilmesi gerektigini. Benim mudahale edilmedi. Labioplasti geregi duyulan bir kadinin labiumlari kesildikten sonra klitorisin etrafinda duzenleme yapilmaliymis. Yapilmazsa klitoris firliyormus. Aynen benimki gibi. Napicami bilmiyorum resmen hayatim kaydi. Dikisler iyilesmeye basladi ödem indi. Sorun yok. Ama sanki ameliyat olarak klitorisimi disari aldirmisim. Ve eskiden agrim sizim yoktu sadece göruntü kötüydü. Şuan ise çok ciddi bir sorun var acıdan ölüyorum. Revizyon istiycem zaten asagida da labiumun devami kalmis. Orasi alinmamis cok cirkin duruyor. Ama klitoris hemen yapilmali. Dayanilcak gibi degil

Şan şiş değil ama şişken daha iyiydi durum. Çünkü şişlik indikçe daha belirginleşıyor. O kadar acı veren birşeyki anlatamam böyle birşey gormedim. Bu kendi kendine geri gitmez hiç sanmiyorum. Nette dr lar yazmiş klitorise müdahale edilmesi gerektigini. Benim mudahale edilmedi. Labioplasti geregi duyulan bir kadinin labiumlari kesildikten sonra klitorisin etrafinda duzenleme yapilmaliymis. Yapilmazsa klitoris firliyormus. Aynen benimki gibi. Napicami bilmiyorum resmen hayatim kaydi. Dikisler iyilesmeye basladi ödem indi. Sorun yok. Ama sanki ameliyat olarak klitorisimi disari aldirmisim. Ve eskiden agrim sizim yoktu sadece göruntü kötüydü. Şuan ise çok ciddi bir sorun var acıdan ölüyorum. Revizyon istiycem zaten asagida da labiumun devami kalmis. Orasi alinmamis cok cirkin duruyor. Ama klitoris hemen yapilmali. Dayanilcak gibi degil
Çok ilginç.. Acaba enfeksiyon falan olmasın? Doktorunla görüş bence

Çok ilginç.. Acaba enfeksiyon falan olmasın? Doktorunla görüş bence

Gorustum foto attim normaal dedi diger ilaclara ek olarak bir ilac daha yazdi. Ama hangi ilac klitorisi geri iter? Anlamadim. Benim ameliyat kesikleriyle vs bir sorunum yok ki ilaclik birsey degil. Benim klitoris disarida kaldi cunku cevresi kesildi kucultuldu. Klitorisi de cevresine uyumlastirmasi gerekiyor. Yoksa boyle disarida kaliyor. Hayir goruntuyu falan gecytim umrumda degil o. Canim yaniyor. Çamaşır giyemiyorum yarin birgün evlenince iliskiye girmem mumkün degil.

Gorustum foto attim normaal dedi diger ilaclara ek olarak bir ilac daha yazdi. Ama hangi ilac klitorisi geri iter? Anlamadim. Benim ameliyat kesikleriyle vs bir sorunum yok ki ilaclik birsey degil. Benim klitoris disarida kaldi cunku cevresi kesildi kucultuldu. Klitorisi de cevresine uyumlastirmasi gerekiyor. Yoksa boyle disarida kaliyor. Hayir goruntuyu falan gecytim umrumda degil o. Canim yaniyor. Çamaşır giyemiyorum yarin birgün evlenince iliskiye girmem mumkün degil.
İşte Canının yanması normal degil zaten. Müdahale edilmediyse ne ise odur zaten. Önceden sorun yaratmıyordu şimdi neden sorun yaratıyor ve bu kadar hassas. Sonuçta labiumlara müdahale edildi evet ama o üstte kalan biryer. Bence ters giden birşey var. Enfeksiyondan içeride bir şişlik olup hassasiyeti arttırmış olabilir. Birşey yapılmıştır yada Oray'a bilemedim.
En iyisini doktorun bilir? Ne yazdı ilaç olarak?

Onceden yukaridaydi klitoris. Simdi labiumlari dikerken asagi dogru gerdirerek dikmis. Klitoriste asagi inmis ve disari firlamis. Klitorisin altinda hic birsey yok. Klitorisin altinda bitirmis kesiği.dikislerim klitorisin altinda bitiyor. Koitoris o kadar asagiya inmis yani duşun. Daha aşagida da 1 2 parmak asagida) labiumlardan deri parça kalmis 2 tane. Butunlük saglamiyor hic. Cok cirkun gorunuyor. Ilaç parednol yazdi fotoyu görunce.

Merhabalar, ben de bu ameliyatı olmayı düşünüyorum ancak yorumlar beni korkutuyor. ben estetik olarak begenmiyorum ve evlendiğimde sorun olur diye çekiniyorum, evli olup da bu yüzden sorun yaşayan var mı?

Birde idrar yonü değişti. Daha doğrusu yön diye birşey kalmadı. Fıskiye gibi her yone işiyorum. Pişmanlık noktasinda gidip geliyorum
Canım bnce senin doktorun yanlış müdahalede bulunmuş malesef

Idrar yonü, görüntüsü falan hiç umrumda degil klitorisin dışarıda kalmış olmasinin verdiği acı kadar. Klitoris öldürdü beni.revizyon olacağı kesin. Hergün bakıyorum bir umut belki içeri çekilmiştir diye ama yok. Tekrar o koltuğa oturmak 2. Ameliyat gerçekten çok büyük bir sorun. Hayatım alt üst oldu. Pazartesi evime donmeyi düşünürken pazartesi tekrar dr a gidicem. Ve düzelecek mi oda belli degil. Halbuki klitoris te düzeltilecekti gerekli ise. Anlamıyorum nasıl bu şekilde bırakılabilir. Dr a gidicem ama camaşır giyemiyorum yüruyemiyorum oturamıyorum. Herkes 3. Gün neredeyse normale donmüş ben5. Gunde hala yatıyorum.

Idrar yonü, görüntüsü falan hiç umrumda degil klitorisin dışarıda kalmış olmasinin verdiği acı kadar. Klitoris öldürdü beni.revizyon olacağı kesin. Hergün bakıyorum bir umut belki içeri çekilmiştir diye ama yok. Tekrar o koltuğa oturmak 2. Ameliyat gerçekten çok büyük bir sorun. Hayatım alt üst oldu. Pazartesi evime donmeyi düşünürken pazartesi tekrar dr a gidicem. Ve düzelecek mi oda belli degil. Halbuki klitoris te düzeltilecekti gerekli ise. Anlamıyorum nasıl bu şekilde bırakılabilir. Dr a gidicem ama camaşır giyemiyorum yüruyemiyorum oturamıyorum. Herkes 3. Gün neredeyse normale donmüş ben5. Gunde hala yatıyorum.
Canım çok üzüldüm durumuna gerçekten.. Doktor çok önemli bu ameliyatta

Dr um iyi bir dr du. Çok araştirdım. Şikayetci olanda yok ama bilmiyorum. Pazartesi gidince belli olacak. Bakalım. Ama 2. Ameliyat şart duruyir.

Dr um iyi bir dr du. Çok araştirdım. Şikayetci olanda yok ama bilmiyorum. Pazartesi gidince belli olacak. Bakalım. Ama 2. Ameliyat şart duruyir.
Malesefki bütün yazılanlar doğru olmuyor burada

Benim sonucum cok kötü. Şişlk filan kalmadı evet. Tek tük dikiş kaldı. Sonuç ortada artık. Hiçbişi deişmicek bu saatten sonra nerdeyse bir ay oldu. Güya hç kötü yorum yapılmamış dedık. 3000 den fazla ameliyat yapmış ama benmkinde biyerı o kadr derın kesmişki. İllaki işlem gördügü belli olcak. Bir oyuntu gibi düşün. Çok mutsuzum.

indebi nasil oldun duzeldi mi?
Bende de var ayni sorun ve cok merak ediyorum duzelip duzelmedigini
umarim kurtulmussundur

arkadaşlar dün labioplasti oldm ama çok kanamam var normal midir bu? Baya korku sardı beni:/

arkadaşlar dün labioplasti oldm ama çok kanamam var normal midir bu? Baya korku sardı beni:/
Sizma seklinde degilse kanaman dikisin patlamis olabilir. dikkat et mikrop kapmasin bu seferde sülük gibi sisiyor. Cok aci veriyor. Bir an once dr.. git goster derim

Evet şimdi acilden geldim,dikişimde açılma yok, doktorum şehir dışında olduğu için gidemedm ama telefonlaşıyorz bi ilaç söyledi şmdi ona başlicam bakalm :/

Ben de oldum dün sızıntı şeklinde kanamam var az az ama tam oturamiyorum batma var sizin kaçıncı günümüz gelişmeler nasıl oluyor bilgi verir misiniz ne zaman oturabilirim

Ankara Ümitköyde Dr Gözde Erten'e oldum 2 yıl oldu.. 1 hafta 10 gün kadar hafif ağrılarım oldu ameliyata bağlı olarak.. Onun dışında ödem kaşıntı vs hiç bir sorun yaşamadım çok şükür. Labioplasti ameliyatı ile ilgili sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

X