La İlahe İllallah (Allah'tan başka İlah yoktur) zikrini çekenler gelsin :)

Zikrin en değerlisi “La ilahe illallah” tır. Duânın en değerlisi ise “Elhamdülillah” tır. Hadis-i Şerif | İbn Mâce, Edeb: 27

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin

Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Aminnnnnnnnnnnnnn

canım benimmm ne kadar güzel dualar etmişsin
Allah razı olsun
Rabbim bu güzel dualarını senin için de makbul kılsın inşallah

insallah cnm dua eder,dua beklerim

inşallah canım
Rabbim senin, ailenin, bizlerin ve ailelerimizin ve tüm inananların hakkında hayırlı kapılar açsın, bağışlasın, bedenlerimize ve ruhlarımıza şifa, huzur, iman ve hidayet versin inşallah
dua topiklerimize hatim topiklerimize bekleriz seni

aminnnnn,inşallah canımm ..
bebeğim olması için dua eder misin bana

Ben eylülde babamı kaybettim yaklaşık 4 aydır çekiyorum zikirmatik ile abdest alıyorum hep bu konu ile ilgili şunu sormak istiyorum sokakta yürürken otobüste falanda abdest olmadan çekebilir miyim bilgsi olan var mı?

Allah rahmet etsin hepsine
mekanlarını cennet etsin
bilgi sahibi olmadan fikir vermek büyük bir vebal taşıyacağından yorum yapamam
ama ben de otobüste sokakta falan çekiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…