Kzlar turon9 la tatile gidiyorum

mybaby_angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
108
0
kızlar biraz önce rezervasyon yaptırdım, turon9 dan kaan bey çok ilgilendi sağolsun alanya syedra princesse gidiyorum yaşasın tatilllllll :teytey:

kızlar biraz önce rezervasyon yaptırdım, turon9 dan kaan bey çok ilgilendi sağolsun alanya syedra princesse gidiyorum yaşasın tatilllllll :teytey:

ben bu mesajı yazıp yazmamak konusunda çok düşündüm. iki hafta önce turon 9 la alanyadaki syedra princess otele gittim. eğer aynı otelse ben rezervasyonunuzu başka bir otele aldırın derim. çünkü ben hiç memnun kalmadım. nacizane fikrim. lütfen kızmayın bana.

ben bu mesajı yazıp yazmamak konusunda çok düşündüm. iki hafta önce turon 9 la alanyadaki syedra princess otele gittim. eğer aynı otelse ben rezervasyonunuzu başka bir otele aldırın derim. çünkü ben hiç memnun kalmadım. nacizane fikrim. lütfen kızmayın bana.[/QUOTE]

ben de orayı düşünüyorum da mümkünse biraz bilgi verir misin? erkek arkadaşımla gitmeyi düşünüyorduk ama kararsızız:uhm:

ben de orayı düşünüyorum da mümkünse biraz bilgi verir misin? erkek arkadaşımla gitmeyi düşünüyorduk ama kararsızız:uhm:[/QUOTE]

canım rezervasyon yaptırmadıysan eğer başka bir otel seçmeni tavsiye ederim.

yok canım yaaa niye kızıyım sana bende pek memnum kalmadım aslında ama gitmişken tatilimi zehir etmeyeyimde keyfine varayım diye takmadım kafama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…