Kzl sallara makyaj nerileri

nil88ay

MUTLU :)
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
433
0
bayanlar site içinde çok aradım acaba benimle aynı başlığı açan var mı diye ama bulamadım :sm_confused:

eğer varsa kusuruma bakmayın..

benim sorunum ben saçlarımı kızıl tonlarına boyattım ve ilk defa kullanacağım kızılı...tenim buğday...gözlerim koyu kahve...sizler makyaj da hangi renkleri tavsiye edersiniz??

aynı benimde öyle tenim buğday saçlarım kızıl ve gözlerim kahve koyu yeşil ve lacivert rengi makyajlar harika gidioruj laakta öyle kırmızı pembe diil doğal duran bej rengi yada sadece parlatıcı tavsiye ediorm.

ya neden kimse bişey yazmıyor???
kimse bilmiyor mu tavsiye niteliğinde bişeyler???????????????????????????

Yeşil ve tonlarını öneririm ,hatta kıyafetlerinde de yeşili seçmelisin çok güzel oluyr.a.s.

şeker bende bugün saçlarımı kızıla boyattım. bundan önce bakırdı. tenim buğday genelde ben hep kızıl kullanıyorum saçlarımı. tenin buğdaysa makyaj yapmadan rengin soluk durur. giydiğin kıyafat rengine göre yapabilirsin. yeşil kıyafette kahve makyaj süper durur. kırmızı kıyafette gri makyaj. kahve kıyafette mavi makyaj. kızıl saçlarda canlı makyajlar seni daha hoş gösterir. birazda deneyip kendine yakışanı bulabilirsin. umarım fikir verebilmişimdir.a.s.

yeşil ve hafif pembe tonları güzel olura.s dudağına parlatıcı öneririm cnm:1hug:

yeşil ve hafif pembe tonları güzel olura.s dudağına parlatıcı öneririm cnm:1hug:

sağolun bacılar.......:teselli:

benimde saçım kızıl tenim buğday ben pembe allık sürüyorum çok güzel oluyo bide yeşil göz kalemi

valla bence de en güzeli bi kalem çekip parlatıcı sürmek
öbür türlü meyveli pastaya benziyo insan yahu, yani en azından ben benziyorum diyelim
:)

kızıl saçla yeşil rengi tamamiyle birbirini tamamlıyo
beyaz , kahve , pastel renkler uyumlu olur bence canım
bende yeni kızıl boyattım saçımı çok memnunum

selamm

ben yaklaşık 7 senedir saçlarımı kızıla boyatıyorum kırmızı sayılır hatta..
arkadaşların çoğu yeşil demiş ama yeşil giydiğin günler yeşil far yada kalem sürmeme taraftarıyım çok abartı oluyo.ayrıca ben genelde şeftali tonları allık kullanıyorum.

şunu da ekleyeyim hemencecik lacivert ve koyu mavi tonlarındaki göz kalemleri ve farlar çok güzel oluyor.

gerçi bişey yapsamasanda olur saçının rengi yeter yahuuu :)

bende zaqmanında kızıldım...bir kere sana şöyle söyliyim...kızılın en iyi taşıdığı renkler siyah ve koyu yeşil....bunları karıştıra da bilirsin....ama bu iki renkten şaşma muhteşem görünürsün:1rolleyes:

kesinlikle canlı renkler.. yeşilse yeşilin en canlısı karpuz kabuğu rengi gbi mesela.. mavinin en canlısı herseyin en canlısı.. denedim biliyorum.

flormarın farı 84 numaralı farda ve sol alttakı renk tonu cokk süper duruyor kızıl sacta...
şakkıdı

kızlar ben de iki yıldır kızılım ve bu renk benim için devrim oldu diyebilirim:) bana hiç bi rengin bu kadar yakışacağını düşünmüyorum. bence makyajda şeftali tonlarında bi allık, mavi ve yeşil kalem çok hoş duruyor. ayrıca dudaklarda çok parlak rujlar tercih edilmemeli. biraz mat olması daha çekici bi hava sağlıyor bir de eğer saçınız dalgalıysa sakın düzleştirmeyle zaman harcamayın. kızıl saç dalgalı ve kıvırcık saçta her zaman daha havalı durur. kızılınızın akmaması dileğiyle kızlaaaarrr

ben de bakır-tarçın kızılım.. tenim beyaz, gözlerim koyu ela-kahve. gözlere yeşil kalem ya da yeşil maskara çok güzel duruyor kızıl saçta. ayrıca smokey göz makyajı da çok yakışıyor, sürme kullanıyorum tam istediğim gibi buğulu oluyor gözlerim. yanakta açık pembe veya şeftali tonu allık kullanıyorum. dudaklara hafif pembe ruj ya da parlatıcı yeterli oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…