La İlahe İllallah Muhammedun Resulullah

hanmlar merhaba... ben bugün kan testi yaptırdım.. bebek için.. ahh inşallah bu güzel günde bende güzel haberler alırım. benimle birlikte RAbbim isteyen herkese hayırlı, sağlıklı, ahlaklı evlatlar nasip eylesin inşallahhhhh
Insallah canim hayirli guzel haberlerle gel insallah bat gectimi evde yaptinmi test ay cok heyecanli bekleyisler:))

70.000 KELIMEI TEVHID OKUYORUZ RABBİM KABUL ETSIN
La İlahe İllallah Muhammedun Resullullah

Kızlar SONGUL Arkadaşımız için okuyoruz.Niyeti ; Sağlığına kavusmak ve yuvasında çocuklarıyla huzurlu yasamak...
Haydi Bismillah:KK36:

1. Zeyneb21 Zeyneb21 ...3900...BİTTİ

2. N nebahat_1990 ...3900...BİTTİ

3. damla_22 damla_22 ...3900...BİTTİ

4. D Debusi ...3900...BİTTİ

5. @istanbulunsultani ...3900...BİTTİ

6. @elmirasu...3900...BİTTİ

7. mirac75 mirac75 ...3900...BİTTİ

8. GURBET KUSU GURBET KUSU (AYŞE) ...3900...BİTTİ

9. ZEYNEP0682 ZEYNEP0682 ...3900...BİTTİ

10. askiminaskiyim askiminaskiyim ...3900...BİTTİ

11. @papatyamm_3474 (AYŞE)...3900...BİTTİ

12. whitebal whitebal (RABIA)...3900...BİTTİ

13. M mlkem ...3900...BİTTİ

14. ftemiz ftemiz ...3900...BİTTİ

15. ozgecan19 ozgecan19 ...3900...BİTTİ

16. tubatesbih tubatesbih ...3900...BİTTİ

17. zeyneplivadi zeyneplivadi ...3900...BİTTİ

18. Songül...3900...BİTTİ [SIZE]

OKUNDU==========70.000

Herkese sırayla toplam 70 bin okunuyor, kişi başı 3.900 düşüyor.
Son gün SALI .

Rabbim hepinizden razı olsun dualarımızı kabul etsin inşaallah..

Yeni liste oluşturulacaksa ben varım :KK66:

Songul icin okudum

canm bitirecem ins bugun

Bitti cnm allah kabul etsin

çok az kaldı canım, okuyorum. bitti yazabilirsin

Aynen hayatim umidini kaybetme Rabbim dogru zamanda nasip etsin insallah

La İlahe İllallah Muhammedun Resulullah

HERKESDEN ALLAH RAZI OLSUN DUALRIMIZ KABUL OLDUU HEMDE O KDR IMKANSIZKEN SADECE ALLAHIN GUCU EN KISA ZAMANDA SIZEDE NASIP OLSUN INSALLA

:) çok çok çoookk sevindim canım allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin... hayırlı uzun ömürlü bir evlat olsun... allah tüm isteyenlere tez zamanda bu duyguyu tatdırsın...

HERKESDEN ALLAH RAZI OLSUN DUALRIMIZ KABUL OLDUU HEMDE O KDR IMKANSIZKEN SADECE ALLAHIN GUCU EN KISA ZAMANDA SIZEDE NASIP OLSUN INSALLA

Caniiim cooook sevindim.Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin...Dualarimiz her zaman kabul olur yeterki duada israrci olalim kabulune inanarak dua edelimm...Hayirli saglikli imanlı evladin olsun insallah gozunaydin tatlimm

Caniiim cooook sevindim.Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin...Dualarimiz her zaman kabul olur yeterki duada israrci olalim kabulune inanarak dua edelimm...Hayirli saglikli imanlı evladin olsun insallah gozunaydin tatlimm
Arkadaşlar ikinizi de tebrik ederim. Rabbim sağlıkla, hayırla kucaklarınıza almayı nasip etsin.

hanmlar merhaba... ben bugün kan testi yaptırdım.. bebek için.. ahh inşallah bu güzel günde bende güzel haberler alırım. benimle birlikte RAbbim isteyen herkese hayırlı, sağlıklı, ahlaklı evlatlar nasip eylesin inşallahhhhh

:) çok çok çoookk sevindim canım allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin... hayırlı uzun ömürlü bir evlat olsun... allah tüm isteyenlere tez zamanda bu duyguyu tatdırsın...

tebrik ederim canımmmm.. bizleri dualarından eksik etme olur mu.. :)

Arkadaşlar ikinizi de tebrik ederim. Rabbim sağlıkla, hayırla kucaklarınıza almayı nasip etsin.

Sagol canim Rabbim tum isteyenlere nasip etsin..

arkadaslar en kısa zamanda allah sızede nasıp etsın ınsalla hep dua edın hep.... ısteyın.... hep aklımdasınız en yakın zmanada ınsalla nasıp olur

amin ecmain ama ben sizin için La İlahe İllallah Muhammedun Resulullah çekmedim ki! daha doğrusu dilek dileyim çektiğinizi bilmiyordum. ben arada aklıma geldikçe çekiyorum ve buraya da yazıyorum ki diğer arkadaşlarım da hatırlasınlar... ama size çok çok çok sevindim.

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin inşallah. :KK66:

HAYIRLISI OLSUN CNM GOZUN AYDIN..
SORUN NEYDI CNM NELER YAPTIN???

amin ecmain ama ben sizin için La İlahe İllallah Muhammedun Resulullah çekmedim ki! daha doğrusu dilek dileyim çektiğinizi bilmiyordum. ben arada aklıma geldikçe çekiyorum ve buraya da yazıyorum ki diğer arkadaşlarım da hatırlasınlar... ama size çok çok çok sevindim.

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin inşallah. :KK66:

HİÇ FARKETMEZ ALLAH ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN EN KISA ZAMANDA. BNM YUMURTA SAYIM COK AZ AMH 0,2 DI HATTA. INCIR KURU YAPTIM.POLEN YEDIM. MUZ VE SUT TUKAETTIM. KELIMEI TEVHIT 41 YASIN COK DILEK DUALRI YAPTIM.

Arkadaşlar merhabaa
tedavim için ayrılmıştım gruptan vakit ayıramam diye
Sanırım aramızda güzel haberler var tam okuyamadım ama bütün Mesajları
Hamile olan arkadaşlar Rabbim sağlıkla kavuştursun inşallah
Benim pazartesi günü transferim oldu inşallah bende pozitif sonuç alırım
Bana dua ederseniz Allah RIzası için sevinirim
Çok şükür duâlarımızla bu zaman kadar geldik

Arkadaşlar merhabaa
tedavim için ayrılmıştım gruptan vakit ayıramam diye
Sanırım aramızda güzel haberler var tam okuyamadım ama bütün Mesajları
Hamile olan arkadaşlar Rabbim sağlıkla kavuştursun inşallah
Benim pazartesi günü transferim oldu inşallah bende pozitif sonuç alırım
Bana dua ederseniz Allah RIzası için sevinirim
Çok şükür duâlarımızla bu zaman kadar geldik

CANIM INSALLA POZITIF SONUCLAR ALIRSINNN INSALLLA TEZ ZAMANDA GONLUNUN MURADI OLUR

X