La İlahe İllallah Muhammedun Resulullah

Okumada aktarma mi olurmus...
ALLAH kabul etsin fazlasiyla...

Allah Razı olsun hepinizden tek tek Rabbim inşallah kabul eder hepimizin dualarını arkadaşlar
Kalan konusunda da yani doğrusu neyse o olsun bilemiyorum
Isim konusunda da herkes nasıl uygun görürse öyle yapsın ben özelden yazdım mesala

O zaman isim.konusunda isteyen kendine sira gelmeden adini yazsin topige istemeyene benn zaten bagis yaptirmadan ozelden soruyorum.
aktarma konusunda ortak karar alalim bazi topiklerde fazla okunan eksik kalana aktariliyor.. kisaca siz nasil isterseniz canlar

Amin canim Allah ta senden razi olsun tedavin insallah guzel.sonuclanir iyi haberler verirsin bizlere

Bana tembellikmis gibi geldi...
Niyet 70 000 dua ayni....
Sonucta net ortamindayiz....
Cenabi Hak niyete bakar...
Fazlalikda da okuyan o kisiye niyetlendi sonucta bitti gitti...
Kusrum olduysa affola...

Bana tembellikmis gibi geldi...
Niyet 70 000 dua ayni....
Sonucta net ortamindayiz....
Cenabi Hak niyete bakar...
Fazlalikda da okuyan o kisiye niyetlendi sonucta bitti gitti...
Kusrum olduysa affola...
Uslubun yanlis arkadasim. Tembellik lafini kabul etmiyorum. Fazlalik diger arkadasa aktarilsin mi diye sorulunca 70000 okuyoruz diye olabilir diye dusuncemizi belirttik. Herzaman bikmadan usanmadan dua ediyoruz . Sen de kendi dusunceni belirtirsin ama baskasinin dusuncelerini tembellik diye yorumlayamazsin

Cumlenin basindaki BANA kelimesine bakarsan kendi dusuncemi belirttigimi anlattim...
Bir kisiyi yorumlamaktan veya itham etmekten ALLAHA siginirim...

Kizlar fazla okunmadi farzedip devam edelimmi zaten fazla okuyanda benim birde elmirasu, o arkadasimzda girememis fazla okumus bende gununde tamamlansin diye fazla okudum ama simdi aramizda tatsizlik yasanmasin ayni devam edelimmi ne dersnz

Ben çoğunluğa katılırım zaten Sırada ki arkadaşım eğer yetişmezse eksik kalırsa Zeynep de olduğu gibi elimizden geleni yaparız tamamlarız Alalh ın izniyle inşallah

Allah razi olsun kizlar hepinizden hepiniz vaktinizi harcayip okuyosunuz gercekten gonul kirginligi olsun istemiyorum keske fazla okumasaymisim dedim hatta
damla_22 damlacim sen ne diyosun ayni devam edelim mi? Kimse tembellik yapmiyor elbette, herkes diyorumya vaktini ayiriyor eksik varsa fazla okuyor amacimiz once Allahin rizasi zaten hepimizde bunun bilincinde insanlariz cok sukur kirginlik olmasin guzelce devam.edelim tek istegim

Zeynep cim öyle deme canım Allah Rızası için okuyoruz sevabı hepimize okuyana da okunana da

Çokta kısmetliymişim canım fazla fazla geldi Dua eden elleriniz dilleriniz dert görmesin belki bebiş de fazla çift gelir

Aynen canim valla kismetlisin insallahh ikiz olur bi kiz bi erkek
Hayali bile muhtesem uyuyimde ruyamda bebis goruyim.her zamanki gibi

Canim ayni devam edelim eksik olursa tamamlariz hepimiz dua kardesiyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…