Labiaplasti olan var mı?

Arkadaşlar çok fazla mesaj olduğu için hepsini okuyamadım. Aranızda Süleyman Eserdağ'a labioplasti yaptırmış olan var mı? Ben bugün kendisine muayene oldum ve muayeneden ve sorularından çok rahatsız oldum. Ben mi kuruntu yapıyorum emin değilim ama çok kötü hissediyorum. Muayeneden çıkar çıkmaz buraya üye oldum ve mesaj yazıyorum. Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler.
Ben oldum neden rahatsız oldun canım bende bi takım şeylerden olmuştum ..

Merhaba 3 yıllık araştırma sonunda 3 gün önce labioplast oldum. Buradan çok yorum okudum bu sıkıntıyı çeken bu kadar insan olduğunu inanın bilmiyordum. Benim kadar panik benim kadar korkan her konuda benim kadar evham olan biri varmıdır onu da bilmiyorum. Her aynaya baktığımda kendimden tiksinir oldum hem görüntü hem hijyen açısından inanılmaz rahatsızdım sonunda deli cesaretimi topladım hiç bir doktorla yüz yüze görüşme imkanım olmadı araştırma sonucu sadece tek doktora karar verdim yurt dışında olduğum için sadece msj yoluyla randevu aldım. Eşime açık açık rahatsızlığımı anlattım en önemlisi hijyen açısından gerekli olduğunu söyledim benim için sorun yok ama kendini iyi hissedeceksen yaptır diyerek bana çok destek oldu.Türkiye de bulunduğum sürede İzmir de kalıyorum operasyonu ise Ankara da oldum aynı gün gidip ameliyat olup 2 saat sonra yine yola çıktık. Operasyon sırasında hiç bir acı hissetmedim lokal olarak yapılıyor zaten tabi ki çok panik oldum tansiyonum düştü operasyon 45 dk kadar sürdü bitiminde gayet rahar bir şekilde dışarıda oturup yemek yedim hemen ağrı kesici ve antibiyotiğimi içtim lakin iğnelerin etkisi geçtikten sonraki acı çok fazlaydı 3 saat sonra ikinci ilacı içmek zorunda kaldım ertesi gün iş hayatına dönülür yok ev işi yapılır yok öyle bir şey gerçekten ağrı da oluyor sızı da oluyor ilk saatler inlediğimi biliyorum ertesi gün çalışmaya başlarım diye düşünmeyin ona göre izin alın çok zorlanırsınız ilk gün yarım ped kadar kanamam oldu son iki gün de sızıntı şeklinde kanamam oldu arayıp sordum normal dediler sürekli buz koyuyorum gayet iyiyim ilk günü atlatınca daha az acı oluyor ama ağrı kesici içmeden dayanamıyorum sabah ve akşam içiyorum sonuca gelirsek evet işlem basit ağrısı sızısı zorluğuda var ama sonuçta ağrı kesicidi falandı idare edilir cinsten yaptırmaya değer şuan şiş olmasına rağmen eskisine göre çok çok iyi orjinali gibi olmasını tabiki beklemiyorum ama inanın kendimi çok mutlu hissediyorum merak eden herkese daha detaylı anlatabilirim dert etmeyin mutlaka yaptırın doktor konusuna gelirse soran olursa söyleyeceğim pek kanım kaynamasada bazı tavırlarına kırılıp kızsamda iyi iç çıkardığı için öneriyorum gerçi tam önerimi tamamen iyileşince söylesem daha doğru olucak inşallah bu konuyla ilgili araştırma yapanlara yardımım olmuştur
Ben de Ebru Zülfikaroğluna aynı operasyonu yaptırdım. Hastaya nasıl yaklaşılmasını bilmeyen, ilgisiz bir doktor. Görüntüm de davranışı kadar berbat oldu. Yeniden revizyon yaptırdım. Ne aynı acıları yaşadım ne de bir zorluğunu gördüm. Asla kıyaslanamaz doktorun tekniği de önemli ama sanırım Ebru dr bu işi bilmiyor. Ayrıca kliniği de çok kirli.

Ben de Ebru Zülfikaroğluna aynı operasyonu yaptırdım. Hastaya nasıl yaklaşılmasını bilmeyen, ilgisiz bir doktor. Görüntüm de davranışı kadar berbat oldu. Yeniden revizyon yaptırdım. Ne aynı acıları yaşadım ne de bir zorluğunu gördüm. Asla kıyaslanamaz doktorun tekniği de önemli ama sanırım Ebru dr bu işi bilmiyor. Ayrıca kliniği de çok kirli.
Hep ayni yorumlar var ben dusunuyordum ama vazgectim burdakileri okuduktan sonra iyi ki bu form var

X