Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Kzmn odasndan kareler :)

bu yazının altına imzamı atarım a.s.

pembe takıntısını bende sevmiyorum tatlicadiarzu

zeamays senin ikizlerin olıucak ya daha yeni farkettimŞeniz
Çok Tebrik ederim canım seni iki dene bıcır yerim ben onları kuzeniminde ikizleri var valla çoook tatlı oluyorlar biri gelmeyince diyerini seviyomsırnaşık şey:a.s.
allah nazarlardan saklasın maşallah

bhk benide evlatlık edinsene sana kanım çok kaynadı:))))ama banada bunlardan alacaksın yoksa vallah gelmem:)))

tek kelimeyle süper ALlah bebişinle bu odada nice mutlu sağlıklı günler geçirmenizi nasip etsin senden sadece bizlere dua etmeni istiyoruz bu bize yeter

Canım çok güzel görünüyor hepsi. Ama içine bebiş girince daha güzel ve daha anlamlı olacak. İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Sağlıkla kucağına da alırsın inşallah. Amin.

çekmece konusuna ben de katılıyorum..
baya büyük bir takım ama ileride pişman olmayacağımı söylediler..
zaten bu takım ileride genç odasına da dönüşüyor.
bu da bizi cok cezbetti.
mesela o yataktan alt tarafından büyükçe bir baza,üst yanlarından bir masa ve bir de çekmece cıkıyor vs..

Canım çok güzel görünüyor hepsi. Ama içine bebiş girince daha güzel ve daha anlamlı olacak. İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Sağlıkla kucağına da alırsın inşallah. Amin.

kesinlikle canım...
cok saol...a.s.

canım valla zevkine saglık valla çok güzel olmuş Allah hayırlısıyla yatagında görmeyi nasip etsin inş, insan bebek bekleyince herseye heves ediyo herseyi olsun istiyo Allahın izniyle bende alıcam ama cinsiyeti belli olsun öyle valla benide heveslendirdin Allah herkese nasip etsin bu duyguyu herkes tatsın inş hepimiz için dua ediyorum her aksam bebek bekleyenler saglıklı atlatsınlar,bebek sahibi olmak isteyenler bir an önce bu duyguyu tatsınlar diye dualarım hepimiz için....iyiki bu site var ve hep beraberiz

canım çok güzel olmuş bebeğinin odası ALLAH hayırlısıyla sağ sağlim yavruna kavuştursun tüm hamişleri dilerim

öyle canım yaa..
maşallah ne güzel dualar etmişsin.
hepsine amin diyorum....

allah sana sabir versin bhk cimm
ben nasil dayanirdimm sasiyom valla
simdiden iki corap tulup aldim onlarim ikide bi kucagima lip bos tulumu gezdiriyom
delirdim galibaa

ahahah:roflol:

hadi yaa..
çılgın sey seni..

dayanıcaz artık mecburen,yok başka yolu orkidem :1hug:

hee valaa canim yaa:roflol:
ama varya dene derim cok yakisiyoo
bide ici dolunca nolcakk
bak nasil yapiyom ayakli tulumu kucagima aliomm
boynuma yasliyomm :roflol:
ayyyyyy heyecan basti yaaa
allahim insallah goruruz o gunlerii:1hug:

allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah.bende hemen istiyom ama annemler eşim bi 7,ay dolsun ööle diyolar oğlusum daha hiçbişeyi yok yasıkk..bebeğinin odasının dolacağı gunlar çok uzak değil göz açıp kapayana kadar gelicek inşallah yavrularımız sağlıkla gelsinler üzmeden oyalanmadan o yolda (amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…