La İlahe İllallah (Allah'tan başka İlah yoktur) zikrini çekenler gelsin :)

ben 1 ay önce 70.000 La ilahe illallah çekmiştim ama bağışlamasını yapmamıştım nasıl yapılıyo dilek için yapılırmı tekrar çeksem nasıl bağışlıcam???

ben 1 ay önce 70.000 La ilahe illallah çekmiştim ama bağışlamasını yapmamıştım nasıl yapılıyo dilek için yapılırmı tekrar çeksem nasıl bağışlıcam???
öncelikle mesajı yeni okudum kusura bakma
özel bir dua şekli var mı bilmiyorum
okuduktan sonra içimizden geldiği gibi dua ediyoruz, tabii hayırlı dileklerle

"Allah" demenin sayısı olmaz.

sayısız , hesapsız , aklımıza geldikçe "Lâ ilahe İllallah" zikrini çekelim inşallah.

ali imran suresi 191. ayet; "
191. Onlar ayaktayken, otururken ve yanları üzerine yatarken Allah’ı anarlar. Göklerin ve yerin yaratılışı
üzerinde düşünürler. “Rabbimiz! Bunu boş yere yaratmadın, seni eksikliklerden uzak tutarız. Bizi ateş
azabından koru” derler."

Allah'ın ve Resul'unun selam ve bereketi üzerinize olsun kardeşlerim.
Burada okunan La ilahe ilallah zikirlerini bağışlama şeklinde dua edilmiş.Affınıza sığınarak bir düzeltme yapmak istiyorum.
bağışlama yerine HEDİYE ETTİM DEYİN.Bu çok önemlidir.Çoğu arkadaşımız yanlış biliyor.

Bu zikiri yani LA İLAHE İLLALLAH zikrini çekerken şu sıralamaya dikkat ediniz.
- Bir kere Euzu Besmele söyledikten sonra 100 kere Tevbe Estağfurullah söylemek. (İsterseniz Estağfirullah el azim diyebilirsiniz)

2- (Besmele söylemeden) Peygamberimize en az 132 defa Salat-ı Şerife söylemek. (Daha fazla sayıda da söyleyebilirsiniz. Sayı sınırı yok.)

Neden mi? 132 ebced hesabında Ahmed ismi çıkmaktadır. Ahmed ismi de Peygamber Efendimizin, Peygamberler ve melekler arasındaki ismidir.

3- Salat-ı Şerifeleri söyleyip bitirdikten sonra 11 İhlas ve 1 Fatiha okuyup; “Allah’ım okuduğum surelerin ve salavatların sevabını; Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (s.a.v) mübarek ruhuna, ehl-i beytine, ashabına, yüce âlisine, salih kullara, Hızır (a.s) ve sevdiği Evliyalara, himmet eden sultanlara,ders veren hocalarımıza, onların hocalarına ve üveyslere (Sizden dua isteyen arkadaşlarınızın isimlerini ekleyiniz.) hediye ettim. Âmin.” denilecek.

4- Bir Euzu besmele çekilip en az 100 kere “La İlahe İllallah” söylenecek.(Fazla sayıda okuyabilirsiniz)

Tarif ettiğim şekilde bir gündüzün aydınlığında bir de gecenin karanlığında bunu okuyunuz.İnşallah faydasını göreceksiniz.
ABDESTLİ OKUMAYA ÇALIŞINIZ. ÖZEL GÜNLERİNİZDE ARA VERMEYİNİZ.

böyle yazmışsınızda dileklerimizi arzularımız nere söylememiz doğru olur en sonundamı yoksa 3- Salat-ı Şerifeleri söyleyip bitirdikten sonra 11 İhlas ve 1 Fatiha okuyup; “Allah’ım okuduğum surelerin ve salavatların sevabını; Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (s.a.v) mübarek ruhuna, ehl-i beytine, ashabına, yüce âlisine, salih kullara, Hızır (a.s) ve sevdiği Evliyalara, himmet eden sultanlara,ders veren hocalarımıza, onların hocalarına ve üveyslere (Sizden dua isteyen arkadaşlarınızın isimlerini ekleyiniz.) hediye ettim. Âmin.” denilecek. kısmınsamı söyleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…