Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Kzmn odasndan kareler :)

walla bu modelin başka rengine rastlamadım ben.
ilk sayfada site adresi var.
sen yine de oraya bak istersen...

Canım tşkler. Ne internet sitesinde ne de Gaziantep'teki bayisinde lila rengini resimde bile göremedik. Aslında senin takım rengi de çok hoş ama bizim oturma odası sarı turuncu olduğu için bebek odası bari farklı bir renk olsun istedik. Senin takımının renginden de olsa kalitesi açısından ahşabını, boyasını ve dolabın içi bir görelim istedik ama Gaziantep'te hiçbir yerde bulamadık. Siparişle getiriyorlarmış ancak. Göremeden de nasıl alamım değil mi? Sen 1 aydır kullanıyorsun. Nasıl şimdilik memmun musun? Kalite açısından 10 üzerinden kaç verirsin kaydirigubbakcemile3
Fiyat olarak ise bayisi 1500 TL, bayisi olmayan bir mağaza ise 1400 TL dedi. Ancak nevresim ve içinin yatağı hariç. Hem de peşin fiyat bu. Sen 1200 liraya 12 taksit herşey dahil gerçekten çok iyi almışsın. Güle güle kullan.

Son düzenleme:

walla bizim de salonumuz turuncu yeşil.
resmen takıntılı insanlar gibi olduk odayı da böyle alıncakaydirigubbakcemile3

takımın kalitesinden cok memnunuz biz.
mdf deniliyor malzemesine.
bi araştır istersen.
çok çok güzel.

canım çok güzel bi takım güle güle kullanın
:ecrin_bebek:bebişte çok şanslıymış
1200 liraya çok uygun almışsın
ben kızıma genç odası aldıktan sonra gördüm bu takımı kendimizinkinden gönlüm geçti kaydirigubbakcemile3
şaka bi yana gerçekten zevkli bi seçim:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…