Kv

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesela daire konusu açılıyor ,başlıyor para gözlükten ,sen anneni babanı silmişsine kadar geliyor ,öyle algı yapıyor öyle oynuyor ki sonunda ağlıyor ben yalancı mıyım diye ,gidemiyoruz da şuan ondan önce ağır sağlık sorunlarımız vardı uğraşamadık ,virüs çıkınca da riske atmadık bu sene de kaldık .. eğer eşim zora koşsun zaten siler hiç acımaz
Ben öyle rolcü kadınla uğraşmazdım açıkcası
İster ağlasın ister zırlasın. Hiç dinlemem bile. Eşimin annesiyse annesi, anneliğini bilsin.
Bana ait birşeyin üstüne benim rızam olmadan yatıyorsa önce ben onu silerim zaten.
Tabii eşiniz ve siz naparsınız onu bilemem.

Ben öyle rolcü kadınla uğraşmazdım açıkcası
İster ağlasın ister zırlasın. Hiç dinlemem bile. Eşimin annesiyse annesi, anneliğini bilsin.
Bana ait birşeyin üstüne benim rızam olmadan yatıyorsa önce ben onu silerim zaten.
Tabii eşiniz ve siz naparsınız onu bilemem.
Ben çok güzel silerim de :)) eşim yapmıyor ,çünkü onlara göre toplu bir para vermediği için eşim ,o aylık verdiklerinş mecbur verecek diye bakıyor

Pasifik’le hiç bir alakası yok ,eşim defalarca bu konunun üzerine gitti .. vermek istemeyenden zorla alamazsın çünkü başta biz bi kaç sene alıcaz demiş bütün çocuklarına .. kaldı ki virüs var ,o kadın bizim için uğraşmıyor zaten kendi alacak kirasını o yüzden .. kendi almayı bırakana kadar bizde hak görmüyor benim istersem vermem diye davranıyor ,eşimi karşı çıksa silmekle tehdit ediyorlar
Vermek istemeyen dıye bır sey yok, mal seninse soke soke alırsın.
Pasıflık var yanı.

Ne kafadaki insanları ?? Farz et gidemedik ,kimse de yok bakacak ? ne yaşadığımızı bilerek yorum yapmadığın kesin de , bari iletişimin düzgün olsun ,sanki bilmiyoruz o söylediklerini allahım sabır
Madem biliyorsunuz madem malınıza sahip çıkamıyorsunuz. Kayınvalidenin ölmesini bekleyeceksiniz malınıza sahip olmak için.

Kalkıpta el birliği ile kvnizi öldürecek halimiz yok herhalde. Hiç bir çözüm işinize yaramıyorsa oturup bir bardak soğuk su içeceksiniz mecbur

Şimdi eş ailesini tanımasaydım belki bende pasif derdim ama asla değil ,gidemedik sağlık sorunlarından ,sonra da virüs çıkınca kaldı ..eğer emlakçı falan dese kalbine iner sen bize karşımı geliyorsun diye
Ama evin kirada olup olmadığını onlara duyurmadan öğrenebilirsiniz? Kiradaysa yalanları ortaya çıkacak. Değilse eşiniz bu böyle olmaz 3 yıldır yerinde sayıyor ben iyi bir emlakçı bulup ilana koydurcam diyecek bu kadar basit.
Belli ki yalan, 3 yıl diyosunuz, 3 yıl. Adama gülerler tabi neden kendinize güldürüyorsunuz?

Tapu kiminse ev onundur kv ne yapabilir eşinle git olaya el at kiracı ile konuş tapunu göster kirayı size yatirsin aksi takdirde kapıyı gösterin kendisine kaynanan ise ne yapıyorsa yapsın ister kendini yerlere atsın uçurumlara.

Ama evin kirada olup olmadığını onlara duyurmadan öğrenebilirsiniz? Kiradaysa yalanları ortaya çıkacak. Değilse eşiniz bu böyle olmaz 3 yıldır yerinde sayıyor ben iyi bir emlakçı bulup ilana koydurcam diyecek bu kadar basit.
Belli ki yalan, 3 yıl diyosunuz, 3 yıl. Adama gülerler tabi neden kendinize güldürüyorsunuz?
İlana koymayı bi deneyelim de ben bi sonuç alacağımızı sanmıyorum eşim karşı gelmek istemediğinden sormaktan başka bi çözüm bulamıyor

Madem biliyorsunuz madem malınıza sahip çıkamıyorsunuz. Kayınvalidenin ölmesini bekleyeceksiniz malınıza sahip olmak için.

Kalkıpta el birliği ile kvnizi öldürecek halimiz yok herhalde. Hiç bir çözüm işinize yaramıyorsa oturup bir bardak soğuk su içeceksiniz mecbur
Ben her türlü herşeyi yaparım da eşimi reddederler keşke yapsalar :)))) onlara göre bi şeye karşı çıkmak bile saygısızlık

Vermek istemeyen dıye bır sey yok, mal seninse soke soke alırsın.
Pasıflık var yanı.
Aslında şöyle diyeyim eşim toplu para değil de hep aydan aya eve vermiş destek çıkmış ya onu yardım gibi değil de zorunda gibi gördükleri için tek ben yaptırdım gözüyle davranıyor

Ben her türlü herşeyi yaparım da eşimi reddederler keşke yapsalar :)))) onlara göre bi şeye karşı çıkmak bile saygısızlık
O zaman susup kvnin Tahtalıdan 5 yıldızlı bir gidiş bileti almasını bekleyeceksiniz

İlana koymayı bi deneyelim de ben bi sonuç alacağımızı sanmıyorum eşim karşı gelmek istemediğinden sormaktan başka bi çözüm bulamıyor
Olmaz olur mu sormaktan başka çözüm. Çatır çatır yiyolar üç yıldır o parayı bence.

Olmaz olur mu sormaktan başka çözüm. Çatır çatır yiyolar üç yıldır o parayı bence.
Hani eşim toplu para değil de Aydan aya birikim yapmak yerine bunlara verdi .. onlar da mecbur verecek gözüyle baktıkları için eşimin değil de kp in dairesi ,o ne zaman isterse o zaman verilir düşüncesi hakim ..
eşim sorunca da ben vermem vermem benim değil mi ,daha kira da bile değil diye oyalıyorlar

Şimdi eş ailesini tanımasaydım belki bende pasif derdim ama asla değil ,gidemedik sağlık sorunlarından ,sonra da virüs çıkınca kaldı ..eğer emlakçı falan dese kalbine iner sen bize karşımı geliyorsun diye
Bırak insin yaa. Bazı insanlar numaradan bile yapar bu dediğinizi. Bu ekonomik zorlukla ve kv nin psikolojik savaşıyla size ya da eşinize inse iyi mi olur

Bırak insin yaa. Bazı insanlar numaradan bile yapar bu dediğinizi. Bu ekonomik zorlukla ve kv nin psikolojik savaşıyla size ya da eşinize inse iyi mi olur
Valla ben herşeye hazırım ,eşim bu konuda karşı gelip reddedilmek istenmiyor .. alla hakkımı yedirmesin inşallah ..

Evi veriyorsun ilana satılık. Her yerde de duyuruyorsun. Özellikle kv gözüne soka soka sonra iki ayılıp bayılır. Tapu da sizde zaten. Az eşine söz geçir. :KK50: Sende ayılıp bayılırsın eşin seni tutacak bu süreçte tabiki. Her şeye susma.

Evi veriyorsun ilana satılık. Her yerde de duyuruyorsun. Özellikle kv gözüne soka soka sonra iki ayılıp bayılır. Tapu da sizde zaten. Az eşine söz geçir. :KK50: Sende ayılıp bayılırsın eşin seni tutacak bu süreçte tabiki. Her şeye susma.
Maalesef zaten iş eşte bitiyor da erkekler analarının eteğinin altından çıkıp bir büyüyebilseler

Birde benim anlamadığım açıklık, kapalılık mevzusu.
Oğlunun sevip tercih ettiği birini sen eğip bükemiyorsun diye neden suçlu gelinler oluyor.
Sadece bu konuda değil başka konularda da okuyorum aynı muhabbet dönüyor.
Gelini açık diye bazı kvler şikayet ediyor .
İyi de oğlun almış kabul etmiş, madem size uygun değil demek ki siz oğlunuzu istediğiniz gibi yetiştirememişsiniz. Elin kızının ne suçu var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X